Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 10 kg
  • Genişlik / Çap 65 cm
  • Yükseklik 55 cm
  • Uzunluk 86 mm
  • Kalınlık 3 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 200 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Son yıllarda su deposu kullanımı her alanda artmaya başlamıştır. Çünkü depolar sanayi alanındaki pek çok ürünün üretim aşamasını kolaylaştırırken, öte yandan bireysel hayatımızı da kolaylaştırmaktadır. Üstelik kullanıcısına pek çok avantajlar sağlarken, uygun fiyatlıdır. Yani depolar çok yönlüdür diyebiliriz.
Depoların kullanımı sadece ülkemizde değil Dünya’da çoğu metropolde ve kırsal alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bütün depolama ürünlerimiz son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak üretilmektedir. Bu sebepten ötürü imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir.

200 Litre Plastik Dikdörtgen Depo Hammadde Özellikleri

Dikdörtgen tasarıma sahip bu modelimiz polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir. Bu depolar monoblok şekilde üretilmektedir. Monoblok üretim şeklinde depo tasarımı özelinde oluşturulan kalıplara polietilen dökülerek tek parça halinde çıkarılmasıdır. Kelime anlamı olarak mono, bir veya tek anlamına gelirken blok ise parça bölüm anlamına gelir.
Tüm plastik modellerimiz kaliteli hammadde kullanılarak üretilmektedir. Polietilenin en önemli özelliklerinden bir tanesi de zararlı ışınlara karşı dayanıklılığının bulunmasıdır. Dolayısıyla depoların içerisine zararlı ışınlar girmiyor. Hammaddenin bir diğer önemli özelliği ise uluslararası düzeyde gıdaya uygunluğunun olmasıdır. Bu sebepten ötürü çoğu gıda teması bulunan ürün polietilen hammadde ile üretilmektedir. Sizlerde bu depoların içerisinde gönül rahatlığı ile gıda depolaması yapabilirsiniz.

200 Litre Plastik dikdörtgen Depo Teknik Özellikleri

Kullanıcısına toplamda 200 litre hacim sunan bu tankların içerisinde hemen hemen her şeyi depolayabilirsiniz. Dikdörtgen tasarımlı modelimizin çalışma ısı oranı +50 derecedir. Bu oranın kaynağı deponun hammaddesidir. Bu sebepten ötürü depolamak istediğiniz içeriklerin ısısına dikkat etmeniz önerilmektedir. 
Bu depoların teknik özelliklerine detaylı baktığmızda ise; 10 kilogram ağırlığında, 65 santimetre genişliğinde, 55 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 3 milimetredir. Gıda bütünlüğünü sağlamak için polietilen hammadde kullanılarak 32 santimetre çapında kapak imal edilmiş, manşon kısmında ise pirinç manşon kullanılmıştır. Malzeme kalınlığı ise depoların hacmi büyüdükçe artmaktadır.
Bütün depolama ürünleri istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Bu sayede depolamış olduğunuz farklı içerikleri rahatça kategorize edebilirsiniz. Sizlerde istediğiniz renkteki dikdörtgen depoya sahip olmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikdörtgen Depolar
200 Litre Plastik Dikdörtgen Depo
Adet
Diğer Ürünler
300 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Plastik Dikdörtgen Depolar 300 Litre Plastik Dikdörtgen Depo 2.390,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Plastik Dikdörtgen Depolar 500 Litre Plastik Dikdörtgen Depo 3.140,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Plastik Dikdörtgen Depolar 100 Litre Plastik Dikdörtgen Depo 1.120,00 ₺ İncele
Loading...