Plastik Depolar

0 adet ürün listelendi.

Plastik su deposu olarak bilinen polietilen su deposu ürünlerimiz dikey su deposu, yatay su deposu ve prizmatik dört köşe su deposu modellerinde, farklı tonajlarda ve ebatlarda üretilmektedir.

Plastik su deposu ürünlerimiz Karmod Plastik kalite ve güvencesiyle, son sistem rotasyon teknolojisiyle, tam yoğunlukta ham madde kullanılarak ve otomasyonla ideal pişirme süresinde üretilmektedir. 50 litreden başlayarak 25.000 litre (25 ton) kapasiteye kadar plastik su deposu ürünlerimiz bulunmaktadır.

Kullanım özelliği ve kullanım yeri şartları düşünülerek farklı modellerde plastik su depoları sürekli stoklarımızda yer almaktadır. Standart olarak beyaz ve mavi renkte üretilen plastik su deposu ürünlerimiz, toplu alım taleplerinde özel renk alternatifi ile üretilebilmektedir. Plastik su deposu ürünlerimiz de lineer polietilen ham madde kullanılmakta olup, UV (ultraviyole) ışınlarına karşı dayanıklıdır. Karmod Plastik olarak kullandığımız polietilen ham madde uluslararası standartlarda ve gıda tipi ham madde özelliğindedir. Ürünlerimizin insan sağlığı açısından içilebilir ürün barındırma özelliği Türk Gıda Kodeksi ve Avrupa EEC standartlarına uygunluğu yapılan testlerle kanıtlanmıştır. Firmamız sektörde TSE standartlarına uygunluk belgesine hak kazanan ilk marka olup, uluslararası ISO ve CE sertifikasyonlarına sahiptir.

Türkiye’nin en kaliteli ve en çok tercih edilen depo üreticisi olan Karmod Plastik ürünlerini incelemek için aşağıda yer alan depo modellerinden istediğinizi seçip, satış danışmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

polietilen-su-deposu

polietilen-yangin-deposu

plastik-yakit-tanki

polietilen-depo-uretimi

polietilen-kimyasal-depolama-tanklari

guclendirilebilir-su-deposu

 

Loading...