Polietilen Turşu Deposu ve Kullanım Alanları Nerelerdir?

Polietilen turşu deposu ürünlerimiz turşu yapımızda ve salamura işlemlerinde ihtiyaç duyulan sağlıklı depolama ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Çeşitli boyut ve kapasitelerde üretilen turşu depolarımız gıda güvenliğine uygun olan hammadde ile üretilmekte ve gıda ürünlerinin depolanmasında sıklıklar tercih edilmektedir.

Polietilen turşu deposu ürünlerimiz; turşu, zeytin, yaprak biber, şalgam veya farklı türdeki ürünler ile üretmek istediğiniz her türlü turşunun depolama işlemine kolay ve sağlıklı özüm sunmaktadır.

Polietilen Turşu Deposu

Hem kullanışlı hem de hijyenik olan Food Grade (Yiyecek Tipi) olarak kabul edilen U.V. stabilizanlı, geri dönüşüme elverişli, 1. Kalite lineer polietilen hammadde ile üretilen polietilen turşu deposu ürünlerimiz çeşitli kimyasallar ile etkileşime girmeyen yapısıyla gıda alanında sağlıklı özüm sunmaktadır. Depoladığınız ürünlerin uzun süreler boyunca bozulmasını engelleyen yapısı ile turşu üretimleriniz daha kaliteli, sağlıklı ve uzun ömürlü olmaktadır.

Polietilen Turşu Depolama Tankı

500 litre’den başlayarak 10.000 litre (10 ton) kapasiteye kadar polietilen turşu depolama tankı üretimlerimiz yapılmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun olarak açık ağızlı turşu deposu veya kapalı ağız turşu deposu modellerinden birini seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir ve yosun yapmayan yapısı ile her türlü hava şartlarında ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Turşu depolarımız kolay taşınabilir yapısı, esnek kullanım avantajı, darbelere karşı dayanıklı ve endüstriyel kullanım avantajı ile farklı depolama ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

Polietilen Turşu Deposu Kullanım Alanları

Ev, bağ, bahçe, fabrika vb. alanlarda hızlı bir şekilde turşu depolama işlemi yapabilmek için polietilen turşu deposu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Depolarımızı tekli olarak veya birbiri ile bağlantılı kullanarak üretim kapasitenizi artırabilirsiniz.

Polietilen Turşu Deposu Hakkında Merak Edilenler

Ürünleriniz turşu üretimi için sağlıklı mıdır?
Kullandığımız Avrupa standartlarında ve gıda üretimine uygun olan hammadde ile üretimlerimiz yapıldığından dolayı insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır. Güvenli bir şekilde gıda ürünleri depolanabilmektedir.

Ürünleriniz Darbelere Ve Basınca Dayanıklı Mıdır?

Turşu deposu ürünlerimiz darbelere ve yüksek basınçlara karşı dayanıklıdır. Satış danışmanlarımız ile görüşmelerinizde turşu depolarımızın teknik detayları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turşu deposu seçerken kapasite önemli midir?

Depolayacağınız ürünlerin kapasitesine uygun olarak 10 ton’a kadar turşu deposu üretimi yapmaktayız. Fark depolarımız seri bir şekilde birbirine bağlantıya uygun olduğundan istediğiniz kapasitelerde üretim alanı oluşturabilirsiniz.

Polietilen turşu deposu ve turşu tankı aynı mıdır?

Polietilen turşu deposu ve polietilen turşu tankı ürünlerimiz aynı ürünlerdir. Kullanılan hammadde, kalite, ürün dayanıklılığı vb. konularda hiçbir farklılık bulunmamaktadır.

Paylaş

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Loading...