Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 223 cm
  • Yükseklik 300 cm
  • Kalınlık 12 mm
  • Manşon 2 "
  • Kapak 130 cm
  • Kapasite 10.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

10000 Litre Turşu Deposu (Büyük Kapak)

Bu depolara genel kullanımı açısından bakacak olursak, bir sıvı veya gıdanın depolanıp ardından ihtiyaç hasıl olduğunda kullanılmasını sağlayan araçlardır. Bu depolar ise son yıllarda kullanıcısına sunduğu pek çok avantaj ve uzun ömürlü olması sayesinde oldukça popüler olmuştur.

Büyük kapağı olması sayesinde turşularınızı depo içerisine daha rahat doldurabilirsiniz. Bu depoların nakliyesi oldukça kolaydır. Bunlara ek olarak tesislerimizde hurda malzemelerden geri dönüştürülmüş hammadde veya renklendirici gibi depoya zarar veren maddeler kullanılmaz. Bunlara ek olarak imalat hatalarına karşı bütün ürünlerimiz iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

10000 Litre Polietilen Turşu Deposu Hammadde Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 10.000 litre kapasite sunan bu depolar lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. Bu depolarda bu hammaddenin kullanılmasının kullanıcısına sunduğu iki önemli özellik bulunmaktadır.

O özelliklerden bir tanesi polietilenin ulusararası düzeyde gıdaya uygunluğu bulunmasıdır. Buna ek olarak bu depolar Sağlık Bakanlığı tarafından halk sağlığına herhangi bir zararı olmadığına dair test edilmiş ve onaylanmıştır. İşte bu yüzden bu depolar turşu deposu olarak kullanılmaktadır.

Bir diğer özelliği ise bu depoların UV stabilizasyonlu olmasıdır. Bu turşu depoları için önem arz etmektedir. Çünkü turşu Güneş ışınlarına karşı hassas bir gıdadır. Bu özelliği sayesinde turşularınızı gönül rahatlığı ile bu depoların içerisinde muhafaza edebilirsiniz.

10000 Litre Polietilen Turşu Deposu Teknik Özellikleri

1986 yılından bugüne kadar gelen bu sektördeki tecrübemiz ile bu depoları son teknoloji üretim tesislerimizde üretmekteyiz. Bu sayede bu depolar monoblok bir şekilde üretilmektedir. Monoblok biçimde yani tek parça olarak üretilen bu depolarda herhangi bir ek veya perçin olmadığı için sızdırma yapmazlar.

Bunlara ek olarak bu depolar monoblok şekilde üretildiği için dış ve iç yüzeyi kaygan olur ve bu sayede bu depoların temizliği kolaylaşmış olur. Temizliği kolaylaştıran bir diğer komponent ise depo boğazıdır. Bu bölüm temizliği kolaylaştırması için tasarlanmıştır.

Bu depolarda manşon olarak 2 inç boyutlarında gıdaya uygun olması açısından paslanmaz pirinçten manşon kullanılmıştır. Diğer teknik özelliklerine odaklanacak olursak, yüksekliği 300 santimetre olan bu deponun malzeme kalınlığı 12 milimetredir. Çalışma sıcaklığı oranlarına baktığımızda görmekteyiz ki en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasında çalışabilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak bu depoların kapağı gıdaya uygun olması açısından polietilen kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca bu depolar üretim standardına göre mavi ve beyaz renk seçenekleri ile üretilse de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda herhangi bir renk seçeneği ile üretim yapılabilmektedir. Daha fazlası için uzman müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Turşu Depoları
10000 Litre Turşu Deposu (Büyük Kapak)
Adet
Diğer Ürünler
Turşu Deposu (Küçük Kapak) Beyaz Turşu Depoları 10000 Litre Turşu Deposu (Küçük Kapak) 34.905,00 ₺ İncele
500 Litre Salamura Deposu Beyaz Turşu Depoları 500 Litre Salamura Deposu 2.900,00 ₺ İncele
1000 Litre Salamura Deposu Beyaz Turşu Depoları 1000 Litre Salamura Deposu 4.775,00 ₺ İncele
1500 Litre Salamura Deposu Beyaz Turşu Depoları 1500 Litre Salamura Deposu 5.600,00 ₺ İncele
2000 Litre Salamura Deposu Beyaz Turşu Depoları 2000 Litre Salamura Deposu 7.200,00 ₺ İncele
Loading...