Polietilen Silo Deposu

0 adet ürün listelendi.
1000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Beyaz Polietilen Silo Deposu 1000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu 8.510,00 ₺ İncele
1000 Litre Açık Ağız Silo Deposu Beyaz Polietilen Silo Deposu 1000 Litre Açık Ağız Silo Deposu 8.510,00 ₺ İncele
1500 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Beyaz Polietilen Silo Deposu 1500 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu 9.570,00 ₺ İncele
1500 Litre Açık Ağız Silo Deposu Beyaz Polietilen Silo Deposu 1500 Litre Açık Ağız Silo Deposu 9.570,00 ₺ İncele
2000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Beyaz Polietilen Silo Deposu 2000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu 11.300,00 ₺ İncele
2000 Litre Açık Ağız Silo Deposu Beyaz Polietilen Silo Deposu 2000 Litre Açık Ağız Silo Deposu 11.300,00 ₺ İncele
3000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Beyaz Polietilen Silo Deposu 3000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu 14.865,00 ₺ İncele
5000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Beyaz Polietilen Silo Deposu 5000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu 20.600,00 ₺ İncele
10000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu Beyaz Polietilen Silo Deposu 10000 Litre Kapalı Ağız Silo Deposu 40.780,00 ₺ İncele

Konik yapıda üretilen silo depolarımız bir çok alanda kullanılmaktadır. En yaygın kullanım amacı, endüstride kimyasal maddelerin karışımı ve stoklanmasıdır. Polietilen hammadde, içine konulan kimyasalla tepkimeye girmez. Konik yapısı tam boşaltım imkanı verir. Silo içerisine mikser tarzı karıştırıcılar yerleştirilebilir. Silo depolarımız gıda sektöründe glikoz depolaması, deterjan sektöründe labsa depolaması amacıyla da kullanılabilmektedir.

Sıkça Sorulanlar

Bir silo depo pek çok amaç doğrultusunda kullanılabilir. Kullanılacağı amaç doğrultusunda deponun kurulacağı alan hazırlanmalıdır. Silo depolar ayaklı olduğu için deponun toplam yüksekliği kapsamında alan ayırılmalıdır. Bütün depoların kurulacağı alan temiz ve güvenli olmalıdır.
Bir deponun temizlik periyodu, içerisinde depolanan içeriğe göre belirlenmelidir. Fakat her ne depolanıyorsa depolansın en az yılda iki kez temizlenmelidir. Bu tanklar içerisinde genel olarak gıda depolaması yapıldığı için her kullanımdan sonra temizlenmesi önerilir.
Bir silo deponun temizliği su ile çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Deponun konik bir yapısı olduğu için tam boşaltıma imkan tanımaktadır. Katı içerik depolamaları yapılıyorsa depo dibindeki tortuların, depodan uzaklaştırılması gerekmektedir. Yerine göre belirli bir seviyede tazyikli su kullanılabilir. Parfüm ve ağır kimyasal içeren temizleyicilerin kullanılmaması önerilmektedir.
Kullanmış olduğunuz hasar görmüş olan depolarınızın, üretim tesislerimizde tamiri yapılabilmektedir. Bütün depoların tamiri, deponun imal edildiği hammadde kullanılarak ve depo bütünlüğü korunarak yapılmaktadır. Tamirden sonra depolarınızı eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bizlerden satın almış olduğunuz tüm depoların imalat hataların karşı iki yıl boyunca garantisi bulunmaktadır.
Silo depolar, kapaklı ve kapaksız olmak üzere iki model üretilmektedir. Konik tasarımının en alt kısmında bulunan manşonun, ev tesisatına bağlanması ile depo içerisindeki içeriği evinizde kullanabiirsiniz. İlgili manşon kısmından bağımsız bir tesisat çekebilirsiniz.
Silo depolarda tahıldan tutunda tam boşaltım imkanı sunduğu için deterjan gibi kimyasal maddelerde depolanabiliyor. Ayrıca bu tanklar, kapaklı ve kapaksız üretilmektedir. İhtiyacınız olan depo hacmi ve içerisinde depolamak istediğiniz içeriğe göre depoları inceleyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle görüşerek en doğru depo tercihi için öneri alabilirsiniz.
Silo depolar, gıdaya uygun olarak üretilmiş depolardan bir tanesidir. Gıdaya uygunluğu üretilmiş olduğu hammadde olan polietilen, ve kullanılmış olan pirinç manşon sağlamaktadır. Tahıl, çikolata, glikoz gibi maddeler depolanabilmektedir. Polietilenin gıdaya uygunluğu sayesinde gıda ile teması bulunan çoğu ürün polietilen kullanılarak üretilmektedir. Kapaklı modellerde kapaklarda polietilenden imal edilmektedir.
En uygun depoyu bulmak için çalışma prensiplerinizi depo modelleri doğrultusunda analiz etmeniz gerekmektedir. Bu depoların ebat çeşitliliği fazla olduğu gibi, kapaklı ve kapaksız modelleri de bulunmaktadır. En uygun depo, sizlerin depo içerisinde depolamak istediği içeriğe, ihtiyacınız olan depo iç hacmine göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuda uzman bir yardım almak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Bir silo depo yalıtımını, üretim esnasında kullanılan hammaddesi sağlamaktadır. Kullanılan kaliteli polietilen, depoyu zararlı ultraviyole ışınlara karşı koyulmaktadır. Depo içerisine zararlı ışınlar girmediği için yosun ve zararlı bakteri oluşumu görülmez.
Silo depolar, lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. Depo tasarımı ve ebatı doğrultusunda hazırlanan kalıplar yardımıyla üretim yapılmaktadır. Bu üretim şekline ise monoblok üretim denir. Kapaklı ve kapaksız modeller bulunurken, depolar istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Bu durum sizlere farklı içerikleri daha rahat kategorize etmenizi sağlamaktadır.
Loading...