Paslanmaz Krom Tank Fiyatları Nedir?

Paslanmaz krom tank fiyatları, çelik ve krom tank fiyatları, paslanmaz krom su tankı ve paslanmaz krom su deposu üretimi için Karmod Plastik sektörünün en çok tercih edilen firmasıdır.

Karmod Plastik olarak uygun krom tank fiyatı ile dünyanın birçok ülkesine paslanmaz krom tank ihracatı yapmaktayız. Bulgaristan, Kazakistan, Gürcistan, Irak, İran, Almanya, İngiltere, Belçika ve birçok ülkeye ihracatı yapılan paslanmaz krom tanklarımız farklı özelliklere sahip olup istenilen sektöre uygun olarak üretilip teslim edilmektedir.

Paslanmaz Krom Tank Fiyatları Ve Kullanım Alanları

Paslanmaz krom tanklar; su, süt, zeytinyağı, gıda ürünleri, alkollü veya alkolsüz kimya ürünleri, mazot, benzin, yakıt türevi ürünlerin depolanmasında ve birçok sektöre özel olarak farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Süt, zeytinyağı ve gıda ürünleri depolanmasında kullanılan paslanmaz krom tanklar gıda sertifikalı üretim ile hijyenik koşullarda ürünün muhafaza edilip depolanmasına imkân sağlamaktadır. 500 litreden 100 tona (100.000 litre) kadar farklı ebat ve ölçülerde üretilen paslanmaz krom tanklarımız uygun krom tank fiyatı ile ön plana çıkmaktadır. Krom tank fiyatı ile ön plana çıkan Karmod Plastik, paslanmaz krom tanklarındaki kalite, uzun ömürlülük, dayanıklılık ve sertifikalı üretimiyle Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olmuştur.

Yatay, dikey, silindirik, kare ve dört köşeli modellerde üretimi yapılan krom tanklar paslanmaz çelik sac kullanılarak üretilmektedir. Havalandırma ve seviye göstergeleri gibi ek bileşenler ile isteğe uygun olarak tasarlanan paslanmaz krom tanklarımız depolanacak ürün çeşidine göre üretilmekte ve krom tank fiyatları isteklerinize uygun olarak belirlenmektedir.

Birçok firmanın ve sektörün vazgeçilmezi olan paslanmaz krom tanklar özellikle kimya sektörü için büyük bir öneme sahiptir. Kimya sektöründe ürün hazırlama, ürün karıştırma ve ürün depolama gibi farklı üretim safhalarında paslanmaz krom tanklar kullanılmaktadır. Paslanmaz özelliğe sahip olan krom tanklar, kullanılan sektöre göre fiyatlandırılmakta ve krom tank fiyatları ihtiyaca özel olarak belirlenmektedir.

Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...