Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 19 kg
  • Genişlik / Çap 65 cm
  • Yükseklik 62 cm
  • Uzunluk 152 mm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 500 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Son yıllarda depolar üretim endüstrisinde oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır. Gerek üretim bantlarının üzerinde, gerekse üretim akışının bir şekilde içerisinde bulunmaktadır. Depolar, içerikleri depolandıktan sonra koruyan üretim akışının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.
Depoların hem ülkemizde hemde Dünya’nın pek çok yerinde her geçen gün kullanımı artmaktadır. Bunun en temel sebebi depoların kullanıcısına sağladığı avantajlar ve uygun fiyatlarıdır. Ayrıca çoğu içeriğin nakliye edilmesinde de bu depolar kullanılmaktadır.  Hacim olarak küçük depolar genellikle evlerde veya bahçelerde kullanılmaktadır. Tasarımından ötürü bu tanklar, tır ve karavan gibi seyyar araçlarda da oldukça fazla kullanılmaktadır.
Genel kullanım amaçlarına baktığımızda,  gıda veya kimyasal fark etmeksizin bir içeriğin korunması amacıyla depolanması isteniyorsa nakliye edilmesi, ihtiyaç varsa içeriğin tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlar olduğunu görmekteyiz. Son teknoloji ile ürettiğimiz bütün depolama ürünleri imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir.

500 Litre Plastik Dikdörtgen Depo Hammadde Özellikleri

Dikdörtgen tasarımlı depo modelimiz son derece kaliteli hammaddeler ile üretilmiştir. Kimya dilinde polietilen adı verilen hammadde ile üretilmektedir. Kalitesiz hammaddeler özünde bulunan avantajları tam olarak yerine getiremezler. Fakat kaliteli hammaddeler imal edildikleri ürünü avantajlı hale getirirler. 
Polietilenin en büyük avantajı zararlı ışın korumasının bulunmasıdır. Hammaddenin özünde bulunan bu özellik sayesinde çoğu depo içerisine zararlı ışınları geçirmez ve içerik için daha temiz bir ortam sağlar. Hammaddenin bir diğer özelliği ise gıdaya uygunluğu olmasıdır. Bu uygunluk uluslararası olduğundan dolayı sadece depo üretimi değil çoğu ürünün üretimi de polietilen ile yapılmaktadır. Gıdaya uygunluğu olduğu için rahatlıkla gıda depolaması yapılabilir. 
Deponun gıdaya uygunluğunu tamamlamak için kapak kısmı polietilenden üretilmiş olup, manşon kısmında pirinç manşon kullanılmıştır. Söz konusu manşona hemen hemen her çeşme uygun gelebiliyor.

500 Litre Plastik Dikdörtgen Depo Teknik Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 500 litre hacim sunan bu tankların içerisinde kullanıcılar pek çok şey depolayabiliyorlar. Kullanıcıların tek dikkat etmesi gereken husus çalışma ısısıdır. Bu tanklarında çalışma ısı oranı +50 derecedir. 
Dikdörtgen depo modelimizin teknik özelliklerine detaylı baktığmızda görmekteyiz ki; 19 kilogram ağırlığında, 65 santimetre genişliğinde,  62 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 5 milimetredir. Son olarak bu tanklar istenilen herhangi bir renkte üretimi yapılabilmektedir. Böylece farklı türdeki içeriklerinizi daha rahat kategorize edebilirsiniz. Bu modelimiz hakkında daha fazla bilgi veya teklif almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikdörtgen Depolar
500 Litre Plastik Dikdörtgen Depo
Adet
Diğer Ürünler
100 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Plastik Dikdörtgen Depolar 100 Litre Plastik Dikdörtgen Depo 1.175,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Plastik Dikdörtgen Depolar 200 Litre Plastik Dikdörtgen Depo 1.800,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Plastik Dikdörtgen Depolar 300 Litre Plastik Dikdörtgen Depo 2.505,00 ₺ İncele
Loading...