Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 11 kg
  • Genişlik / Çap 66 cm
  • Yükseklik 76 cm
  • Uzunluk 98 mm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 300 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

300 Litre Polietilen Yatay Depo

Bu tanklar günümüzde, çevremizde gördüğümüz hemen hemen her yerde kullanım alanı bulmaktadır. Öyle ki kullanıcısına sunduğu pek çok avantaj ve uygun fiyatları sayesinde oldukça da popüler olmuştur.  Öyleki kurumsal kullanım alanında sanayilerde hammadde nakliyesi ve tarım alanlarında ilaçlama ve sulama gibi, bireysel kullanım açısından evlerde ve kırsal alanlarda bolca kullanılmaktadır. 

Genel kullanım amaçlarına baktığımızda ise, bu depoların içerisine bir sıvının, gıdanın veya bir kimyasal maddenin depolanıp, muhafaza edilip, ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlar olduklarını görmekteyiz.

Avrupa’da ve çoğu metropolde bu tanklar yaygın olarak kullanılan yağmur toplama sistemlerinde kullanılmaktadır. Son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak üretilen bu depo, kaliteli hammadde kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede sızdırma yapmaz ve uzun ömürlüdür.Ayrıca tüm ürünlerimize güvenimiz tam olduğu için, iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

300 Litre Polietilen Yatay Depo Hammadde Özellikleri

Bu depolar, kimya dilinde LLDPE yani bunun açılımı da düşük yoğunluklu polietilendir. Yani bu depolar bu hammadde kullanılarak üretilmiştir. Polietilenin bu depolara kattığı iki önemli özelliği bulunmaktadır. 

Bu önemli özelliklerinden bir tanesi bu depoları UV stabilizasyonlu hale getirmesidir. Bu özellik sayesinde bu depolar içerisine güneş ışığını almaz. Böylece depo içerisinde yosun veya mantar tarzı oluşumlar görülmez. 

Bu hammaddenin bir diğer önemli özelliği ise, uluslararası düzeyde kabul görmüş gıdaya uygunluğunun bulunmasıdır. Bunun yanı sıra Sağlık Bakanlığı yaptığı araştırmalar ve aldığı numuneler sonucunda, bu depoların sağlığa zararı olmadığını belirtmiştir. Dolayısıyla bu tankların içerisinde içilebilir sıvılar ve gıdalarınızı gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz. 

300 Litre Polietilen Yatay Depo Teknik Özellikleri

Öncelikle bilmelisiniz ki kullanımdan kaynaklanan hasarların bakım ve onarımı bizim tarafımızdan yapılabilmektedir. Bu depolar içerisinde sadece gıda ve su gibi içerikler değil, kimyasal madde veya hammadde de depolayabilirsiniz. Deterjandan, glikoz, gliserin gibi pek çok kimyasal maddeyi depolayabilirsiniz. 

Bu modeldeki tankların teknik özelliklerine baktığımız zaman; 11 kilogram ağırlığında, 66 santimetre genişliğinde, 76 santimetre yüksekliğinde ve malzeme kalınlığı ise 5 milimetredir. Kapak çapı 32 santimetredir.

Manşon kısmında gıdaya uygunluğu açısından pirinç manşon kullanılmıştır. Ayrıca bu modele istediğiniz modelde çeşmeyi monte edilebilirsiniz. Buna ek olarak kapağı da polietilenden üretilen bu depoların çalışma sıcaklığı, +50 derece ile en soğuk -5 derece arasındadır.  Son olarak bu depolar her ne kadar üzere iki farklı renkte üretimi yapılıyor gibi görünsede, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, istenilen herhangi bir renkte üretim yapılabilmektedir. Bu modeldeki depolar veya diğer ürünlerimiz ile ilgili kafanıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Yatay Depolar
300 Litre Polietilen Yatay Depo
Adet
Diğer Ürünler
200 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 200 Litre Polietilen Yatay Depo 1.395,00 ₺ İncele
500 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 500 Litre Polietilen Yatay Depo 3.025,00 ₺ İncele
750 Litre Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 750 Litre Polietilen Yatay Depo 3.940,00 ₺ İncele
1 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 1000 Litre Polietilen Yatay Depo 4.655,00 ₺ İncele
1,5 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 1,5 Ton Polietilen Yatay Depo 6.885,00 ₺ İncele
2 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 2000 Litre Polietilen Yatay Depo 8.835,00 ₺ İncele
3 Ton Polietilen Yatay Su Deposu Beyaz Plastik Yatay Depolar 3000 Litre Polietilen Yatay Depo 12.815,00 ₺ İncele
5000 Litre Polietilen Yatay Depo Plastik Yatay Depolar 5000 Litre Polietilen Yatay Depo 20.490,00 ₺ İncele
Loading...