10 Tonluk Su Deposu

Dikey Ürünler

10 Tonluk Su Deposu 10 tonluk beyaz dikey su deposu 28.725,00 ₺
10 Tonluk Su Deposu 10 tonluk beyaz dikey su deposu
10 Tonluk Su Deposu 10 tonluk beyaz dikey su deposu
10 Tonluk Su Deposu 10 tonluk mavi dikey su deposu 31.510,00 ₺
10 Tonluk Su Deposu 10 tonluk mavi dikey su deposu
10 Tonluk Su Deposu 10 tonluk mavi dikey su deposu

Yatay Ürünler

10 Tonluk Su Deposu 10 tonluk yatay su deposu 71.455,00 ₺
10 Tonluk Su Deposu 10 tonluk yatay su deposu
10 Tonluk Su Deposu 10 tonluk yatay su deposu

10 Tonluk Su Deposu 

Polietilen, polyester ve paslanmaz çelik gibi malzemeler kullanarak ürettiğimiz 10 tonluk su deposu, farklı boyutlarda olabilir. Bu depolar10.000 ton kapasiteye sahiptir. Bu kapsamda su deposu kategorimizin büyük sayılabilecek depolama ürünlerindendir. Polietilen 10 tonluk su deposu çözümlerimiz dayanıklı ve hafif olmaları nedeniyle yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Dolayısıyla 10 tonluk plastik su deposu fiyatları düşük maliyetli ve taşınması kolay olduğu için tercih edilmektedir.

Polyester kullanarak ürettiğimiz 10 tonluk su deposu çözümlerimiz ise daha yüksek dayanıklılığa sahiptir ve yüksek mukavemetli bir yapıya sahiptir. Bu depolar, yüksek basınçlı su sistemleri veya kimyasal depolama için idealdir. Son olarak paslanmaz çelik kullanarak ürettiğimiz 10 tonluk su deposu modelleri özellikle su kalitesinin korunması gerektiği durumlarda kullanılır. Bu depolar, yüksek mukavemetli ve uzun ömürlüdür. Ayrıca hijyenik ve korozyona karşı dayanıklıdır. Bu depoların işlevsel ve kullanışlı olup olmadığı, depoların hangi amaçla kullanıldığına bağlıdır. Depolar, su ve birçok farklı içeriğin depolama ve dağıtımı için kullanıldığından, kaliteli bir su kaynağına sahip olmak için doğru malzemeden yapılmış bir depo seçmek önemlidir. 10 ton su deposu ölçüleri müşterilerin ihtiyaçlarına ve tercihlerine bağlı olarak değişebilir. Genellikle, 10 tonluk su deposu yaklaşık 3 metre çapında ve 2 metre yüksekliğinde olabilir. Ancak, ölçüler, malzemeler ve tasarıma göre değişebilir.

10 Tonluk Su Deposu Modelleri

10 ton su deposu çözümlerimiz gıda temasına uygun olması, gıda ve içecek endüstrisi gibi özel uygulamalar için tasarlanan depoların kullanılmasıyla mümkündür. Gıda ve içecek endüstrisi için kullanılan10 ton su plastik deposu çözümlerimizin uluslararası örgütler tarafından kabul görmüş gıda temasına uygunluğu bulunmaktadır. UV yalıtımı da, depoların kullanım amacına bağlı olarak farklı olabilir.10 tonluk su deposu çözümlerimiz UV ışınlarına maruz kalmamaları için UV yalıtımı ile donatılmıştır. Uygun 10 tonluk su deposu fiyatları ile ürettiğimiz depolar, çeşitli sektörlerde farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Bu sektörler çoğunlukla aşağıdaki gibidir. Ancak ürünlerimiz işlevsel oldukları için farklı amaçlar doğrultusunda da kullanılabilir.

 • İçme suyu depolama ve dağıtımı: Su şebekelerinde ve su arıtma tesislerinde kullanılır.
 • Tarım: Sulama suyu depolama ve dağıtımı için kullanılır.
 • Endüstriyel uygulamalar: Kimyasalların, yağların veya diğer sıvıların depolanması ve taşınması için kullanılır.
 • Yangın suyu depolama: Yangın söndürme sistemleri için kullanılır.
 • Gıda ve içecek endüstrisi: Gıda ve içeceklerin depolanması için uygun olan malzemelerle yapılan depolar kullanılır.


10 Tonluk Su Deposu Fiyatları

10 tonluk su deposu fiyatları depo boyutu, malzeme kalitesi ve pazar koşullarına göre değişebilir. Genel olarak, 10 tonluk plastik su deposu fiyatları daha uygun fiyatlıdır, polyester depolar daha yüksek maliyetli olabilir, paslanmaz çelik depolar ise en yüksek maliyetli seçenekler arasında yer almaktadır. Fiyat-performans açısından, bu depoların genellikle rekabetçi bir seçenek olduğu düşünülmektedir. Depoların uzun ömürlü ve dayanıklı olması, yüksek kapasite ve uygun 10 tonluk su deposu fiyatları sayesinde kapasitesi sunması ve hafif taşınabilmesi, tercih edilme sebepleri arasındadır. Bu depoların fiyatları belirlenirken birçok kriter göz önünde bulundurulur. Bu kriterler arasında depo boyutu ve kapasitesi, malzeme kalitesi ve kullanılan hammaddelerin maliyeti, üretim ve işçilik maliyetleri, vergiler ve diğer maliyetler bulunmaktadır. Ancak bunların yanında 15 tonluk su deposu modellerimizde oldukça uygun fiyatlı olduğu için çok fazla kullanım alanı bulunmaktadır.  10 ton su deposu fiyatları bu faktörlerin bir kombinasyonuna bağlı olarak değişebilir ve her üreticinin fiyatlandırma stratejisi farklı olabilir. Ancak, genellikle rekabetçi bir fiyat sunulması, müşterilerin tercih etmesinde önemli bir faktördür.

10 Tonluk Su Deposu Özellikleri

Polietilen, polyester ve paslanmaz çelik kullanarak ürettiğimiz 10 ton su deposu çözümlerinin kullanıcısına sunduğu birçok fayda ve avantaj bulunmaktadır. Bunlar arasında uzun ömürlü ve dayanıklı olması oldukça dikkat çeker. Nitekim bu depolar, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Doğru şekilde kurulduklarında, yıllar boyunca güvenli bir şekilde depolama yapılabilir. Bunların yanında korozyona ve paslanmaya dayanıklı yapısı bulunmaktadır. Paslanmaz çelik kullanarak ürettiğimiz depolar, korozyona ve paslanmaya karşı son derece dayanıklıdır. Diğer malzemeler de suya dayanıklıdır ve genellikle korozyon ve paslanma problemleri yaşamazlar.

Bu depolar, hafif ve taşınabilir olduğundan, nakliye ve kurulumları kolaydır. Bu özellikleri, depoların hızlı bir şekilde hareket ettirilmesini sağlar. En önemli 10 tonluk su deposu özellikleri arasında farklı sektörlerde çeşitli amaçlarla kullanılması yer alır. İçme suyu depolama, tarım, endüstriyel uygulamalar ve yangın söndürme sistemleri gibi alanlarda sıkça kullanılırlar. Ayrıca düzenli bakımları yapıldığı sürece daha uzun ömürlü kullanım sunar ve çevre dostu malzemelerden yapılmıştır ve geri dönüştürülebilirler.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Özellikleri

10 Tonluk Dikey Su Deposu 

 • Ağırlık 180 kg
 • Genişlik / Çap 245 cm
 • Yükseklik 240 cm
 • Kalınlık 10 mm
 • Manşon1 "
 • Kapak44 cm
 • Kapasite 10.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı-5°C +50°C

 10 Tonluk Yatay Su Deposu 

 • Genişlik / Çap 200 cm
 • Uzunluk 320 cm
 • Yükseklik 220 cm
 • Kalınlık 5,5 mm
 • Manşon 2 "
 • Kapak 50 cm
 • Kapasite 10.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C
Fiyat Listesi
Ürün Adı Fiyat
10 tonluk beyaz dikey su deposu 28.725,00 ₺
10 tonluk mavi dikey su deposu 31.510,00 ₺
10 tonluk yatay su deposu 71.455,00 ₺
Loading...