Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 6 kg
  • Genişlik / Çap 49 cm
  • Yükseklik 47 cm
  • Uzunluk 72 mm
  • Kalınlık 3 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 100 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Depoları günlük hayatta hemen hemen her yerde görmeye başladık. Çünkü depolar hayatımızı kolaylaştırmasının yanı sıra pek çok markanın ürettiği içeriklerin korunmasını ve üretimin hızlanmasını sağlamaktadır. Genel olarak kullanım alanları sanayiler olsa da hacim bakımından küçük olan depolar genellikle ev kullanımında görülür. 

Dünya’nın pek çok yerinde bu tanklar kullanılmaktadır. Tasarım ve hacim açısından baktığımızda ise genel olarak dikdörtgen tasarımlı depolar seyyar araçlarda kullanılmaktadır. Bu araçlar tırlar, karavanlar, yatlar oluyor. Genel olarak dikdörtgen depoların kullanım amaçları ise gıda veya kimyasal fark etmeksizin içeriğin korunması amacıyla depolanması, isteniyorsa nakliye edilmesi ve ihtiyaç anında depolanan içeriğin tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır. Üretilen tüm 

100 Litre Plastik Dikdörtgen Depo Hammadde Özellikleri

Üretim tesislerimizde son teknoloji ile üretilen bu tanklar, halk arasında plastik olarak bilinen fakat kimya dilinde polietilen olarak adlandırılan hammadde ile üretilmektedir. Söz konusu polietilen hammadde, depo kullanıcısına pek çok açıdan avantaj sağlamaktadır. 

Depoların üretim esnasında son derece kaliteli hammaddeler kullanılmaktadır. Kaliteli polietilenin ultraviyole ışın dayanıklılığı bulunmaktadır. Deponun üretildiği hammadde zararlı ışın yalıtımına sahip olduğu için dikdörtgen depolar içerisine zararlı ışınları almazlar. Böylece depo içerisinde, içerik için daha temiz bir ortam olur. 

Dikdörtgen depoların hammadde özelliklerinden önemli olan bir diğeri de polietilen gıdaya uygunluğunun bulunmasıdır. Bu uygunluk uluslararası seviyededir ve gıda ile teması bulunan çoğu ürünün üretiminde polietilen kullanılmaktadır. Sizlerde bu tankların içerisinde içilebilir sıvılar ve yenilebilir gıdaları depolayabilirsiniz.

100 Litre Plastik Dikdörtgen Depo Teknik Özellikleri

Kullanıcısına toplamta 100 litre depo hacmi sunan dikdörtgen depo modelimizde sadece gıda değil pek çok kimyasalın veya turşuların depolaması yapılabilmektedir. Dikdörtgen depo modelimizin çalışma ısı oranı en fazla +50 derecedir. Bu sebepten ötürü depolanan içeriğin ısı oranına dikkat edilmelidir.

Dikdörtgen depo modelimizin teknik özelliklerine baktığımızda ise 6 kilogram ağırlığında, 49 santimetre genişliğinde,  47 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 3 milimetredir. Bütün depolama ürünlerinde malzeme kalınlığı hacim yükseldikçe artmaktadır. Deponun gıdaya uygunluğunu tamamlamak için kapak kısmı polietilenden üretilmiş olup 32 santimetre çapındadır. Manşon kısmında ise pirinç manşon kullanılmaktadır. 

Bu tanklar, istenilen herhangi bir renkte üretilebilirler. Sizlerde istediğiniz renklere sahip olan dikdörtgen depoya sahip olmak isterseniz hemen müşteri temsilcilerimizle görüşüp depo hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikdörtgen Depolar
100 Litre Plastik Dikdörtgen Depo
Adet
Diğer Ürünler
200 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Plastik Dikdörtgen Depolar 200 Litre Plastik Dikdörtgen Depo 1.780,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Plastik Dikdörtgen Depolar 300 Litre Plastik Dikdörtgen Depo 2.470,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikdörtgen Su Deposu Beyaz Plastik Dikdörtgen Depolar 500 Litre Plastik Dikdörtgen Depo 3.245,00 ₺ İncele
Loading...