Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 14 kg
  • Genişlik / Çap 59 cm
  • Yükseklik 57 cm
  • Uzunluk 117 mm
  • Kalınlık 4 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 300 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Bu günlerde çevremizde depoların çok sık kullanıldığını görmekteyiz. Gerek yağmur toplama sistemlerinde gerekse suyun götürülemediği pek çok bölgede depolar kullanılmaktadır. Bu tarz durumlarda depolar hayat kurtarıcı araçlar olarak görülmektedir. 
Bu tankların çok kullanılıyor olmasının temel sebebi kullanıcısına sağladığı pek çok avantaj ve uygun bir fiyat etiketine sahip olmasıdır. Depolar arasındaki en uygun fiyat etiketine sahip depolar polietilen hammadde ile imal edilmiş olan depolardır. Bu sebepten ötürü evlerimizde ve seyyar araçlarda pek çok polietilen depo modeli kullanılmaktadır. Özellikle küçük hacimdeki depolar üretim endüstrisinde üretilen içeriklerin nakliyesi hususunda oldukça fazla kullanılmaktadır.
Dikdörtgen tasarıma sahip modelimizin genel olarak kullanım amacı, herhangi bir içeriğin koruması amacıyla depolandıktan sonra isteniyorsa nakliye edilmesi, ihtiyaç duyulduğunda içeriğin depodan tahliye edilmesini sağlayan araçlardır. Dünya’nın pek çok yerinde kullanılan depolar iki yıl boyunca imalat hatalarına karşı garantilidir.

300 Litre Polietilen Dikdörtgen Depo Hammadde Özellikleri

Bütün depolam ürünlerimiz son teknoloji üretim sistemleri ve son derece kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Üretim esnasında kullanılan kaliteli hammaddeler daima üretilen ürüne etki etmektedir. Keza kullanılan hammaddelerin özünde pek çok özelliği bulunmaktadır.
Dikdörtgen tasarımlı depo modelimiz polietilen kullanılarak üretilmektedir. Polietilen yapısı itibariyle zararlı ışınları yansıtmaktadır. Bu özelliği sayesinde bu hammadde kullanılarak üretilen depolar içerisine zararlı ışınları almaz. Böylece depo içerisinde daha sağlıklı bir ortam oluşturulur. Hammaddenin bir diğer özelliği ise gıdaya uygunluğunun olmasıdır. Söz konusu gıdaya uygunluk uluslararası seviyededir. Bu sebepten ötürü gıda ile teması bulunan çoğu ürün polietilen kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede sizlerde bu depoların içerisinde gönül rahatlığı ile gıda depolaması yapabilirsiniz.
Dikdörtgen depoların üretimi monoblok üretim şekli ile yapılmaktadır. Monoblok üretim şeklinde depolar, depo özelinde yapılmış kalıplara polietilen dökülmesi ile tek parça halinde çıkarılır. Keza mono ve blok kelimelerini incelediğimizde tek parça anlamı çıkmaktadır. Depolar bu sayede eksiz ve perçinsiz olduğu için daha sağlam ve uzun ömürlü olurlar. 

300 Litre Polietilen Dikdörtgen Depo Teknik Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 300 litre depo hacimi sunan bu tankların içerisinde genel olarak her şey depolanabilmektedir. Depolama esnasında dikkat etmeniz gereken tek husus çalışma ısı oranıdır. Bu tankların çalışma ısı oranı ise en yüksek +50 derecedir. 
Dikdörtgen depo modelimizin teknik özelliklerine detaylı baktığmızda görmekteyiz ki; 14 kilogram ağırlığında, 59 santimetre genişliğinde,  57 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 4 milimetredir. Bütün depolar istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Bu sayede farklı türdeki içerikler çok rahat kategorize edilebilir. Sizlerde bir depo sahibi olmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikdörtgen Depolar
300 Litre Plastik Dikdörtgen Depo
Adet
Diğer Ürünler
200 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Plastik Dikdörtgen Depolar 200 Litre Plastik Dikdörtgen Depo 1.785,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Plastik Dikdörtgen Depolar 500 Litre Plastik Dikdörtgen Depo 3.255,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Plastik Dikdörtgen Depolar 100 Litre Plastik Dikdörtgen Depo 1.165,00 ₺ İncele
Loading...