Dikdörtgen Su Deposu

0 adet ürün listelendi.
100 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Dikdörtgen Su Deposu 100 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu 665,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Dikdörtgen Su Deposu 200 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu 1.020,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Dikdörtgen Su Deposu 300 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu 1.415,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Dikdörtgen Su Deposu 500 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu 1.855,00 ₺ İncele

Karmod Plastik 1986’dan bugüne, yılların vermiş olduğu tecrübe ile plastik prizmatik su deposu üretimleri gerçekleştirmektedir.

Plastik prizmatik su depoları özellikle ev içi, villa ve bahçelerdeki günlük yaşam alanlarında alternatif su ihtiyaçlarının karşılanması için tasarlanıp üretilmiştir. 100 litreden 500 litreye kadar 5 farklı modelde üretilen plastik prizmatik su depoları, konuldukları yerlerde maksimum kalite ve güven sağlar. Şehir şebeke suyunda meydana gelebilecek kısa süreli kesintilerde içme ve kullanma suyu açısından büyük bir kolaylık sağlar.

Karmod Plastik su deposu ürünlerinin insan sağlığı için güvenilirliği yapılan analizler ve testler ile ispatlanmıştır.

Sıkça Sorulanlar

Satın aldığınız depo boyutlarında temiz ve güvenli bir alan açılması gerekir. Bu alan dahilinde bir üretim bandı bulunuyorsa, üretim bandı için gerekli kurulum hazırlıklarını yapmalısınız. Bölgede haşere ve fare gibi hayvanların bulunmaması gerekmektedir. İçerisindeki içeriğin güvenli açısından direkt olarak Güneş’e maruz bırakılmamalı, mümkünse kapalı bir alanda muhafaza edilmelidir.
Prizmatik depoların temizliği en kötü ihtimalle her altı ayda bir yapılmalıdır. Gıda veya hassas bir içerik depolanıyorsa, her kullanımdan sonra temizlenmesi önerilmektedir. Çünkü gıda zamanla çürüyebilen bir yapıya sahiptir. Depo dibinde kalan her gıda tortusu zamanla çürür ve depolanan yeni içeriğe zarar verebilir.
Bu tarz depolar genellikle seyyar seyahat araçlarında kullanılmaktadır. Bu araçlar yat, karavan, tır gibi araçlar oluyor. Temizliği su ve bir fırça ile kolayca yapılabiliyor. Depo boğaz tasarımı temizliğini kolaylaştırması adına tasarlanmıştır. Temizlerken kokusuz ve ağır kimyasal taşımayan temizleyicilerin kullanılmasını önermekteyiz.
Kullanıma bağlı hasar gören bütün depolarınız, üretim tesislerimizde tamiri yapılabilir. Bir deponun tamiri hammaddesine göre yapılmaktadır. Bu tankların tamiri de polietilen kullanılarak yapılabiliyor.
Bu tankları evinize iki şekilde bağlayabilirsiniz. Birincisi tanktaki içeriğin evinizde kullanılmasını sağlamak için, depo üzerinde bulunan manşon kısmına nalburdan alabileceğiniz su tesisatını bağlamaktır. Ardından tesisatınızı evinizin su tesisatına bağlayarak evinizde kullanabilirsiniz. İsterseniz depoya bir çeşme bağlayarak bağımsız bir biçimde kullanabilirsiniz. Evinizdeki bir atığı depoya taşımak için evinizin gider borusunu, deponuz toprak altına gömülmeden önce bağlamanız gerekmektedir. Böylece evinizdeki atıklar zamanla satın almış olduğunuz depoya dolacaktır.
Bir prizmatik depo, genellikle tasarımından ötürü tercih edilmektedir. En doğru depo seçimi de sizlerin depo hacmi ihtiyacına, kullanım şeklinize, içerisinde depolamak istediğiniz içeriğe göre değişkenlik göstermektedir. En iyi tercihi en hızlı biçimde yapmak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle görüşerek öneri alabilirsiniz.
Prizmatik depolar, polietilen kullanılarak üretilmektedir. Polietilenin uluslararası düzeyde kabul görmüş gıdaya uygunluğu bulunur. Bu uygunluk sayesinde pek çok gıda teması bulunan ürün, polietilen kullanılarak üretilir. Depolarda ise depo kapağı dahil her parçası polietilenden üretilir. Manşon kısmında ise gıdaya bir zararı olmayan pirinç manşon kullanılır.
En uygun prizmatik depo, sizlerin depolama ihtiyaçlarına göre değişmektedir. En uygun depoyu seçmek için, depo hacim ihtiyacınızı, kullanım şeklinizi, depolamak istediğiniz içeriği analiz etmeniz gerekmektedir. Bu konuda uzman bir yardım almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.
Üretmiş olduğumuz bütün depolarımız Güneş’in zararlı ışınlarına karşı dayanıklıdır. Çünkü polietilen hammadde olarak UV stabilizasyonludur. Dolayısıyla bu depoların da ultraviyole ışınlara karşı koruması bulunuyor.
Prizmatik depolar, lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. Üretim şekli, monoblok üretimdir. Monoblok üretim şeklinde, depolar kalıplar yardımıyla tek parça halinde üretilirler. Tek parça üretilmesi sayesinde herhangi bir ek veya perçin olmadan üretilir. Ayrıca bu depolar istenilen herhangi bir renk paletinde üretilebilir. Böylece sizlerde depoladığınız içeriği kolayca kategorize edebilirsiniz.
Loading...