Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 15 kg
  • Genişlik / Çap 60 cm
  • Yükseklik 186 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 500 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo

Günümüzde bu tanklariçerisinde hemen hemen herşey depolanabilmektedir. Kimyasal madde veya karışımlardan tutun da içilebilir sıvılar ve gıda depolanmasına kadar her yerde kullanılmaktadır. Keza genel kullanım amacı da bir sıvının veya gıdanın depolanıp ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasına imkan tanımaktadır. Ürünlerimizin, üretimleri, 1. kalite lineer polietilen hammadde ile tamamen insan sağlığını düşünerek gerçekleştirmektedir.

500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo Teknik Özellikleri

Bu model depolar aynı kapasitedeki dikey modele göre daha uzun kalmaktadır. Bu doğrultuda bu modelin özelliklerini ve su deposu fiyatları inceleyecek olursak; 15 kilogram ağırlığında, 186 santimetre uzunluğunda ve malzeme kalınlığı da 5 milimetredir. Kapağı 32 santimetre olan bu model ½ inç paslanmaz gıdaya uygun manşona sahiptir. Ayrıca bu manşonda sızdırmaz EPDM conta bulunmaktadır.Bu ürünümüzü: beyaz ve mavi olmak üzere fabrikamızda üretmekteyiz. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda orijinal renk hammadde ile siyah, yeşil, sarı ve turuncu olmak üzere hemen hemen bütün alternatif renkte üretimlerimiz mevcuttur.

Fabrikamız da: rotasyon teknolojimiz ve kullanmakta olduğumuz plastik hammaddemiz Avrupa Standartlarına ve insan sağlığına uygundur. Üretimlerimizde kimyasallar veya boya içeren maddeler kullanılmaz.

500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo Hammadde Özellikleri

Bu tanklar polietilen hammaddeden üretilmektedir. Bu hammaddenin UV stabilizasyon özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde depo içerisine ışık geçirmez. Bu sayede depo içerisine ışık almaz ve böylece depo içerisinde yosun, mantar oluşumu görülmez. Böylece gıdalarınız ve içilebilir sıvılarınız daha güvenle depolanmış olur.

750 Litre Plastik Dikey Depo modeli ve buna ek olarak polietilen hammaddesinin uluslararası gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Bu doğrultuda baktığımız zaman bu malzemeden üretilen tanklar içerisinde içilebilir sıvılar ve gıdaları gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz. 

Bu tanklar monoblok yani tek parça halinde üretilmektedir. Herhangi bir parça eklemesi veya perçin bulunmamaktadır. Ayrıca bu durum temizleme kolaylığı da sağlamaktadır. Tazyikli su ile kolayca temizleyebilirsiniz. 

Bu depolarda içilebilir sıvılar, yenebilir gıdalar depolayabileceğiniz gibi kimyasal madde veya kimyasal karışımları da depolayabilirsiniz. Deterjandan tutun da kimyasal hammaddelere kadar hemen hemen bütün kimyasal maddeleri depolayabilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 815,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 100 Litre Plastik Dikey Depo 1.085,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 200 Litre Plastik Dikey Depo 1.515,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Depolar 300 Litre Plastik Dikey Depo 1.980,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Depo 2.600,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.565,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 5.040,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Depo 5.040,00 ₺ İncele
Loading...