9 Tonluk Su Deposu

Dikey Ürünler

9 Tonluk Su Deposu 9 tonluk dikey su deposu 70.790,00 ₺
9 Tonluk Su Deposu 9 tonluk dikey su deposu
9 Tonluk Su Deposu 9 tonluk dikey su deposu

Yatay Ürünler

9 Tonluk Su Deposu 9 tonluk yatay su deposu 61.555,00 ₺
9 Tonluk Su Deposu 9 tonluk yatay su deposu
9 Tonluk Su Deposu 9 tonluk yatay su deposu

9 Tonluk Su Deposu

9 tonluk su deposu ürünlerimiz polietilen, polyester ve paslanmaz çelik hammaddeleri kullanılarak üretilmektedir. Bu malzemelerin her biri farklı avantajlara sahip olabilir ve 9 tonluk su deposu dayanıklılık ve uzun ömür katmaktadır. Bu veriye dayanarak su deposu çözümlerimiz oldukça kullanışlı ve işlevseldir. Polietilen, hafif, dayanıklı, düşük maliyetli ve kolayca üretilebilir bir malzemedir. 9 ton su plastik deposu kolay taşınabilir ve montajı kolaydır. Ayrıca, paslanmaz ve korozyona dayanıklıdır.

Polyester, yüksek mukavemetli bir malzemedir ve paslanmaz çelikten daha ucuzdur. bu malzeme ile ürettiğimiz 9 ton su deposu hafif, dayanıklı ve korozyona karşı dayanıklıdır. Ayrıca, çeşitli şekillerde ve boyutlarda üretilebilir. Paslanmaz çelik, en dayanıklı malzemelerden biridir ve uzun ömürlüdür. Paslanmaz çelik kullanarak ürettiğimiz 9 ton su deposu çeşitli koşullara dayanabilir ve paslanmaz. Ancak, diğer malzemelere kıyasla daha pahalıdır.

9 tonluk su depoları, genellikle endüstriyel veya ticari amaçlar için kullanılır. Bu depoların işlevsel ve kullanışlı olup olmadığı, kullanım amacına ve malzeme kalitesine bağlıdır. Malzemeler kaliteli ise, depolar uzun ömürlü olabilir ve su ve birçok farklı depolama ihtiyacını karşılayabilir. Bu nedenle, depo seçerken kaliteli malzemeleri tercih etmek önemlidir. Bizlerde en kaliteli malzemeleri seçerek 9 ton su deposu üretimi yapmaktayız. 

9 Tonluk Su Deposu Modelleri

9 tonluk su deposu modelleri genellikle endüstriyel, tarımsal veya ticari amaçlar için kullanılır. Bu depolar, büyük miktarlarda su ve farklı içerikleri depolamak için idealdir. Bu kullanım alanlarını detaylandıracak olursak, tarım işletmeleri, yağmurlama veya damlama sulama sistemlerinde kullanılan büyük miktarlarda depolama yapmak için 9 tonluk su deposu kullanır. Bu, sulama suyu kaynaklarının kısıtlı olduğu yerlerde özellikle önemlidir. Bunların yanında endüstriyel işletmeler, üretim süreçlerinde kullanılan suyu depolamak için 9 ton su deposu kullanabilirler. Ayrıca, yangın söndürme sistemleri için de kullanılabilirler.

İnşaat projelerinde geçici depolama çözümleri olarak kullanılabilirler. Bu depolar, inşaat sahasında su temini sağlamak için kullanılabilir. Kamp veya tatil köyleri gibi yerlerde, büyük miktarlarda su ve farklı organik içeriklerin depolamasını için bu depolar kullanılabilir. Bu, su temininde yaşanabilecek kesintilerin önüne geçmek için önemlidir. Otel, restoran ve diğer hizmet sektörü işletmeleri, büyük miktarlarda su depolamak için uygun 9 tonluk su deposu fiyatları ile bu depoları kullanabilirler. Bu, su kaynaklarının sınırlı olduğu yerlerde, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için önemlidir. Bu amaçlardan başka, uygun 9 ton su deposu ölçüleri ve tasarımını seçerek başka yerlerde ve amaçlar doğrultusunda da kullanabilirsiniz. 

9 Tonluk Su Deposu Fiyatları

9 tonluk su deposu fiyatları malzeme kalitesine, üretim teknolojisine ve üretim sürecine göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle, fiyatlar geniş bir aralıkta değişebilir. Ancak, genel olarak polietilen veya polyester malzemeden yapılan 9 tonluk su deposu fiyatları uygun olabilir. Fiyat belirlerken göz önünde bulundurduğumuz bazı kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler arasında bu depolar için kullanılan malzemelerin kalitesi, fiyatlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Kaliteli malzemeler daha dayanıklıdır ve daha uzun ömürlüdür, uygun 9 tonluk plastik su deposu fiyatları ile ancak daha ekonomik bir çözümdür. . 

9 ton su deposu fiyatları etkileyen bir diğer husus ise üretim sürecidir. İşçilik, üretim maliyetlerini artırabilir. Ayrıca bir büyük kapasite olan 10 tonluk su deposu modellerimiz de oldukça uygun fiyatlı bir çözümdür. Sonuç olarak, fiyat performans açısından değerlendirmek için her bir depo için ayrı ayrı değerlendirme yapılması gerekir. Ancak, polietilen veya polyester malzemeden yapılan 9 tonluk plastik su deposu fiyatları uygun fiyatlı ve yüksek performans sunabilirler.

9 Tonluk Su Deposu Özellikleri


9 tonluk su deposu özellikleri çeşitli avantajlar sunarlar. Bunlardan ilki dayanıklılıktır. Depolar, polietilen, polyester veya paslanmaz çelik gibi dayanıklı malzemelerden yapıldığından uzun ömürlüdürler. Bu malzemeler, depoların çeşitli olumsuz hava koşullarına ve aşınmaya dayanıklı olmasını sağlar. Bunların yanında depolar, polietilen ve polyester malzemelerden yapıldığından, aynı kapasitede paslanmaz çelik depolara göre daha hafiftirler. Bu, nakliye ve kurulum maliyetlerinde tasarruf sağlar.

Ürünlerimiz kolayca kurulabilir ve çevre dostudur. Hijyenik bir ortamda üretilir ve su kaynaklarının güvenliğini sağlar. Bu, insan sağlığı için son derece önemlidir. Son olarak depolama ürünlerimiz düşük üretim maliyetleri nedeniyle uygun fiyatlıdır. Ayrıca, düşük bakım maliyetleri ve yüksek dayanıklılığı nedeniyle de uzun vadede maliyet tasarrufu sağlarlar.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Özellikleri

9 Ton Dikey Su Deposu 

 • Genişlik / Çap 190 cm
 • Yükseklik 330 cm
 • Kalınlık 5 mm
 • Manşon 2 "
 • Kapak50 cm
 • Kapasite 9000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı-5°C +60°C

 9 Ton Yatay Su Deposu 

 • Genişlik / Çap 190 cm
 • Uzunluk 320 cm
 • Yükseklik 210 cm
 • Kalınlık 5 mm
 • Manşon 2 "
 • Kapak 50 cm
 • Kapasite 9.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C
Fiyat Listesi
Ürün Adı Fiyat
9 tonluk dikey su deposu 70.790,00 ₺
9 tonluk yatay su deposu 61.555,00 ₺
Loading...