15 Tonluk Su Deposu

Dikey Ürünler

15 Tonluk Su Deposu 15 tonluk beyaz dikey su deposu 45.200,00 ₺
15 Tonluk Su Deposu 15 tonluk beyaz dikey su deposu
15 Tonluk Su Deposu 15 tonluk beyaz dikey su deposu
15 Tonluk Su Deposu 15 tonluk mavi dikey su deposu 49.535,00 ₺
15 Tonluk Su Deposu 15 tonluk mavi dikey su deposu
15 Tonluk Su Deposu 15 tonluk mavi dikey su deposu

Yatay Ürünler

15 Tonluk Su Deposu 15 tonluk yatay su deposu 104.400,00 ₺
15 Tonluk Su Deposu 15 tonluk yatay su deposu
15 Tonluk Su Deposu 15 tonluk yatay su deposu

15 Tonluk Su Deposu

Polietilen, polyester ve paslanmaz çelik hammeddeleri 15 tonluk su deposu yapımında sıkça kullanmaktayız. Bu malzemeler farklı özelliklere sahip olduğundan, üretim amaçlarına ve depolama ihtiyaçlarına göre tercih edilirler. Bu kapsamda su deposu ürünlerimiz farklı ihtiyaçlara çok iyi bir şekilde çözüm olabilmektedir. 15 tonluk su deposu ürünlerimiz büyük ölçekli endüstriyel kullanımlar için tercih edilir. Bu depolar genellikle yüksek mukavemetli malzemelerden üretilir ve güçlü yapısı sayesinde çevresel faktörlere dayanıklıdır.

15 ton su plastik deposu ürünlerimiz düşük maliyetli ve hafif yapıları nedeniyle tercih edilir. Polyester depolar ise daha yüksek mukavemet özellikleri sağlar ve daha ağır yükler için daha uygundur. Paslanmaz çelik depolar ise dayanıklı ve paslanmaz özellikleri nedeniyle tercih edilir. 15 ton su deposu ölçüleri tasarıma göre standart ölçülerde üretilmektedir. Ancak genellikle 15 tonluk bir su deposu ürünümüzün boyutları yaklaşık olarak 3-4 metre çapında ve 4-5 metre yüksekliğinde olabilir. Bu depoların kullanışlılığı ve işlevselliği, malzeme seçimine, üretim kalitesine, depolama koşullarına ve bakımına bağlıdır. Doğru bir şekilde kuruldukları ve bakım yapıldıkları sürece, bir 15 tonluk su deposu uzun süreli ve güvenli bir depolama çözümü sağlayabilir.

15 Tonluk Su Deposu Modelleri

15 tonluk su deposu endüstriyel sektörler başta olmak üzere tarım sektöründe, belediyelerde ve büyük ölçekli binalarda kullanılır. Örneğin, gıda işleme tesisleri, kimya tesisleri, enerji santralleri, sulama projeleri, kamu binaları gibi yerlerde kullanımı yaygındır. 15 ton su deposu Çözümlerimizin tasarımı, kullanışlılık ve işlevsellik açısından oldukça önemlidir. Bu depoların sağlam ve dayanıklı olması, suyun güvenli bir şekilde depolanmasını sağlaması, ayrıca kolay bir şekilde temizlenebilmesi ve bakımının yapılabilmesi gerekmektedir. Ayrıca, suyun temiz kalmasını sağlamak için depo tasarımında hijyenik faktörler de göz önünde bulundurulmalıdır. 15 ton su deposu tasarımları genellikle kullanışlılık sunar ve işlevsel olur. Ancak, her üretici veya satıcı farklı tasarımlar ve işlevler sunabilir, bu nedenle bir depo satın almadan önce, kullanım amacınıza uygun tasarım ve işlevleri karşılayan bir depo seçmeniz önemlidir.

15 Tonluk Su Deposu Fiyatları

15 tonluk su deposu fiyatları, kullanılan malzeme, tasarım, üretici firma ve pazar koşullarına göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle genel olarak bir fiyat aralığı vermek zordur. Ancak, diğer büyük depolara kıyasla, 15 tonluk su deposu fiyatları genellikle ekonomik bir seçenek olarak görülmektedir. Fiyat performans açısından, bir 15 tonluk su deposu fiyatları kalitesi, dayanıklılığı, işlevselliği ve tasarımı gibi faktörler önemlidir. Bu kapsamda 15 tonluk plastik su deposu fiyatları piyasada bulabileceğiniz en ekonomik fiyata sahip depolama ürünü kategorisindedir. Bunların yanında 20 tonluk su deposu ürünlerimizde oldukça uygun fiyatlıdır. Web sitemiz aracılığı ile tüm modellerimizi inceleyebilirsiniz. Tüm bu faktörlere göre 15 tonluk su deposu fiyatları, fiyatına göre iyi bir performans sergileyebilir. Ancak bir depo satın alırken fiyatın yanı sıra diğer faktörleri de dikkate almak önemlidir. 15 ton su deposu fiyatları genellikle ekonomik bir seçenek olarak görülmektedir ve fiyat performans açısından iyi bir seçenek olabilir. Ancak, fiyatın yanı sıra depo kalitesi, dayanıklılığı, işlevselliği ve tasarımı gibi diğer faktörler de değerlendirilmelidir. 

15 Tonluk Su Deposu Özellikleri

15 tonluk su deposu özellikleri üretici firmalar ve kullanım amaçlarına göre değişiklik gösterebilir. 15 tonluk su deposu modelleri özelinde bulunan özellik ve avantajlar arasında kapasite oranı önemli bir yere sahiptir. Bu depolar 15.000 litre kapasiteye sahiptir. Bu depolarımız en dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Malzeme seçimi depo kullanım amacına, su kalitesine ve bölgesel iklim koşullarına göre değişebilir.

En uygun 15 tonluk plastik su deposu fiyatları ile satışa sunduğumuz bu depoların tasarımları, genellikle kullanım kolaylığı, dayanıklılık, hijyenik koşullar ve su kalitesi gibi faktörleri göz önünde bulundurur. Bu nedenle, depoların tasarımları genellikle silindirik veya küresel şekildedir ve ayrıca kapak, musluk, filtre gibi aksesuarlar da bulunabilir. Yerleştirildiği alana göre yerüstü veya yeraltı olarak monte edilebilir. Bazı depolar, düşey veya yatay olarak kurulabilir ve ihtiyaca göre birleştirilerek daha büyük kapasiteler oluşturulabilir.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Özellikleri

15 Tonluk Dikey Su Deposu

 • Ağırlık 300 kg
 • Genişlik / Çap 275 cm
 • Yükseklik275 cm
 • Kalınlık 11 mm
 • Manşon2 "
 • Kapak44 cm
 • Kapasite 15.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı-5°C +50°C

15 Tonluk Yatay Su Deposu

 • Genişlik / Çap 200 cm
 • Uzunluk 480 cm
 • Yükseklik 220 cm
 • Kalınlık 6 mm
 • Manşon 2 "
 • Kapak 50 cm
 • Kapasite 15.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C
Fiyat Listesi
Ürün Adı Fiyat
15 tonluk beyaz dikey su deposu 45.200,00 ₺
15 tonluk mavi dikey su deposu 49.535,00 ₺
15 tonluk yatay su deposu 104.400,00 ₺
Loading...