Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 8 kg
  • Genişlik / Çap 58 cm
  • Yükseklik 70 cm
  • Uzunluk 78 mm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 200 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Günümüzde kafamızı nereye çevirsek bu depoların kullanım alanlarını görebiliriz. Özellikle bireysel kullanım alanında evlerimizin hemen hemen her yerinde kullanılabilmektedir. Evlere kurulabilecek yağmur toplama sistemlerinde de çok fazla kullanılmaktadır. 

Genel manada bu depoların kullanım amaçları bir gıdanın veya bir sıvının depolanıp muhafaza edilmesi ve ihtiyaç olduğunda tahliye edilip kullanılmasını sağlayan araçlar olduğunu görmekteyiz. Bunların yanı sıra 1986 yılından bugüne kadar süregelen sektördeki tecrübemiz ile ürettiğimiz tüm depolar son derece kaliteli olmaktadır. Tüm ürünlerimiz kaliteli olduğu için de oluşabilecek imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

200 Litre Polietilen Yatay Depo Hammadde Özellikleri

Son teknoloji üretim sistemleri ile ürettiğimiz bu depoların üretiminde, kalitesiz hammaddeler kullanılmamıştır. Bu depolar son derece kaliteli polietilen kullanılarak üretilmektedir. Bu yüzden bu depolar piyasadaki diğer depolardan daha dayanıklı olmaktadır. 

Polietilenin önemli özelliklerden ilki bu hammaddenin uluslararası seviyede gıda tüzüğüne uygunluğu bulunmaktadır. Buna ek olarak Sağlık Bakanlğı da bu hammaddenin sağlık için bir zararı olmadığını ortaya koymuştur. Bu doğrultuda baktığımızda, bu depoların içerisinde içilebilen ve yenebilen içerikleri depolayabilirsiniz.Polietilenin bir diğer önemli özelliği ise bu hammaddenin yüksek seviyede UV ışınlara karşı dayanıklılığının bulunmasıdır. Güneş’ten gelen ışınlar depo içerisine girmediği için depo içerisinde daha sağlıklı bir ortam oluşturulmuş olur. 

200 Litre Polietilen Yatay Depo Teknik Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 200 Litre kullanım hacmi sunan bu depolar yekpare yani tek parça biçiminde üretilmektedirler. Tek parça üretilen bu depolar prüzsüz oldukları için kolay temizlenebilmektedir. Yatay tasarımı sayesinde kolay nakliye edilebilir ve darbelere dayanıklılık gösterir. 

Bu depoların teknik detaylarına odaklanacak olursak; ağırlığı 8 kilogram oldukça  hafif, yüksekliği 70 santimetre, uzunluğu ise 78 santimetredir. Malzeme kalınlığı 5 milimetre iken çalışma sıcaklığı ise -5 derece ile +50 dereceye arasındadır.

½  inç büyüklüğünde gıda depolanmasına uygun paslanmaz pirinçten manşon ve kapak kısmında yine polietilenden üretilen vidalı kapak kullanılmıştır. Bu depolar istenilen herhangi bir renkte üretilebimektedir. Kafanıza takılan tüm sorularınıza alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp yanıt alabilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Yatay Depolar
200 Litre Polietilen Yatay Depo
Adet
Diğer Ürünler
300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 300 Litre Polietilen Yatay Depo 2.000,00 ₺ İncele
500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 500 Litre Polietilen Yatay Depo 3.290,00 ₺ İncele
750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 750 Litre Polietilen Yatay Depo 4.305,00 ₺ İncele
1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 1000 Litre Polietilen Yatay Depo 5.090,00 ₺ İncele
1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 1,5 Ton Polietilen Yatay Depo 7.515,00 ₺ İncele
2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 2000 Litre Polietilen Yatay Depo 9.665,00 ₺ İncele
3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 3000 Litre Polietilen Yatay Depo 14.010,00 ₺ İncele
5000 Litre Polietilen Yatay Depo Plastik Yatay Depolar 5000 Litre Polietilen Yatay Depo 22.385,00 ₺ İncele
Loading...