Plastik Yatay Depolar

0 adet ürün listelendi.
200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 200 Litre Polietilen Yatay Depo 1.530,00 ₺ İncele
300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 300 Litre Polietilen Yatay Depo 2.000,00 ₺ İncele
500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 500 Litre Polietilen Yatay Depo 3.290,00 ₺ İncele
750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 750 Litre Polietilen Yatay Depo 4.305,00 ₺ İncele
1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 1000 Litre Polietilen Yatay Depo 5.090,00 ₺ İncele
1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 1,5 Ton Polietilen Yatay Depo 7.515,00 ₺ İncele
2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 2000 Litre Polietilen Yatay Depo 9.665,00 ₺ İncele
3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 3000 Litre Polietilen Yatay Depo 14.010,00 ₺ İncele
5000 Litre Polietilen Yatay Depo Plastik Yatay Depolar 5000 Litre Polietilen Yatay Depo 22.385,00 ₺ İncele

Son zamanlarda genel olarak depolama ihtiyacı ve depolama kullanımı artmıştır. Buna istinaden günümüzde plastik yatay depo çevremizde gördüğümüz her alanda kullanılabilir hale gelmiştir. Plastik yatay depo genel olarak kullanım amacı, içerisine sıvının veya gıda fark etmeksizin herhangi bir içeriğin muhafaza edilmesi amacıyla depolanıp, isteniyorsa içeriğin nakliye edilmesini ve son olarak ihtiyaç duyulduğunda kullanılmak üzere tahliye vanası aracılığı ile içeriğin kullanılmasını sağlayan araçlardır. Ayrıca yatay bir tasarımı olduğundan dolayı kurulduğu alana sabit kalabilmektedir. 

En uygun plastik yatay depo fiyatları ile satışa sunduğumuz bu depolama ürünlerimiz polietilen hammadde ile üretilmektedir. Polietilen hammadde ile üretilen su deposu ürünlerimiz arasında en ön plana çıkan depolama ürünümüz, plastik yatay depo çeşitlerimizdir. Hammaddesi halk arasında plastik olarak da bilinmektedir. Finansal açıdan bakacak olursak plastik yatay depo fiyatları oldukça ekonomik kalmakta ve kullanıcısına sunduğu avantajlar sayesinde oldukça kullanışlıdır. Hammaddeye isimler açısından bakacak olursak her iki terim aslında aynı depolama ürününden bahsetmektedir.

Plastik Yatay Depo Fiyatları

1986 yılından bugüne kadar süregelen sektördeki uzmanlığımızın vermiş olduğu bilgi ve birikimle yatay plastik depo üretimlerinde farklı bir fiyat politikası izlemekteyiz. Yatay plastik depo fiyatları tüketicilerin alım gücüne hitap eden ürünlerdir. Ebat çeşitliliğine baktığımızda ise 200 litreden başlayarak 5 tonluk su deposu kadar çeşitli ara ölçülerde en ucuz plastik yatay depo üretimi ve satışı yapmaktayız. Üretici olarak depolama ürünleri alanında en fazla modele ve çeşitliliğe sahip olan bir markayız. Yatay plastik depo fiyatları araştırırken mutlaka ürünlerimize incelemelisiniz.

Son zamanlarda yaşanan çeşitli ekonomik buhranlar sonucunda piyasa koşulları değişken hale gelmiştir. Ekonomik kriz ve değişen piyasa koşulları sonucunda hammadde fiyatları artmış göstermiştir. Bu sebepten ötürü üretim maliyetleri bir nebze artmıştır. Fakat bizler artan üretim maliyetlerine rağmen plastik yatay depo fiyatları belirlerken, fiyatların ekonomik kalmasına özen gösterdik. Böylece herkes tarafından ulaşılabilir olmasını sağladık. Yerli bir üretici olduğumuzdan dolayı yerli tüketicilerin ihtiyaçlarını ve durumlarını en iyi anlayan kurumlardan bir tanesiyiz. Bu sebepten ötürü en kaliteli plastik yatay depo ürünlerimiz pek çok farklı ihtiyaca çözüm olabilecek nitelikte üretilmektedir. Yatay plastik depo fiyatları söz konusu yatay depo ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. 

Hammaddesinin UV yalıtımlı ve üretiminde kaliteli hammaddeler kullanılması sebebiyle uzun kullanım ömrü sunar. Bu durumda satın almış olduğunuz yatay plastik depo, uzun yıllar kullanarak ödemiş olduğunuz ücreti amorti edebilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında en ucuz plastik yatay depo ürünlerini üretmekte olduğumuz açıkça görülmektedir. 
 
Sunmuş olduğumuz hizmet ve üretmiş olduğumuz kaliteli depolama ürünleri sayesinde hem plastik yatay depo özellikleri hemde fiyatları oldukça ön plana çıkmaktadır. Ayrıca tüm depolama ürünlerimizde olduğu gibi yatay tasarıma sahip depolarımızında iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır. Tüm depolama ürünlerimizin garantili olması sayesinde çeşitli sektörler için farklı ürünler üretmekteyiz. Bu sayede çeşitli ihtiyaçlar çok kolay bir şekilde karşılanabilmektedir.

Tabiki sektördeki tecrübemizin getirmiş olduğu kalite güvence sağlamlığı koruyarak. En iyi kalitedeki yatay tasarıma sahip depolama ürünlerimizin fiyatları ile satın alarak bütçenizden tasarruf edecek ve ürün kalitesi ile uzun süreli kullanım ömrü sayesinde depolama ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Her depolama modelinin kendine göre kapasitesi ve üstünlükleri olduğu gibi fiyat etiketleri de farklılık gösterebilmektedir. 

Plastik Yatay Depo Özellikleri

Bütün depolama ürünleri farklı ihtiyaçlara çözüm olabilecek şekilde üretilmektedir. Bu sebepten ötürü pek çok özelliği bulunmaktadır. Plastik yatay depo özellikleri başında fiyatları gelmektedir. Yatay bir tasarıma sahip bu depolama ürünümüzün tasarım üstünlüklerinden başlayacak olursak kurulduğu alana yayılması ile çok farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle tır, yat ve karavan gibi seyyar araçlarda oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Ayrıca üretim sanayisinde hareketli üretim bantlarında kullanıldığı bilinmektedir. 

En önemli plastik yatay depo özellikleri arasında renk çeşitliliği yer alır. Genellikle polietilen tanklar, mavi ve beyaz renk seçenekleri ile üretilmektedir. Depoların renk çeşitliliği sayesinde depo içerisindeki farklı içeriklerin daha rahat kategorize edilmesi mümkündür. Depolanan içeriklerin fazla çeşitlikte olduğu markalara farklı renk çeşitliliğini önermekteyiz. Renk çeşitliliği olmayan üretim alanlarında ise etiketleme yöntemiyle pek kategorize işlemi gerçekleştirilmektedir. Fakat yapılan karşılaştırmalara göre etiketler gözden kaçırılabildiği için en az hata payına sahip olan yöntem farklı depo renkleridir. 

Yatay tasarıma sahip depoların en önemli özelliklerinden bir diğeri ise taşınabilir olmasıdır. Bu özelliği sayesinde hammadde üreten markalar, ürettikleri içerikleri bu depolar ile birlikte sevk ederek müşterilerine sağ salim teslim etmektedir. Taşınabilir özelliğine ek olarak gıdaya uygunluğu bilinen bu depolarıın içerisinde istediğiniz gıdayı gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz.

Tüm depolarımız farklı ihtiyaçlara uygun olarak üretilmektedir. Polyester hammadde ve paslanmaz çelik kullanılarak üretilen depolama ürünlerimizin de kendine özgü farklı özellikleri bulunmaktadır. Polietilen depolama ürünlemiz arasında üretim sürecinden çıkan içeriklerin deponun sevkiyatına en uygun model, yatay tasarıma sahip depolardır. Ayrıca kurulum işleminden, kullanım aşamasına kadar kadar çeşitli avantajları bünyesinde barındırmaktadır. Yatay tasarımlı depolarımız dar alanlar için üretilmiş özel çözümlerimizdendir. Bu sebepten ötürü karavan, yat gibi alanlarda çok fazla kullanılmaktadır. 

Plastik Yatay Depo Modelleri

Üreticiler olarak pek çok farklı ihtiyacı düşünerek depo modelleri çıkartmaktayız. Plastik yatay depo modelleri üretilmeden önce bazı AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yapılmıştır. Yapılan çalışmalar sonucunda mühendislerimizin farklı farklı çizimleri sonucunda depo modelleri doğmuştur. 

Yapılan ÜR-GE çalışmaları sonucunda bütün üretim süreci incelenmiş ve yapılan hatalar giderilmiştir. Bu aşamada diğer üreticilerin de üretim süreçleri incelenmiştir. Yapılan incelemeler sonucunda ise son teknoloji üretim sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Bu aşamada genel olarak depoların en iyi şekilde üretilebileceği tasarımları bulunmuştur. Ayrıca farklı renk seçenekleri ile üretilme durumu bu aşamada yapılan çalışmalar sonucunda doğmuştur. 

Yapılan AR-GE çalışmaları kapsamında ise depolama ürünleri kullanıcılarının ihtiyaçları ve bu alanda yaşadıkları bazı sorunlar tespit edilmiştir. Tüketicilerin ihtiyaçları ve sorunları baz alınarak depoların ebat çeşitleri ortaya çıkmıştır. Plastik yatay depo modelleri ölçülerini yakın mercek altına alacak olursak; 200 litre kapasiteden başlayıp, 5.000 litre kapasiteye kadar ulaşabilmektedir. Ebatları daha iyi anlamak için en küçük yatay depo ölçülerini incelediğimizde 8 kilogram ağırlığa sahip olduğunu, genişlik çapı 58 santimetre, yüksekliği 70 santimetre, malzeme kalınlığı 5 milimetre ve kapak çapı 32 santimetredir. Bu depolama ürünlerimizin çalışma ısı oranları ise en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasındadır. En büyük depo ise 140 kilogram ağırlığa sahip olup, yüksekliği 184 santimetre, uzunluğu 234 santimetre, malzeme kalınlığı 9 milimetre ve kapak çapı 44 santimetre olduğu görülmektedir.
 
Bütün depolama ürünlerimizde olduğu gibi yatay tasarıma sahip depolar da kullanım alanı farklı ihtiyaçlarınıza çözüm bularak işlerinizi kolaylaştırabilir. Yatay tasarıma sahip modelimizin 9 farklı ölçüde modeli bulunmaktadır. Bu depolama modelimizin hammadde özelliklerine baktığımızda ise LLDPE hammadde kullanımı ön plana çıkmaktadır fakat depolarımız HDPE (hexene), PP (polipropilen), XLPE (çapraz bağlı polietilen) hammaddeleri kullanılarak da üretilebilir. Her hammaddenin kendisine özgü belli başlı özellikleri ve avantajları bulunmaktadır.

Sıkça Sorulanlar

Yatay tasarımlı depolar, konumlandırılması en kolay depolardır. Çünkü hemen hemen her yere uyum sağlayabilirler. Özellikle karavanlar, tırlar ve yatlar gibi seyyar araçlarda çok kullanılırlar. Kurulacağı alanın temiz, güvenli ve boyutları doğrultusunda yeterli olması gerekmektedir. 
Bütün depolama ürünleri belirli periyotlar ile temizlenmesi gerekmektedir. En az altı ayda bir yani yılda iki defa olmak üzere temizlenmesi gerekir. Fakat bu tanklarda genellikle yenilebilir ve içilebilir içerikler depolandığı için her kullanımdan sonra temizlenmesi önerilir. Çünkü gıdalar zamanla çürüyebilir ve her tahliyeden sonra kalan tortular çürüdüğü vakit depolanan yeni içeriğe zarar verebilir. Düzenli olarak temizlenen depoların içerisinde ise kötü koku oluşumu da engellenmiş olur.
Bütün polietilen tankların yüzeyi pürüzsüz olduğu için temizliği de oldukça kolaydır. Su ve fırça ile kolayca temizliği sağlanabilir. Depolanan içeriğin güvenliği adına kokusuz temizleyicilerin kullanılması önerilir. Eğer ki depo, gıda depolaması amacı doğrultusunda kullanılıyorsa, organik içerikli temizleyicileri kullanmanız daha doğru olacaktır.
Depolarınızdaki kullanıma bağlı oluşan delikler veya dış etkenlere bağlı olarak oluşan hasarlar üretim tesislerimizde tamiri gerçekleştirilebilir. Bu tankların tamiri ise yine polietilen kullanılarak yapılmaktadır.
Evinize iki şekilde deponuzu bağlayabilirsiniz. Deponuzdaki içeriği evinizde kullanmak ve evinizdeki içeriği deponuza aktarmak amacıyla iki farklı şekilde bağlantı sağlanır. Deponuzdaki içeriği evinizde kullanmak için, manşona bağlanan tahliye borusunun, su tesisatınıza veya benzer bir tesisat ile evinize aktarabilirsiniz. Evinizdeki atıkları deponuza aktarmak için ise atık sisteminizi depoya bağlanamanız gerekmektedir. Bu tarz bir durumda genellikle depolar toprak altına gömülür. Bu bağlantı, depo toprak altına gömülmeden önce gerçekleştirilir.
En doğru tercihi yapmak için ihtiyacınız olan depo hacmini ve depo içerisinde depolamak istediğiniz içeriği gözden geçirmelisiniz. Hızlı bir tercih yapmak istiyorsanız, müşteri temsilcilerimize bağlanıp, kullanım amacınızı anlatarak size en uygun deponun önerilmesini sağlayabilirsiniz.
Polietilen hammadde olarak gıda depolanmasına en uygun hammaddedir. Gıda ile temasın bulunduğu pek çok üründe kullanılmaktadır. Polietilenin uluslararası düzeyde kabul gören gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Depoların gıdaya uygunluğunun tam olması adına, kapakları da polietilen kullanılarak üretilir. Bunun yanı sıra manşon kısmında ise pirinç manşon kullanılır.
Öncelikle en uygun depoyu bulmak için ihtiyacınız olan depo hacmini belirlemelisiniz. Ardından bu hacmin getireceği boyutlarda bir alan ayarlamanız gerekmektedir. Size uygun olan depoyu en hızlı bir şekilde bulmak isterseniz müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Bütün depolama ürünlerimiz Güneş’in zararlı ışınlarına karşı yalıtımlıdır. Bu sayede bu tankların içerisine zararlı ışınlar girmez. Böylece depo içerisinde yosun oluşumları da görülmez.
Yatay tasarımlı bu depolar, polietilen kullanılarak üretilirler. Üretim şekli ise monobloktur. Daha basit bir deyişle tek parça halinde üretilirler. Ayrıca bu tanklar istenilen herhangi bir renkte üretimi yapılabilir. Böylece depoladığınız içerikleri daha rahat bir şekilde kategorize edebilirsiniz.
Loading...