Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 77 cm
  • Yükseklik 115 cm
  • Kalınlık 6 mm
  • Kapak 81 cm
  • Kapasite 500 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

500 Litre Salamura Deposu

Günümüz teknolojisi geliştikçe, ihtiyaçlarımızda gelişmekte ve genişlemektedir. Bu durumun sonucunda depolama ürünleri de farklı teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Hatta günümüzde depolama ürünleri pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Salamura tankları arasında yer alan modelimiz polietilen su deposu modellerinden bir tanesidir. İçerisinde her türlü turşu ve salamura işlemleri yapılabilmektedir. Genel olarak her gıdadan turşu kurulabilmektedir. Ülkemizde en çok zeytin ve üzüm yaprağı salamurası kurulmaktadır. 500 litre kullanım hacmi bulunan modelimiz bireysel olarak evlerimizde ürettiğimiz ürünler içinde kullanılabilmektedir. Endüstriyel salamura işlemleri içinde kullanılmaktadır. Ayrıca yapısı gereği kurulan turşular güvenli bir şekilde bir yerden farklı bir yere sevk edilebilmektedir. 

500 litre kapasiteli modelimiz ister bireysel ister endüstriyel kullanım alanlarında kullanılıyor olsun, kullanımı kolay ve işlevseldir. Bu tarz depolarda manşon bulunmaz çünkü içerisinde depolanan ürün katı bir üründür fakat istenirse manşon eklenebilmektedir. 1986 yılından bugüne kadar depolama ürünleri üretmekteyiz. Bu hususta daima son teknoloji üretim sistemlerini kullandığımız için ürettiğimiz tüm depolama ürünleri dayanıklı ve uzun ömürlü olur. Bu noktada modelimizde oldukça dayanıklı olduğu için imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamızın garantisi bulunmaktadır.

500 Litre Salamura Deposu Hammadde Özellikleri

İçerisinde türlü salamura ve turşu kurma işlemleri yapılabilen modelimiz polietilen hammadde ile üretilmektedir. Modelimiz monoblok üretim şekli ile üretildiği için tek parça halinde üretilmektedir. Böylece üzerinde herhangi bir ek veya perçin göremezsiniz. Tüm depolama ürünlerinde olduğu gibi depolama ürünlerinde bulunan bazı özellikler hammaddelerinden geçmektedir.

Modelimizin hammaddesi olan polietilenin en önemli özelliklerinden bir tanesi gıda temasına uygunluktur. Bu sayede turşu gibi farklı gıdaların teması sonucunda herhangi bir bozulma veya reaksiyon yaşanmamaktadır. Polietilenin çalışması ısı oranı 50 derece olduğu için modelimizde aynı çalışma ısı oranına sahiptir. Üretim şekli seridir ve talep edilen herhangi bir renkte depolama üretimi yapılabilmektedir. Bu sayede farklı içeriklerinizi çok daha rahat kategorize edebilirsiniz. Güneş’ten gelen zararlı UV ışınlarını filtreleyerek depo içerisine girmesini önlemektedir. 

Depolama ürünlerinde temizlik oldukça önem arz etmektedir. Temizlik, hem deponun temizlenmesini hemde kötü koku oluşumunu önlemektedir. Modelimiz dahil olmak üzere tüm depolama ürünlerinin her kullanımdan sonra temizlenmesi öneriyoruz. Çünkü özellikle gıda depolaması sonucunda depo dibinde kalan tortular ve artıklar, zamanla çürür ve depolanan yeni içeriğe zarar verir. Bu durumda üretim kalitesi düşecektir. Temizlik esnasında seçilen temizleyicinin ağır kimyasal ve parfüm içermemesi önerilir. 

500 Litre Salamura Deposu Teknik Özellikleri

Modelimize dışarıdan incelediğimizde göreceğimiz ilk teknik detaylar, modelimizin tasarımı ve 500 litre iç hacminin bulunmasıdır. Teknik detaylarına devam ettiğimizde genişliğinin 77 santimetre, yüksekliği 115 santimetre, malzeme kalınlığı 6 milimetre, kapak çapı depo genişliği ile aynı yani 77 santimetredir. Modelimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Turşu Depoları
500 Litre Salamura Deposu
Adet
Diğer Ürünler
10000 Litre Turşu Deposu (Büyük Kapak) Turşu Depoları 10000 Litre Turşu Deposu (Büyük Kapak) 36.395,00 ₺ İncele
Turşu Deposu (Küçük Kapak) Beyaz Turşu Depoları 10000 Litre Turşu Deposu (Küçük Kapak) 34.905,00 ₺ İncele
1000 Litre Salamura Deposu Beyaz Turşu Depoları 1000 Litre Salamura Deposu 4.775,00 ₺ İncele
1500 Litre Salamura Deposu Beyaz Turşu Depoları 1500 Litre Salamura Deposu 5.600,00 ₺ İncele
2000 Litre Salamura Deposu Beyaz Turşu Depoları 2000 Litre Salamura Deposu 7.200,00 ₺ İncele
Loading...