Toprak altı mazot deposu

Paylaş

TOPRAK ALTI MAZOT TANKI VE FİBERGLAS YAKIT DEPOSU

Toprak altı mazot tankı ürünlerimiz polietilen mazot tankı ve polyester mazot tankı olarak iki grupta üretilmektedir. İçerisinde bulunduracağınız yakıt veya petrol türevi olan ürün cinsine göre satış temsilcilerimiz sizler için en iyi toprak altı mazot tankı çözümünü polietilen veya fiberglas yakıt deposu olarak sunmaktadır.

Karmod Plastik farkıyla, son teknoloji ve Avrupa standartlarında üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz 5 tonluk polietilen toprak altı yakıt depomuz geniş kullanım portföyüyle toprak altı yakıt deposu sektöründe fark yaratmıştır. Mukavemetli yapısı, çok yüksek darbelere karşı dayanıklılığı, toprak altı yapıya uygunluğu, özel güçlendirilmiş polietilen malzeme ile üretilmiş olması sayesinde ülkemizde yer alan toprak altı yakıt depolarından farklı olduğunu göstermektedir. 5 tonluk polietilen toprak altı yakıt depomuzu incelemek için tıklayınız.

Farklı ürün portföyü ile toprak altı mazot tankı ve toprak altı yakıt deposu ihtiyaçlarınız için Karmod Plastik her zaman çözüm üretmektedir.

MAZOT TANKI VE YAKIT DEPOSU ÜRÜNLERİMİZİN ÖZELLİKLERİ

- İstenilen ölçüde, ebatta ve tonajda yapılabilir.
- Giriş ve çıkış manşonları istenilen ölçüde yapılabilir.
- Giriş ve çıkış manşonları istenilen yere konulabilir.
- Montaj ya da müdahale kapağı müşteri isteklerine göre konumlandırılabilir.
- Seviye ve basınç ölçüm sistemi gibi ek bileşenler müşteri isteğine göre depo üzerine konulabilir.

Mazot tankı ve yakıt deposu ürünlerimiz müşteri isteklerine göre farklı özellikler ile üretilebilmektedir.

Loading...