Toprak Altı Su Deposu

0 adet ürün listelendi.
2 Ton Plastik Toprak Altı Depo Beyaz Toprak Altı Su Deposu 2 Ton Plastik Toprak Altı Depo 11.625,00 ₺ İncele
5 Ton Toprak Altı Polietilen Foseptik Tankı Siyah Toprak Altı Su Deposu 5 Ton Toprak Altı Polietilen Foseptik Tankı 24.090,00 ₺ İncele
5 Ton Toprak Altı Foseptik Tankı Beyaz Toprak Altı Su Deposu 5 Ton Toprak Altı Foseptik Tankı 19.420,00 ₺ İncele

Karmod 1986'dan bugüne müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalar sürdürmekte ve lineer polietilen hammadde başta olak üzere toprak altı depo üretimleri gerçekleştirmektedir.

Toprak altı depo da olması gereken en önemli özellik et kalınlığı yani mukavemetli yapıya sahip olmasıdır. Kullanılan hammadde ve doğru ürün özelliği ( kaburga yapısı ) ürünün uzun yıllar kullanılmasını sağlar.

1. Kalite hammadde, 1 kalite işçilik, daima müşteri memnuniyeti! Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiyi 0216 494 28 29 üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

Toprak altına gömülen bir depo satın aldığınızda, deponun gömüleceği alan iyi seçilmelidir. Çünkü bu depolar toprak altına gömüldüğü için sonradan yeri değiştirilmesi çok zor oluyor. Seçilen alanın etrafının biraz boş olması ve üzerinden araç trafiği geçmeyen bir yer olması gerekmektedir. Depo güvenliğinin sağlanması için etrafı çit ile çevrilebilir.
Söz konusu toprak altına gömülen bir depo olduğu için temizliği zor gibi görünebiliyor. Fakat bu depoların boğaz tasarımı içerisine temizleyici ekipmanların girebileceği şekilde tasarlanmıştır. Bir deponun en az altı ayda bir periyot olmak üzere temizlenmesi gerekmektedir. Hassas bir içerik depolanıyorsa her tahliyeden sonra temizlenmesi önerilir. Atık deposu veya foseptik deposu olarak kullanılıyorsa temizlemeye gerek yoktur. Belirli dönemlerde vidanjör ile atığı boşaltmalısınız.
Toprak altı depolar içerisinde depolanan içeriğe göre temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik esnasında, depolanacak içeriğe zarar vermeyen temizleyiciler kullanılmalıdır. Su ve bir temizleyici ekipman ile çok rahat bir şekilde temizlenebilir. Depoya zarar verebilecek keskinlikteki temizleyiciler ve parfümlü temizleyicilerin kullanılmaması önerilmektedir.
Bir depo tamiri, deponun üretilmiş olduğu hammadde kullanılarak yapılmaktadır. Toprak altı depolar polietilenden üretildikleri için, polietilen hammadde kullanılarak ve depo tasarım bütünlüğünü bozmadan tamir yapılmaktadır. Fakat toprak altı depolar hasar görmesi çok zor olan depo kategorisinde yer alır. Buna rağmen hasar gören depoların ise tamiri oldukça zordur ve toprak altında olduğu içinde fark edilmez.
Toprak altı depolar atık depoları olarakta kullanılabilir, mazot deposu olarak da kullanılabilmektedir. Deponuzun üzerinde bulunan manşon bölümünü ev tesisatına bağlayarak deponuzun içerisindeki içeriği evinizde kullanabilirsiniz. Foseptik tankı gibi kullanmak isteyen kullanıcılar ise ev giderini, depo gömülmeden önce depoya bağlamaları gerekmektedir. Bu şekilde evdeki atıklarınız zamanla depo içerisinde toplanacaktır.
Toprak altı depoların dışarıdan sadece boğaz ve kapak kısımları görülmektedir. Bu sebepten ötürü çok fazla renk seçeneğine sahip değillerdir. Birden fazla deponun arasında bağlantı kurulabildiği için sonradan gelişen ihtiyaçlarınızı sonradan depo satın alarak çözebilirsiniz. En doğru tercih ise bu depoları kullanmak istediğiniz amaç doğrultusunda değişkenlik gösterir. Depolamak istediğiniz içeriği ve kullanım alışkanlıklarınızı analiz ederek en doğru tercihi yapabilirsiniz. Uzman bir görüş isterseniz, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.
Gıda depolaması için tasarımsal açıdan diğer tanklar daha uygun olsada toprak altı depolarda polietilen ile üretildiklerinden içerisinde depolanabilecek bir gıdaya herhangi bir zararı yoktur. İçerisinde ışığa karşı hassas çok nadir gıda depolaması yapılır.
Sizin çalışma şeklinize uygun toprak altı depo seçimi, depo içerisinde depolamak istediğiniz içeriğe göre değişkenlik göstermektedir. Size en uygun depoyu bulmak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.
Toprak altı depolar, toprak altında oldukları için toprak yalıtımları bulunmaktadır. Ayrıca toprak altına gömülebilmesi için ekstradan yalıtılmaktadır. Ayrıca depo üretiminde kullanılan polietilen sayesinde depo içerisine zararlı ışınlar ulaşamaz. Böylece depo içerisinde daha sağlıklı bir ortam olur.
Bir toprak altı depo, halk dilinde plastik olan fakat kimya dilinde lineer düşük yoğunluklu polietilen olarak adlandırılan hammadde kullanılarak üretilmektedir. Kalıplar yardımıyla bu depolar tek parça halinde üretilmektedir.
Loading...