Kurumsal

Sektörünün lideri Karmod Plastik sizin için çalışıyor.

Sektörün tecrübeli firması 1986 yılında “Kartal Plast” adıyla su deposu üretimine başlamıştır. Ürünlerindeki yenilikçi çözümlerini teknolojik yatırımlarla da destekleyerek, günümüzde “Karmod Plastik” markasıyla üretimler gerçekleştirmektedir.

Karmod Plastik, modern tesislerinde rotasyon kalıp teknolojisi (rotational moulding) ile plastik işleme teknolojileri kullanarak farklı plastik – polietilen ürünler imal etmektedir. Firma etiği olarak ürünlerimizde hurdadan geri dönüştürülmüş ham madde kullanılmamaktadır. Üretimlerimizde 1. kalite polietilen ve fiberglas ham maddeler kullanarak, farklı tasarımlarda, çeşitli ebatlarda su depolarının üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Yatay, dikey, prizmatik ve silindir modellerde üretilen su depolarımız bina, apartman, bahçe sulama, gıda, kimya, otomotiv, tekstil, her türlü sanayi kuruluşunda ve sayamadığımız birçok alanda güvenli kullanım sağlamaktadır. 50 litreden başlayarak 100 ton (100.000 litre) kapasiteye kadar farklı tasarımlarda, çeşitli hacim, tonaj, boyut ve renklerde su depolarımız üretilmektedir. Karmod Plastik, büyük tonajlı sanayi depoları ve toprak altı depolarının da lider üreticisidir. Özel üretim sistemiyle girişi dar mekanlar için kurulu olmayan özellikte, yerinde kurulabilir depolarda Karmod Plastik üretimlerinin arasında yer almaktadır.

Plastik su depoları, polyester su depoları ve paslanmaz su depolarından farklı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz özel ürünler arasında; gıda deposu, atık deposu, foseptik deposu, asit deposu, özel karıştırıcılı ve ısıtıcılı depo, konik silo depo, zeytin ve turşu salamura deposu, toprak altı depo vb. plastik – polyester depo çeşitleri yer almaktadır. Depo ürünlerimizden farklı olarak; moloz atma ve dökme kulesi, polietilen ışıklı saksı, plastik yol bariyeri, deniz bisikleti, su kaydırağı, mobil büfe, güvenlik kabini, tekstil arabası vb. ürün çeşitlerimizde bulunmaktadır.

Karmod Plastik olarak isteklerinize uygun, özel projelendirme ile istediğiniz ölçülerde plastik, polyester ve paslanmaz ürünler imal etmekteyiz. Polietilen, fiberglas ve paslanmaz krom – çelik ham maddeden üretilebilecek, otomotivden kimyaya, tekstilden peyzaja her türlü özel tasarımlarınız ve projeleriniz için üretim desteği ile çözüm ortağı olmaktayız.

Vizyon ve Misyon

Önce sağlık anlayışını benimseyen firmamız, kalite ve güven unsurlarını da içeren insan odaklı üretimi ile Karmod Plastik marka anlayışının temelini oluşturmuştur. Kalite standartlarımızı ve üretim portföyümüzü sürekli geliştirerek daha iyiye ulaşmak Karmod Plastik iş ahlakının temelini oluşturmaktadır.

Karmod Plastik, her zaman teknolojiyi destekleyerek gelişmeyi, geliştikçe ülkemiz gençlerine istihdam sağlayarak iş ve meslek sahibi yapmayı, ülkemize artı değerler katmayı kendine hedef olarak belirlemiştir. 7 kıtada 15’den fazla ülkeye KARMOD PLASTİK ürünlerinin ihracatını yapan firmamız, bir TÜRK MARKASI olan KARMOD PLASTİK ürünlerinin kalitesini dünyaya tanıtmaktadır.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...