Siyah
Gri
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 200 kg
  • Genişlik / Çap 185 cm
  • Yükseklik 217 cm
  • Uzunluk 250 cm
  • Kalınlık 10 mm
  • Kapak 50 cm
  • Kapasite 5.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

5 Ton Toprak Altı Polietilen Foseptik Tankı

Bu depolar son yıllarda gerek kullanıcısına sunduğu pek çok avantajla gerekse uzun ömürlü olmasıyla son yıllarda oldukça popüler olmaya başlamıştır. Öyle ki kurumsal kullanım açısından değerlendirdiğimizde görmekteyiz ki yakıt,mazot veya ışığa karşı hassas olan gıda ve sıvıların depolanmasında kullanılmaktadır. Bireysel kullanım açısından bakacak olursak foseptik tankı olarak kullanıldığı bilinmektedir.

1986 yılından bugüne kadar süregelen tecrübemiz ile birlikte son teknoloji üretim sistemleri ile üretim yapmaktayız. O yüzden bu depolar daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olmaktadır. Bu depolar, imalat hatalarından oluşabilecek hasarlara karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

5 Ton Toprak Altı Polietilen Foseptik Tankı Hammadde Özellikleri

Kullanıcısına 5 ton kullanım hacmi sunan bu depolar üretilirken tesislerimizde hurda olan malzemelerden geri dönüştürülmüş hammadde ve renklendirici kullanılmamıştır. Bu depolar ise lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. 

Bu hammaddenin, bu depoları kullanan insanlara en büyük avantajı ise uluslararası düzeyde gıda tüzüğüne uygunluğunun bulunmasıdır. Ayrıca bu depoların sağlık bakanlığı tarafından halk sağlığına zararlı olmadığına dair test edilmiş ve onaylanmıştır. Bu sayede bu depoların içerisinde gıda ve sıvılarınızı da gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz.

Bu hammaddenin bir diğer avantajı ise UV stabilizasyonlu olmasıdır. Bunun anlamı yüksel ultraviyole ışın dayanıklılığıdır. Bu depolar genellikle toprak altında kullanıldığından halihazırda zaten Güneş ışınlarını içerisine geçirmez. Fakat bu özelliği sayesinde bu depolar toprak üstü kullanıma da uygundur. Güneş ışınlarını içerisine yansıtmadığı için de içerisinde yosun ve küf oluşumu görülmez.

5 Ton Toprak Altı Polietilen Foseptik Tankı Teknik Özellikleri

Bu tankların kullanıcısına sunduğu özellikler o kadar çok ki saymakla bitiremeyiz. Bu özelliklerinin önemli olanlarından bir tanesi de bu depoların monoblok yani yekpare bir biçimde üretilmesidir. Tek parça şeklinde üretilen bu depolara herhangi bir ek veya perçin uygulanmaz. Böylece bu depolar herhangi bir şekilde sızdırma yapmazlar.

Bu depolar üretildikten sonra doğal olarak bazı dayanıklılık testlerinden geçerler. Dayanıklılık onayı alan depolar alıcılarını beklemek üzere farklı bir alana taşınırlar. Bu depolar tek parça biçiminde üretildiği için de temizlikleri kolaydır. Toprak altı depolar için temizlik önemlidir. Depoların düzenli temizliği yapıldığında içerisinde kötü koku veya kir oluşumu görülmez.

Bu depoların teknik özelliklerine değinecek olursak; ağırlığı 200 kilogram, yüksekliği 217 santimetre, uzunluğu da 250 santimetredir. Malzeme kalınlığı ise 10 milimetre çalışma sıcaklığı ise -5 derece ile +50 derece arasındadır.

Değerlendirmeler
Toprak Altı Depolar
5 Ton Toprak Altı Polietilen Foseptik Tankı
Adet
Diğer Ürünler
5 Ton Toprak Altı Foseptik Tankı Beyaz Toprak Altı Depolar 5 Ton Toprak Altı Foseptik Tankı 31.395,00 ₺ İncele
2 Ton Plastik Toprak Altı Depo Beyaz Toprak Altı Depolar 2 Ton Plastik Toprak Altı Depo 18.820,00 ₺ İncele
Loading...