Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 90 kg
  • Genişlik / Çap 205 cm
  • Yükseklik 176 cm
  • Kalınlık 8 mm
  • Manşon 1 ½ "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 5000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

5 Ton Plastik Dikey Depo

Bu tanklar son yıllarda, gerek avantajları ile gerekse uygun su deposu fiyatlarıyla oldukça popüler olmuşlardır. Öyle ki pek çok alanda kullanılmaktadır. Bireysel kullanımda evlerin hemen hemen her yerinde kullanılırken, kurumsal kullanımda ise sanayilerde hammadde depolanması veya üretim bantlarından çıkan sıvıların nakliye edilmesi gibi işlerde kullanılabilmektedir.

Dikey yapısı sayesinde hem çok az yer kaplar hem de yan yana istiflenebilmektedir. Bu sayede nakliyesi oldukça kolaydır. Bunlara ek olarak üretim tesislerimizde herhangi bir şekilde hurdadan geri dönüştürülmüş hammadde veya renklendirici gibi maddeler kullanılmamaktadır. Bunlara ek olarak bütün ürünlerimizin imalat hatalarına karşı firmamızın garantisi altında olduğunu belirtmek isteriz. 1986 yılından bugüne kadar gelen tecrübemiz ile depolarımız oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır.

5 Ton Plastik Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Bu modelimizin adında her ne kadar plastik geçse de bu hammaddenin halk arasındaki adıdır. Bu su deposu tankları polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir. Fakat hammadde çeşidi olarak lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılmaktadır. 

Bu hammaddenin en büyük avantajı ise uluslararası seviyede gıda tüzüğüne uygunluğu bulunmasıdır. Bu hammaddenin bir diğer özelliği ise UV stabilizasyonlu olmasıdır. Bu sayede bu hammadde kullanılarak üretilen depoların içerisine gönül rahatlığı ile gıdalarınızı ve içilebilir sıvılarınızı depolayabilirsiniz. Yüksek ultraviyole ışın dayanıklılığı sayesinde depo içerisinde bu ışınlar girmez. Bu doğrultuda baktığımız zaman görmekteyiz ki bu depoların içerisinde yosun ve mantar gibi parazitlerin oluşumu görülmez.

5 Ton Plastik Dikey Depo Teknik Özellikleri

Kullanıcılarına hacimsel olarak 5 ton kapasite sunan bu su tankının pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu özelliklerinden en önemlisi bu depoların üstün üretim sistemlerimiz sayesinde monoblok bir biçimde yani perçinsiz ve eksiz tek parça halinde üretilmektedir. 

Monoblok şekilde üretilen bu modelin iç ve dış yüzeyi pürüzsüz olduğu için temizlemesi de oldukça kolaydır. Ayrıca temizliği düzenli yapılan depoların içerisinde kötü koku oluşmaz. Düzenli temizliği yapıldığı için de kir oluşumu görülmez. Bunlara ek olarak manşon 1 inç büyüklüğünde paslanmaz ve gıdaya uygun, paslanmaz pirinçten üretilmiştir. 

Bu modeldeki su tanklarımız üretim standardına göre mavi ve beyaz renk seçenekleri ile üretilmektedir. Fakat dileyen müşterilerimiz için istenilen herhangi bir renkte üretim yapılabilmektedir. Bu ve bu gibi soruların cevapları için uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz. 9 tonluk su deposu ve 10 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
5 Ton Plastik Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 815,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 100 Litre Plastik Dikey Depo 1.085,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 200 Litre Plastik Dikey Depo 1.515,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Depolar 300 Litre Plastik Dikey Depo 1.980,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Depo 2.600,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo 2.600,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.565,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 5.040,00 ₺ İncele
Loading...