2 Tonluk Su Deposu

Dikey Ürünler

2 Tonluk Su Deposu 2 tonluk beyaz dikey su deposu 7.680,00 ₺
2 Tonluk Su Deposu 2 tonluk beyaz dikey su deposu
2 Tonluk Su Deposu 2 tonluk beyaz dikey su deposu
2 Tonluk Su Deposu 2 tonluk mavi dikey su deposu 8.355,00 ₺
2 Tonluk Su Deposu 2 tonluk mavi dikey su deposu
2 Tonluk Su Deposu 2 tonluk mavi dikey su deposu

Yatay Ürünler

2 Tonluk Su Deposu 2 tonluk beyaz yatay su deposu 9.830,00 ₺
2 Tonluk Su Deposu 2 tonluk beyaz yatay su deposu
2 Tonluk Su Deposu 2 tonluk beyaz yatay su deposu
2 Tonluk Su Deposu 2 tonluk mavi yatay su deposu 10.705,00 ₺
2 Tonluk Su Deposu 2 tonluk mavi yatay su deposu
2 Tonluk Su Deposu 2 tonluk mavi yatay su deposu

2 Tonluk Su Deposu

2 tonluk su deposu ürünlerimiz, suyun veya çeşitli içeriklerin depolanması için kullanılan büyük kapasiteli depolardır. Bu depolama ürünlerimiz plastik, fiberglas veya çelik gibi malzemelerden yapılmaktadır ve temel olarak içeriklerin depolanması, korunması ve dağıtılması için kullanılırlar. Ayrıca bu tarz su deposu ürünlerimizin kullanıcısına kattığı birçok avantaj ve faydaları bulunmaktadır. 2 tonluk su deposu ürünlerimiz, suyu ve bir takım kimyasal ve tıpkı su gibi organik içerikleri saklamak için evler, işyerleri, okullar, hastaneler, oteller ve diğer çeşitli kuruluşlar gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Ayrıca, acil durumlarda kullanım için de yedek su kaynağı olarak kullanılabilirler.

Bu depolar, sızdırmazlık ve dayanıklılık gibi özelliklerle tasarlanmıştır ve genellikle UV ışınlarına, çatlaklara ve diğer dış etkilere karşı koruma sağlamak için özel bir kaplama ile kaplanırlar. Ayrıca, bazı 2 tonluk su deposu ürünlerimiz, içindeki suyu temiz ve güvenli tutmak için özel filtreleme sistemleri ile donatılmıştır. Bu depoların fiyatı, malzeme ve özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Bu kapsamda 2 tonluk su deposu fiyatları, diğer kapasitelerdeki depolara göre daha uygun fiyatlıdır.

2 Tonluk Su Deposu Modelleri

Polietilen, polyester ve paslanmaz çelik gibi malzemeler kullanılarak ürettiğmiz 2 tonluk su deposu ürünlerimizin kullanılması, farklı avantajlar sağlar. Bu kapsamda baktığımızda polietilen, hafif ve dayanıklı bir plastik malzemedir. Bu nedenle, polietilen depolar taşınması ve kurulumu kolaydır. Ayrıca, polietilenden üretilen depolar UV ışınlarına ve kimyasallara dayanıklıdır ve sızdırmazdır. Bu nedenle, uzun ömürlü ve güvenilir bir depolama çözümü sağlar.

Polyester, polimer bazlı bir malzemedir ve yüksek mukavemet, esneklik ve kimyasal dayanıklılık sağlar. Bu nedenle, polyesterden ürettiğimiz 2 ton su deposu yüksek sıcaklık, UV ışınları ve diğer dış etkilere dayanıklıdır. Ayrıca, bu polyester depolar sızdırmazdır ve bakımı kolaydır.

Paslanmaz çelik, dayanıklı, güçlü ve paslanmaz bir metaldir. Bu nedenle, paslanmaz çelikten elde ettiğimiz 2 ton su deposu, yüksek dayanıklılık ve uzun ömürlü bir depolama çözümü sağlar. Ayrıca, bu depolar, yüksek sıcaklık, UV ışınları ve diğer dış etkilere dayanıklıdır ve hijyenik depolama sağlamak için kolayca temizlenebilir.

2 Tonluk Su Deposu Fiyatları

2 tonluk su deposu fiyatları kapsamında fiyat performans oranı, bir ürünün fiyatına ve sunduğu performansa göre ne kadar değerli olduğunu belirleyen bir faktördür. 2 tonluk su deposu için de fiyat performans oranı, ürünün fiyatına ve sağladığı depolama kapasitesi, dayanıklılık, kolay kurulum, uzun ömür, temizleme ve bakım kolaylığı gibi faktörlere bağlıdır. Genel olarak, polietilen ve polyester depolar, daha uygun 2 tonluk su deposu fiyatları ve ekonomik bir seçenek olarak kabul edilirken, paslanmaz çelik depolar daha yüksek fiyatlı olabilir ancak daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Bununla birlikte, fiyat performans oranı, deponun kalitesine, üretim standartlarına ve garanti koşullarına bağlı olarak değişebilir. İyi bir depo, uygun 2 ton plastik su deposu fiyatı olmasının yanı sıra, sağlam ve dayanıklı olmalı, kolay kurulmalı, temizlenmeli ve bakımı kolay olmalıdır. 

2 Tonluk Su Deposu Özellikleri

2 tonluk su deposu ölçüleri kapsamında birçok fayda ve avanta getirmektedir. Bu kapsamda 2 tonluk su deposu ölçüleri kapasitesi genellikle 2 ton yani 2.000 litredir. Bunların yanında 1 tonluk su deposu ürünlerimizde oldukça kullanışlı ve avantajlıdır. Nitekim benzer şekilde ve aynı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. 2 tonluk plastik su deposu ürünlerimiz polietilen, polyester veya paslanmaz çelik gibi malzemelerden yapılmaktadır.

2 ton su plastik deposu ürünlerimiz sızdırmazlık sağlamak için özel kaplamalar veya contalar ile tasarlanır. Ayrıca uzun ömür ve dayanıklılık için UV ışınlarına dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Bu kapsamda 2 ton su deposu ölçüleri oldukça önemlidir. Bu kapsamda içerik kapasitesine önem vermekteyiz. Bu kapsamda depolama ürünlerimiz içerideki suyu temiz ve hijyenik tutmak için özel filtreleme sistemleri ile donatılmış olabilir.

Bu depolar kolay taşınabilirlik ve kurulum için hafif ve taşınabilir malzemelerden yapılmıştır. Suyun kullanımını yönetmek ve su kaynaklarını korumak için çevre dostu bir seçenek olarak düşünülebilir. Ayrıca uzun ömür ve dayanıklılık için tasarlanmıştır ve çeşitli dış etkilere karşı dayanıklıdır. Bu kapsamda sizlerde modellerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Özellikleri

2 Tonluk Dikey Su Deposu 

 • Ağırlık 45 kg
 • Genişlik / Çap 128 cm
 • Yükseklik162 cm
 • Kalınlık6 mm
 • Manşon1 "
 • Kapak44 cm
 • Kapasite 2000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı-5°C +50°C

2 Tonluk Yatay Su Deposu

 • Ağırlık 58 kg
 • Genişlik / Çap 128 cm
 • Yükseklik130 cm
 • Uzunluk 197 mm
 • Kalınlık 6 mm
 • Manşon1 "
 • Kapak 44 cm
 • Kapasite 2000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı-5°C +50°C
Fiyat Listesi
Ürün Adı Fiyat
2 tonluk beyaz dikey su deposu 7.680,00 ₺
2 tonluk mavi dikey su deposu 8.355,00 ₺
2 tonluk beyaz yatay su deposu 9.830,00 ₺
2 tonluk mavi yatay su deposu 10.705,00 ₺
Loading...