1 Tonluk Su Deposu

Dikey Ürünler

1 Tonluk Su Deposu 1 Ton Beyaz Dikey Su Deposu 5.090,00 ₺
1 Tonluk Su Deposu 1 Ton Beyaz Dikey Su Deposu
1 Tonluk Su Deposu 1 Ton Beyaz Dikey Su Deposu
1 Tonluk Su Deposu 1 Ton Mavi Dikey Su Deposu 5.520,00 ₺
1 Tonluk Su Deposu 1 Ton Mavi Dikey Su Deposu
1 Tonluk Su Deposu 1 Ton Mavi Dikey Su Deposu

Yatay Ürünler

1 Tonluk Su Deposu 1 Ton Beyaz Yatay Su Deposu 5.090,00 ₺
1 Tonluk Su Deposu 1 Ton Beyaz Yatay Su Deposu
1 Tonluk Su Deposu 1 Ton Beyaz Yatay Su Deposu
1 Tonluk Su Deposu 1 Ton Mavi Yatay Su Deposu 5.520,00 ₺
1 Tonluk Su Deposu 1 Ton Mavi Yatay Su Deposu
1 Tonluk Su Deposu 1 Ton Mavi Yatay Su Deposu

1 Tonluk Su Deposu

1 tonluk su deposu ürünlerimiz, genellikle evlerde, iş yerlerinde veya diğer yapısal yapıların içinde su deposu olarak kullanılmaktadır. Bir ton suyun yaklaşık olarak 1.000 litre olduğu düşünülürse, 1 tonluk su deposu, yaklaşık 1.000 litre su kapasitesine sahiptir. Bu depolar genellikle plastik veya fiberglas gibi malzemelerden yapılsa da paslanmaz çelikten üretilen modelleri de bulunmaktadır. 

1 tonluk su deposu ürünlerimiz farklı diğer ekipmanlarla birlikte kullanılabilmektedir. Bu ekipmanlar, 1 tonluk su deposu ürünümüzden suyu alarak, ev veya işyerinin su ihtiyacını karşılamak için kullanılır. Bu kapsamda 1 ton su deposu ürünlerimiz oldukça işlevsel ve kullanışlıdır. 1 ton su plastik deposu ürünlerimiz bir ev veya iş yerinde yaşayan insanların günlük su ihtiyacını karşılamak için önemlidir. Ayrıca acil durumlarda, doğal afetlerde veya su kaynaklarının kesildiği durumlarda da kullanılır. Ayrıca birçok farklı amaç doğrultusunda kullanılmaktadır. Bu kapsamda işlevsel olmaları ön plana çıkar. Farklı tasarımlarda ve hammaddelerde üretilebildiği için değişen ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

1 Tonluk Su Deposu Modelleri

Polietilen, düşük yoğunluklu bir plastik türüdür ve su depoları için sıkça kullanılan malzemelerden biridir. Polietilen, yüksek dayanıklılık, çatlak ve kırılma direnci ve kimyasallara karşı direnç özellikleri ile bilinir. Ayrıca, paslanmaz çelik tanklara göre daha hafif ve daha ucuzdur. 1 tonluk plastik su deposu fiyatları kapsamında uygun olan bir çözüm olarak görülür. 

Polyesterden imal ettiğimiz depolar için en yaygın kullanılan malzemelerden biridir. Bu malzeme, düşük yoğunluklu polietilene göre daha yüksek dayanıklılık ve aşınma direnci gösterir. Ayrıca, polyester depolar, UV ışınlarına karşı dayanıklı ve paslanmaz çelik su depolarından daha hafiftir.

Paslanmaz çelikten ürettiğimiz depolar, sıkça kullanılan bir diğer malzemedir. Bu malzeme, yüksek mukavemet, dayanıklılık, paslanmazlık özellikleri ve kolay temizlenebilirlik ile bilinir. Paslanmaz çelik tanklar, çevre dostu ve geri dönüştürülebilir olması nedeniyle de tercih edilir.

1 Tonluk Su Deposu Fiyatları

1 ton plastik su deposu fiyatı en ekonomik fiyata sahip depolama ürünlerinin olduğu kategoriye sahiptir. 1 tonluk su deposu fiyatları malzeme türüne, üreticisine ve satıcısına bağlı olarak değişebilir. Polietilen ve polyester kullanılarak elde edilen tanklar, 1 tonluk su deposu fiyatları bakımından genellikle daha ucuz ve ekonomik bir seçenek olarak kabul edilirken, paslanmaz çelik su depoları daha pahalıdır. Ayrıca, deponun kapasitesi, ebatları ve diğer özellikleri de 1 tonluk su deposu fiyatları etkileyebilir. Ayrıca fiyatlar ayrıca coğrafi konuma, nakliye maliyetlerine ve kurulum maliyetlerine göre de değişebilir. 

Ancak, bir depo satın alırken sadece 1 tonluk su deposu fiyatları açısından bakmak yerine kalitesine, üretim standartlarına ve garantilerine de dikkat etmek önemlidir. Uygun fiyatlı bir depo satın almak, kısa vadede tasarruf sağlayabilir ancak düşük kalite veya sorunlu bir ürün, uzun vadede daha yüksek maliyetlere ve sorunlara neden olabilir.

1 Tonluk Su Deposu Özellikleri

Çok uygun 1 tonluk plastik su deposu fiyatları ile ürettiğimiz çözümlerimiz polietilen, polyester ve paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bu malzemelerin her biri, uygun özelliklere sahiptir ve kullanım amacına bağlı olarak seçilir. Bunların yanında 2 tonluk su deposu modellerimizde benzer şekilde ve dayanıklı olarak üretilmektedir. Örneğin, polietilen su depoları, daha düşük maliyet ve hafiflik için tercih edilebilirken, paslanmaz çelik su depoları daha yüksek mukavemet ve dayanıklılık için tercih edilebilir.

1 Tonluk Su Deposu Ölçüleri

1 tonluk su deposu ölçüleri bazında polietilen, polyester veya paslanmaz çelikten üretilen silindirik şekilli depolama ürünleridir. Yalnızca silindirik değil prizmatik ve dikey tasarımlarla da üretilmektedir. Depoların özellikleri ve ölçüleri model ve tasarıma göre değişebilir. 1 ton su deposu ölçüleri 1.000 litre su depolama kapasitesine sahiptir. Malzeme seçimi, depo kullanım amacına ve kullanım koşullarına göre belirleyebilirsiniz.

1 ton su deposu ürünlerimizin dış çapı genellikle 100-120 cm arasındadır ve yüksekliği genellikle 100-140 cm arasında değişir. Daha yüksek ve geniş modellerimizde bulunmaktadır. Bu depolar ağırlığı, malzeme türüne, boyutlarına ve depolama kapasitesine göre değişebilir. Genellikle 30-70 kg arasında bir ağırlığı vardır. Sizlerde tonluk kapasitelere sahip depolama modellerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Özellikleri

1 Tonluk Dikey Su Deposu

 • Ağırlık 30 kg
 • Genişlik / Çap 95 cm
 • Yükseklik161 cm
 • Kalınlık5 mm
 • Manşon¾ "
 • Kapak32 cm
 • Kapasite 1000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı-5°C +50°C

1 Tonluk Yatay Su Deposu

 • Ağırlık 30 kg
 • Genişlik / Çap 95 cm
 • Yükseklik112 cm
 • Uzunluk 148 mm
 • Kalınlık 6 mm
 • Manşon¾ "
 • Kapak32 cm
 • Kapasite 1000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı-5°C +50°C
Fiyat Listesi
Ürün Adı Fiyat
1 Ton Beyaz Dikey Su Deposu 5.090,00 ₺
1 Ton Mavi Dikey Su Deposu 5.520,00 ₺
1 Ton Beyaz Yatay Su Deposu 5.090,00 ₺
1 Ton Mavi Yatay Su Deposu 5.520,00 ₺
Loading...