Turşu Depoları

0 adet ürün listelendi.
10000 Litre Turşu Deposu (Büyük Kapak) Turşu Depoları 10000 Litre Turşu Deposu (Büyük Kapak) 36.030,00 ₺ İncele
Turşu Deposu (Küçük Kapak) Beyaz Turşu Depoları 10000 Litre Turşu Deposu (Küçük Kapak) 34.555,00 ₺ İncele
500 Litre Salamura Deposu Beyaz Turşu Depoları 500 Litre Salamura Deposu 2.870,00 ₺ İncele
1000 Litre Salamura Deposu Beyaz Turşu Depoları 1000 Litre Salamura Deposu 4.730,00 ₺ İncele
1500 Litre Salamura Deposu Beyaz Turşu Depoları 1500 Litre Salamura Deposu 5.540,00 ₺ İncele
2000 Litre Salamura Deposu Beyaz Turşu Depoları 2000 Litre Salamura Deposu 7.130,00 ₺ İncele

Turşu deposu modellerimiz, turşuların uzun süre bozulmaması için tasarlandı. Ayrıca genellikle silindirik bir tasarımı bulunmaktadır. Turşu deposu modelleri su deposu kategorisinde yer almaktadır. Ebat çeşitliliği açısından da oldukça çeşitlidir. Silindirik tasarımı sayesinde turşuların daha iyi hava akımı almasını ve daha kolay saklanmasını sağlar. Plastik malzeme, turşular için uygun bir hava geçirgenliğine ve su geçirmezliğine sahip olması nedeniyle tercih edilir. Aynı zamanda plastik, turşuların kokularının ve lezzetlerinin kaçmasını önler ve kolay temizlenmesini sağlar.

Turşu deposu çeşitleri evlerde ve ticari amaçlar için kullanılabilir. En kaliteli turşu deposu çeşitlerimiz evlerde turşuların uzun süre bozulmaması ve lezzetlerinin korunması için kullanılabilir. Ticari amaçlar için de aynı amaçlarla kullanılabilir, ancak daha büyük boyutlarda üretilmiş olabilirler. Bu depolar turşuların daha iyi hava akımı almasını, kokularının kaçmamasını ve kolay temizlenmesini sağlar, bu nedenle turşuları uzun süre bozulmadan saklamak isteyen herkes için uygun bir seçimdir.

Turşu deposu ürünlerimiz büyük endüstriyel alanlar için de kullanılabilir. Özellikle turşu üreten veya satan ticari işletmeler, bu tip depoları kullanarak turşularını daha uzun süre bozulmadan saklayabilirler. Aynı zamanda, turşuların lezzetlerinin ve kokularının karışmaması için farklı turşuları ayrı depolarda saklamak da mümkündür. Bu depoların su geçirmez ve hava geçirgen özellikleri, turşuların uzun süre bozulmadan saklanmasını sağlar.

Turşu Depo Fiyatları

Turşu deposu fiyatları, üretim maliyetleri, pazar arz-talep dengesi, hammadde fiyatları, rekabet ortamı, dağıtım kanalları ve pazar fiyatları gibi birçok faktör göz önüne alınarak belirlenmektedir. Ürünün ebatları da bu faktörler arasında yer alabilir, ancak diğer faktörlere göre daha az bir etkiye sahiptir. Bunların yanında dünya genelinde yaşanan ekonomik buhran sonucunda tüm sektörlerde üretim maliyetleri yükselmiştir. Bu kapsamda turşu deposu fiyatları oldukça ekonomik kalmıştır ve önümüzdeki yıllarda da ekonomik tutmaya devam edeceğiz.

Turşu deposu fiyatları üzerinde bulunan fiyat performans oranı, ürün kalitesine, markasına, depolama kapasitesine ve diğer özelliklere göre değişebilir. Ancak genel olarak, turşu deposu fiyatları ile performansı arasında bir ilişki bulunabilir, yani daha pahalı olan turşu deposu muhtemelen daha büyük olacaktır. Çünkü üretimi için daha fazla malzeme kullanılmıştır. Bununla birlikte, her zaman daha yüksek bir fiyat daha iyi bir performans anlamına gelmeyebilir, bizler turşu deposu ürünlerimizi çok kaliteli malzemeler ile üretmekteyiz. Bu konuda ürünlerimiz oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bunların yanında tüm ürünlerimizde iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantisi bulunmaktadır.

Turşu Depo Özellikleri

Turşu deposu ürünlerimizin kullanıcısına katma değer sunan özellikleri bulunmaktadır. İşlevsel ürünlerdir. Bu özelliklerinden en önemlisi kapasite özelliğidir. Turşu deposu modelleri içerisinde saklayabileceği turşu sayısını belirleyen bir özelliktir. Turşu deposu özellikleri kapsamında kontrol edilebilirlikte önemlidir. Bu özellik sayesinde turşuların nem oranını ve sıcaklığını kontrol etme özelliği içerebilir.

turşu deposu özellikleri kapsamında tasarım da oldukça önemlidir.Çünkü halihazırda bu depoların kapak kısmı ile depo genişlik çapı aynıdır. Bu sayede daha geniş kapaklar elde edilir ve hızlıca doldurulup boşaltılabilir. Kompakt ve taşınabilir, açılır/kapatılır kapak veya vidalı kapak gibi farklı tasarımlara sahip olabilir. Bunların yanı sıra malzeme kalitesi de önemlidir. Bu depolama ürünleri plastik kullanılarak üretilmektedir. Yapısı itibariyle gıda temasına uygun ve UV yalıtımı bulunan bir depo haline gelir. Bu turşu deposu özellikleri tamamen hammaddesinden geçmektedir.

Turşu deposu modelleri için işlevsellik önemlidir. Çünkü bu depolar, farklı alanlarda farklı amaçlar doğrultusunda da kullanılabilir. Turşuları düzgün bir şekilde saklamaya ve bozulma riskini azaltmaya odaklanan özellikler içerebilir. Bu özellikler, her turşu deposu modelinde bulunmaktadır ve farklı modeller farklı özelliklere sahip olabilir. Sizlerde ihtiyaçlarınıza en uygun depoyu seçmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Turşu Depo Modelleri

En iyi turşu deposu fiyatları ile satışa sunduğumuz bu depo modellerinin kullanışlılığı, ürünün tasarımına, kapasitesine, işlevselliğine ve diğer özelliklere göre değişebilir. Bazı turşu deposu modelleri kolay kullanım, temizleme ve depolama için optimize edilmiş olabilirken, diğerleri daha kompakt ve taşınabilir olabilir. Her bir kullanıcının ihtiyaçları ve beklentileri farklı olduğundan, en iyi ve en ucuz turşu deposu seçilirken kendinize en uygun olanı bulmanız önerilir. Ayrıca, turşu deposu fiyatları kapsamında oldukça avantajlıdır.

Bu depolama ürünlerimiz plastik yani bir başka deyişle polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir. Bu hammadde ile üretilen ürünlerimizin, ekonomik, hafif ve dayanıklı özellikleri nedeniyle yaygın olarak tercih edilir. Hammaddesinden ötürü plastik su deposu kategorisinde yer almaktadır. Ayrıca, farklı renklerde ve tasarımlarda bulunabilir ve kolayca temizlenebilir. Kullanıcılar, bu depolardan seçerek turşularını bozulma riskini azaltmaya ve kolayca saklamaya yardımcı olabilir. Ürünlerimiz, ekonomik, hafif ve dayanıklı özellikleri nedeniyle yaygın olarak tercih edilir. Ayrıca, farklı renklerde ve tasarımlarda bulunabilir ve kolayca temizlenebilir. Kullanıcılar, depo seçerek turşularını bozulma riskini azaltmaya ve kolayca saklamaya yardımcı olabilir.

Depolama ürünlerimiz içerisinde depolanan turşuların uzun süre bozulmadan saklanması için tasarlandıklarından, işlevsel ürünlerdir. Ancak, her depo modeli aynı işlevsellik düzeyine sahip olmayabilir. Örneğin, bazı modellerimiz turşuların nem oranını ve sıcaklığını kontrol etme özelliğine sahip olabilirken, diğerleri sadece turşuları saklamaya odaklanmış olabilir. Deponun işlevselliği, ürünün özelliklerine, markasına ve fiyatına göre değişebilir, bu yüzden ihtiyaçlarınıza en uygun olan ürünü seçmeniz önerilir.

En Kullanışlı Turşu Depoları

Fiyatlar noktasında en ucuz turşu deposu seçerken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında kapasite oldukça önemlidir. İhtiyaç duyduğunuz turşuların sayısına ve hacmine uygun bir depo seçmeniz gerekir. Bunların yanı sıra tasarım da oldukça önemlidir ancak tasarım olarak genellikle silindirik bir yapısı bulunmaktadır. Turşuların rahat saklanmasını ve kolayca erişilebilmesini sağlamak için uygun bir tasarıma sahip bir depo seçmeniz gerekir.

Malzeme kalitesi de önemli ancak bizler depolama ürünlerimizi en kaliteli malzemeleri kullanarak, son teknoloji üretim tesislerimizde üretmekteyiz. Turşuların bozulma riskini azaltmak ve uzun süre saklamak için önemlidir. Bunların yanında bu depolar monoblok şekilde üretilmektedir. Bu kapsamda depo, hazırlanan kalıplar yardımıyla tek parça halinde depo çıkarılmaktadır. Bu özellikler ve en ucuz turşu deposu olma özelliği dikkate alındığında, turşu deposu ürünleri kullanışlı ve işlevseldir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun olan turşu deposunu seçmeleri, turşularını rahat saklamalarını ve kolayca erişebilmesini sağlar.

Hangi Turşu Deposu Sizler İçin Uygun

Bir depo seçerken, kendinize bazı soruları sormanız gerekir Bu sorulardan ilki kaç turşu saklamaya ihtiyacım var? sorusu olacaktır. İhtiyaç sorunuz, turşularınızı saklamaya yönelik olarak ne kadar yer isteyeceğinizi belirlemek için bir sorudur. Örneğin, sadece birkaç turşu saklamaya ihtiyacınız varsa, daha küçük bir depo seçebilirsiniz. Ancak, turşularınızın sayısı çok fazla ise, daha büyük bir depo seçmeniz daha uygun olabilir. Bu, turşularınızı rahat saklamanızı ve bozulma riskini azaltmanızı sağlar.

Bunların yanında turşuları nerede saklamak istiyorsunuz bu konu oldukça önemlidir. Örneğin, turşularınızı buzdolabında saklamak isteyebilirsiniz. Bu durumda, buzdolabına uygun boyutlarda bir depo seçmeniz uygun olacaktır. Başka bir seçenek, mutfak rafında turşularınızı saklamak olabilir. Bu durumda, rafın boyutlarına ve şekline uygun bir turşu deposu seçmeniz daha uygun olabilir. Bu soruya verdiğiniz yanıt, en uygun depoyu seçmenize yardımcı olacaktır. Bunların yanında bu depolar istediğiniz herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Böylece farklı türdeki turşular çok daha rahat bir şekilde kategorize edilebilmektedir. Bu sorulara verdiğiniz yanıtlar, en uygun depoyu seçmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca ürünlerin özelliklerini, kapasitelerini ve tasarımlarını karşılaştırarak, en uygun olanı seçebilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar

Turşu depolarının kurulacağı alan, depo boyutları kapsamında bir alan ayrılması gerekmektedir. Söz konusu bir gıda olduğundan ayrılan alanın temiz ve güvenli bir alan olması önerilir. Katı gıdanın tahliyesini ve depoya girişini kolaylaştırması açısından alana, kova gibi bir takım yardımcılar konulabilir.
Turşu depoları içerisinde katı bir gıda depolandığından, her kullanımdan sonra temizlenmesi önerilmektedir. Bu hususta depo dibinde kalan turşu tortuları, zaman içerisinde bozulabilir. Böyle bir durumda yeni depoladığınız turşu içeriğine zarar verebilir.
Turşu içeriği bakımından asidik özellikler barındırır. Özellikle sirke ve limon, temizleyici olarakta kullanılabilir. Temizlik yaparken su ve fırça ile kolayca temizlik yapabilirsiniz. Belirli bir seviyede tazyikli su da kullanılabilir. Parfümlü ve ağır kimyasal içeren temizleyicilerin kullanılmasını önermiyoruz. Bu tarz temizleyiciler, depolanan turşuya zarar verebilir.
Bazı depolar, kullanıma bağlı olarak yüksek bir yerden düştüğünde çatlayabilir veya dış bir etken sonucu delici bir alet ile delinebilir. Böyle bir durumda depolarınız, üretim tesislerinde tamir edilebilir. Tamir, üretildiği hammaddeye göre yapılmaktadır. Üretmiş olduğumuz tüm depolama ürünlerinin ise imalat hatalarına karşı iki yıl garantisi bulunmaktadır.
Turşu, katı bir içerik olduğu için eve bağlanması imkansızdır. Bu yüzden kapak kısmından içeriğin giriş ve çıkışı sağlanır.
Turşu depoları, sadece turşu ve salamura gibi spesifik bir durumda tercih edilmelidir. Bu durumda en iyi tercih sizlerin ihtiyaç duyduğu depo hacmine göre değişkenlik göstermektedir. Bu hususta müşteri temsilcilerimizle görüşüp, uzman bir öneri alabilirsiniz.
Turşu depoları, gıda depolaması üzerine üretilmiştir. Turşunun yanı sıra zeytin, üzüm yaprağı gibi gıda ürünlerinin salamurası içinde satın alabilirsiniz. Bu tanklar gıda depolamasına uygun olması açısından polietilenden imal edilirler. Kapak kısmı da polietilenden üretilir.
Size en uygun turşu deposu, sizlerin depo hacmi ihtiyacına ve kullanım şeklinize göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuda müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek, bilgi alabilirsiniz.
Bütün depolama ürünlerimizin ultraviyole ışın dayanıklılığı bulunur. Fakat turşular ışığa karşı hassas içeriklerdir. Bu yüzden içeriğe bir zarar gelmemesi adına karanlık bir ortamda depoyu muhafaza etmeniz önerilir.
Turşu depoları, polietilen hammadde kullanılarak imal edilir. Polietilenin Dünya’daki pek çok gıda örgütü tarafından gıdaya uygunluğu kabul edilmiştir. Bu yüzden gıda teması bulunan ürünlerde polietilen kullanılır. Ayrıca bu depolar, monoblok üretim şekli ile üretilir. Monoblok üretim şekli, depo kalıpları aracılığı ile deponun tek parça halinde üretilmesi anlamına gelir. Bu sayede depolar perçin ve ek olmaksızın üretilir. Bu sebepten ötürü bu depolar sağlam ve uzun ömürlüdür. Ayrıca bu depolar istenilen herhangi bir renkte üretim yapılabilir. Böylece depoladığınız farklı turşuları renkleri dolayısı ile kategorize edebilirsiniz.
Loading...