20 Tonluk Su Deposu

Dikey Ürünler

20 Tonluk Su Deposu 20 tonluk beyaz dikey su deposu 59.165,00 ₺
20 Tonluk Su Deposu 20 tonluk beyaz dikey su deposu
20 Tonluk Su Deposu 20 tonluk beyaz dikey su deposu
20 Tonluk Su Deposu 20 tonluk mavi dikey su deposu 65.010,00 ₺
20 Tonluk Su Deposu 20 tonluk mavi dikey su deposu
20 Tonluk Su Deposu 20 tonluk mavi dikey su deposu

Yatay Ürünler

20 Tonluk Su Deposu 20 tonluk yatay su deposu 150.150,00 ₺
20 Tonluk Su Deposu 20 tonluk yatay su deposu
20 Tonluk Su Deposu 20 tonluk yatay su deposu

20 Tonluk Su Deposu

20 tonluk su deposu çözümlerimiz genel olarak endüstriyel veya tarımsal kullanımlar için kullanılan büyük kapasiteli depolama üniteleridir. 20 tonluk su deposu çözümlerimizin hammaddeleri plastik, polyester ve paslanmaz çelik bulunur. Bu hammaddeler su deposu modellerimizi çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü yapmaktadır. Nitekim depo üretmeye en uygun olan malzemelerdir. Bu kapsamda 20 ton su plastik deposu ürünlerimiz en ucuz ve en hafif seçenektir. Bununla birlikte, bazı plastik malzemelerin güneş ışığına maruz kalması nedeniyle zamanla çatlamaya ve bozulmaya eğilimli olabilirler. Ayrıca, bazı plastikler kimyasallara karşı dayanıklı değildir.

Polyester kullanarak ürettiğimiz 20 tonluk su deposu ürünlerimiz daha yüksek mukavemet ve dayanıklılık özellikleri nedeniyle daha popüler bir seçenektir. Polyester, sert, düzgün bir yüzeye sahiptir ve aynı zamanda çatlama ve kopmaya karşı da dayanıklıdır. Ayrıca kimyasallara karşı daha dayanıklıdır ve aşınma ve yıpranmaya karşı daha az hassastır. Paslanmaz çelik kullanarak ürettiğimiz 20 tonluk su deposu ise en dayanıklı seçenektir. Paslanmaz çelik, çevresel faktörlere ve kimyasallara karşı dayanıklıdır ve aynı zamanda güçlü ve dayanıklı bir malzemedir. Paslanmaz çelik, yıllar boyunca kullanılmaya devam edebilir ve ayrıca temizlenmesi kolaydır. Bu malzemelerin hepsi dayanıklı malzemelerdir, ancak hangi malzemenin en uygun olduğu, 20 ton su deposu kullanım amacına ve çevresel faktörlere bağlı olacaktır.

20 Tonluk Su Deposu Modelleri

20 tonluk su deposu modelleri genellikle işlevsel ve kullanışlıdır. Ancak, depoların kalitesi üreticiye ve kullanılan malzemelere bağlıdır. Depoların UV dayanıklılığı ve gıda temasına uygunluğu da üreticiye ve malzemelere bağlıdır. 20 ton su deposu çözümlerimiz UV dayanıklılığı, özellikle dış mekanlarda kullanılan depolar için önemlidir. Güneş ışığına maruz kalan plastik ve polyester depolar, zamanla UV ışınlarına maruz kalmanın etkisiyle çatlayabilir veya bozulabilir. Ancak, üreticiler genellikle UV dayanıklılığına sahip malzemeler kullanılır ve bu depoların ömrünü uzatır.

20 tonluk su deposu ürünlerimizde gıda temasına uygunluk, özellikle içme suyu depolama için önemlidir. Gıda temasına uygun malzemeler kullanılmayan depolar, içme suyuna zararlı kimyasalların geçmesine neden olabilirler. Bu nedenle, gıda temasına uygun malzemelerden üretilmiş depolar tercih edilmelidir. Paslanmaz çelik depolar genellikle gıda temasına uygun olup, plastik ve polyester depoların da gıda temasına uygunluğu sağlayan malzemelleri mevcuttur. 20 ton su deposu ölçüleri plastik veya polyester depolar için, yaklaşık 4,5 metre çapında ve 4 metre yüksekliğinde bir silindir tasarım olabildiği gibi, bu durum paslanmaz çelikten üretitiğimiz depolar için, yaklaşık 3 metre çapında ve 6 metre yüksekliğinde olabilmektedir.

20 Tonluk Su Deposu Fiyatları

20 tonluk su deposu fiyatları, kullanılan malzemelere, ölçülere, kaliteye, üreticilere ve bölgesel pazar şartlarına göre değişebilir. Ancak, genel olarak bu depoların fiyatları uygun olarak kabul edilir ve fiyat performans açısından iyi sonuçlar sunabilir. 20 tonluk su deposu fiyatları, öncelikle kullanılan malzemelere bağlıdır. 20 tonluk plastik su deposu fiyatları veya polyester depolar genellikle daha ucuzdur, paslanmaz çelik depolar ise daha pahalıdır. Ancak, kullanılan malzemelerin kalitesi, depoların fiyatını etkileyen diğer bir faktördür. Daha yüksek kaliteli malzemeler kullanıldığında, depoların fiyatları artabilir, ancak daha dayanıklı ve uzun ömürlü depolar elde edilir. Bu kapsamda 25 tonluk su deposu ürünlerimizi de incelemenizi öneririz, çünkü bu depolar da oldukça kaliteli ve uzun ömürlü deholardır. Oldukça uygun fiyatları da bulunmaktadır. 

Depoların ölçüleri ve kapasiteleri de 20 tonluk su deposu fiyatları etkileyen önemli bir faktördür. Daha büyük depolar, daha yüksek kapasiteleri nedeniyle daha pahalı olabilirler. Ayrıca, depoların taşınması ve kurulması da maliyetli olabilir ve bu da fiyatı artırabilir. 20 tonluk su deposu fiyatları genellikle uygun fiyatlıdır ve fiyat performans açısından iyi sonuçlar sunabilirler. Depoların fiyatları, kullanılan malzemelere, ölçülere göre değişse de 20 tonluk plastik su deposu fiyatları ise en ekonomik fiyatlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

20 Tonluk Su Deposu Özellikleri

Bu depolar, kullanıcılarına birçok avantaj ve özellik sunar. Kullanıcısına fayda sağlayan 20 tonluk su deposu özellikleri ise bu depoların yüksek kapasiteli depolama çözümleri sağlıyor olmasıdır. Bu, kullanıcıların büyük miktarda suyu depolayarak, suya erişimlerini kolaylaştırır. Bunların yanında bu depolar genellikle dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve çeşitli hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, depoların uzun süre dayanmasını ve bakım ihtiyacının azaltılmasını sağlar. Bu depolar kolay kurulum özellikleri ile birlikte gelir. Depolar genellikle modüler olarak tasarlanmıştır, böylece kurulum işlemi hızlı ve basit olabilir. Ayrıca 20 ton su deposu fiyatları ile kullancıların bu depolara çok daha kolay ulaşabilmesini sağlar.

İletişim Formu
Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Özellikleri

20 Tonluk Dikey Su Deposu  

 • Ağırlık 400 kg
 • Genişlik / Çap 290 cm
 • Yükseklik320 cm
 • Kalınlık 12 mm
 • Manşon1 "
 • Kapak44 cm
 • Kapasite 20.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı-5°C +50°C

20 Tonluk Yatay Su Deposu 

 • Genişlik / Çap 250 cm
 • Uzunluk 415 cm
 • Yükseklik 270 cm
 • Kalınlık 8 mm
 • Manşon 2 "
 • Kapak 50 cm
 • Kapasite 20.000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C
Fiyat Listesi
Ürün Adı Fiyat
20 tonluk beyaz dikey su deposu 59.165,00 ₺
20 tonluk mavi dikey su deposu 65.010,00 ₺
20 tonluk yatay su deposu 150.150,00 ₺
Loading...