Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık  19 kg
  • Genişlik / Çap 73 cm
  • Yükseklik 85 cm
  • Uzunluk 125 mm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 500 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

500 Litre Polietilen Yatay Depo

Bu depolar çevremizde hemen hemen gördüğümüz her yerde kullanılmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden birisi kullanıcısına sunduğu avantajlar, diğeri ise uygun fiyatlarıdır. Öyleki bireysel kullanım açısından evlerimiz ve bahçelerimizde kullanılırken, kurumsal kullanım alanında da sanayilerde kullanılmaktadır. Genel kullanım amaçlarına baktığımızda ise,  bir sıvının, gıdanın veya kimyasal maddenin depolandıktan sonra, muhafaza edilmesi ve ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlar olduklarını görmekteyiz.

Avrupa’da ve çoğu metropolde ve kırsal alanda yaygın olarak kullanılan bu tanklar son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak üretilmektedir. Bunların yanı sıra tüm ürünlerimize güvendiğimizden dolayı, tüm tanklar iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

500 Litre Polietilen Yatay Depo Hammadde Özellikleri

Bu depolar, halk arasında plastik olarak bilinen fakat asıl ismi polietilen olan hammadde kullanılarak üretilir. Polietilenin kullanıcısına sağladığı iki önemli avantaj bulunmaktadır. Ayrıca bu tanklar üretilirken, kalitesiz hammadde veya kimyasal maddeler kullanılmamıştır.

Bu önemli özelliklerinden bir tanesi bu depoların UV stabilizasyon özelliğine sahip olmasıdır. Hammaddenin ikinci önemli özelliği ise, uluslararası gıda örgütleri tarafından kabul görmüş gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. UV dayanıklılığı sayesinde bu tanklar içerisinde yosun oluşumu görülmez. Gıdaya uygunluğu bulunduğu için ise bu tankların içerisinde yenebilir gıdalarınızı depolayabilirsiniz.

500 Litre Polietilen Yatay Depo Teknik Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 500 litre hacim sunan bu tankların içerisinde sadece gıda değil, kimyasal madde veya depolayabilirsiniz. Tüm polietilen ürünlerde olduğu gibi  bu depoların çalışma sıcaklık aralığı da , en sıcak +50 derece ile en soğuk -5 derece arasındadır.

Bu depoların teknik özelliklerine detaylı baktığmızda görmekteyiz ki; 19 kilogram ağırlığında, 73 santimetre genişliğinde,  85 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 5 milimetredir. Kapak çapı 32 santimetredir. Ayrıca bu modele istediğiniz modelde manşon monte edilebildiği gibi gıdaya uygun pirinç manşon kullanılmıştır. 

Son olarak bu tanklar her ne kadar iki renk seçeneği ile sunulsa da istenilen herhangi bir renkte üretimi yapılabilmektedir. Böylece içeriklerinizi kategorize edebilirsiniz. Bu model ve diğer modeller hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Yatay Depolar
500 Litre Polietilen Yatay Depo
Adet
Diğer Ürünler
200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 200 Litre Polietilen Yatay Depo 1.530,00 ₺ İncele
300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 300 Litre Polietilen Yatay Depo 2.000,00 ₺ İncele
750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 750 Litre Polietilen Yatay Depo 4.305,00 ₺ İncele
1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 1000 Litre Polietilen Yatay Depo 5.090,00 ₺ İncele
1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 1,5 Ton Polietilen Yatay Depo 7.515,00 ₺ İncele
2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 2000 Litre Polietilen Yatay Depo 9.665,00 ₺ İncele
3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 3000 Litre Polietilen Yatay Depo 14.010,00 ₺ İncele
5000 Litre Polietilen Yatay Depo Plastik Yatay Depolar 5000 Litre Polietilen Yatay Depo 22.385,00 ₺ İncele
Loading...