Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 58 kg
  • Genişlik / Çap 128 cm
  • Yükseklik 130 cm
  • Uzunluk 197 mm
  • Kalınlık 6 mm
  • Manşon 1 "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 2000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

Bu depolar son yıllarda kullanıcısına sağladığı pek çok avantaj ve uygun fiyatları sebebiyle çokça tercih edilmektedir. Keza günümüzde ise hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Kurumsal kullanım açısından baktığımızda yatay tasarımı nakliyesini kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden bu depolarda hammadde ve kimyasal mamul depolama ve taşımacılığı yapılabilmeketir. Kısaca genel manada kullanım amaçlarına baktığımızda bir gıdanın veya bir sıvının depolanıp, muhafazasının edilmesi ve ihtiyaç hasıl olduğunda tahliye edilip kullanılmasını sağlayan araçlar olduklarını görmekteyiz.

Tüm ürünlerimiz gibi bu modelimizde imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır. Ayrıca kullanımdan doğan hatalara ve hasarların tamiri de tarafımızca yapılabilmektedir. Son olarak ise aldığımız sertifikalar dolayısıyla bu depolar çevre yönetim ve sağlık yönetim sistemleri gözetiminde üretilmektedir.

2000 Litre Polietilen Yatay Depo Hammadde Özellikleri

1986 yılından bugüne kadar süregelen sektördeki tecrübemizden dolayı, bu depoların üretiminde, kesinlikle hurdalardan ve atıklardan geri dönüştürülmüş hammaddeler kullanılmaz. Bu depolar kaliteli polietilen kullanılarak üretilmektedir. Bu yüzden bu tanklar diğer tanklara göre uzun ömürlü olmaktadır. Bu polietilenin üretimde kullanılmasının oldukça önemli iki özelliği bulunmaktadır.

Bu önemli özelliklerden ilki bu hammaddenin Sağlık Bakanlığı’nın yapmış olduğu incelemeler sonucunda sağlığa zararı olmadığı bulunmasıdır. Sonra uluslararası gıda örgütlerinin bu hammaddenin gıda tüzüğüne uygunluğunu kabul etmiş olmasıdır. Dolayısıyla bu depoların içerisinde içilebilir ve yenebilir tüm içerikleri gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz.

Polietilenin bir diğer önemli avantajı ise bu hammaddenin UV stabilizasyonlu olmasıdır. Bu sayede depo içerisine Güneş ışınları girmez. Böylece depo içerisinde yosun ve küf gibi parazitlerin oluşumu görülmez.

2000 Litre Polietilen Yatay Depo Teknik Özellikleri

Teknik özelliklerine baktığımızda ise son teknoloji üretim sistemleri ile üretilen bu modelin, üretim şeklinden dolayı daha daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü depolar olduklarını görmekteyiz. Kullanıcısına toplamda 2000 Litre kullanım hacmi sunan bu depoların üretim şekli tek parça halinde üretimdir. Tasarımından dolayı kolay nakliye edilebilen bu depolar, üretim şeklinden dolayı temizliği daha kolaydır.

Bu depoların teknik özelliklerine daha detaylı odaklanacak olursak; ağırlığı 58 kilogram, yüksekliği 130 santimetre, uzunluğu ise 197 santimetredir. Malzeme kalınlığı 6 milimetre iken çalışma sıcaklığı oranları ise -5 derece ile +50 derece arasındadır. 

Malzemeler gıdaya uygunluğu tamamlaması açısından seçilmektedir. 1 inç büyüklüğünde uygun paslanmaz pirinçten manşon kullanılırken, kapak kısmı polietilenden üretilmektedir. Ayrıca her ne kadar iki renk seçeneği var gibi görünse de aslında bütün renklerde üretim yapabilmekteyiz. Bu depo ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Yatay Depolar
2000 Litre Polietilen Yatay Depo
Adet
Diğer Ürünler
200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 200 Litre Polietilen Yatay Depo 1.530,00 ₺ İncele
300 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 300 Litre Polietilen Yatay Depo 2.000,00 ₺ İncele
500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 500 Litre Polietilen Yatay Depo 3.290,00 ₺ İncele
750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 750 Litre Polietilen Yatay Depo 4.305,00 ₺ İncele
1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 1000 Litre Polietilen Yatay Depo 5.090,00 ₺ İncele
1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 1,5 Ton Polietilen Yatay Depo 7.515,00 ₺ İncele
3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 3000 Litre Polietilen Yatay Depo 14.010,00 ₺ İncele
5000 Litre Polietilen Yatay Depo Plastik Yatay Depolar 5000 Litre Polietilen Yatay Depo 22.385,00 ₺ İncele
Loading...