Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 11 kg
  • Genişlik / Çap 54 cm
  • Yükseklik 145 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 300 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

300 Litre Plastik Dikey Depo

Genel kullanım amacı olarak içerisinde sıvıların veya gıdaların depolanıp ihtiyaç anında tahliye edilip kullanılmasını sağlayan araçlardır. Bu depolar aklınıza gelen her alanda kullanılabilir. Bireysel kullanımdan tutunda, büyük markaların üretim bantlarında veya sanayilerin hammadde depolanmasında kullanılmaktadır. 

300 Litre Plastik Dikey Depo Teknik Özellikleri

Bireysel ev kullanımı için uygun bir seçim arıyorsanız 300 litre dikey tasarımlı tanklar doğru seçim olacaktır. İnce ve dikey uzunlukta yapısı ile istenilen alanda depolama yapabilirsiniz. Ürünlerimiz müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca dik tasarımı sayesinde yan yana istifleyebilirsiniz.

Küçük ebatlı depo ürünlerimiz farklı musluk tiplerinin montajına uygun olarak üretilmektedir. Bu depolar üzerindeki ½ inç manşon bağlantı yuvası sayesinde farklı yapıda musluk bağlantılarına uygun yapıdadır. Su deposu fiyatları hakkında bilgi alırken satış uzmanlarımızdan musluk alım işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi harici olarak nalbur, ev yapı malzemeleri satan mağazalar vb. yerlerden istediğiniz yapıda muslukları satın alıp kolay bir şekilde depolarımıza bağlayabilirsiniz.

300 Litre Plastik Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Polietilenin hammadde olarak uluslararası gıdaya uygunluğu vardır. Bu özelliği sayesinde bu depolar içerisinde içilebilir sıvı ve gıdaları güvenle depolayabilirsiniz. Ayrıca bu hammadde UV stabilizanlıdır. Bu sayede üretilen bu depolar içeriye UV ışık almaz. Bunun sonucunda ise depo içerisinde yosun, mantar ve diğer parazitlerin oluşumu engellenir. Böylece depolanan içerik için daha sağlıklı bir ortam oluşturulmuş olur. Ayrıca depolanan sıvılarda ve gıdalarda tat ve koku değişikliğine sebebiyet vermez.

Farklı kapasitelerde ve 500 Litre Plastik Dikey Depo ürünlerimiz Avrupa standartlarında 1. kalite hammadde kullanımı sayesinde içerisinde depolanan sıvı türlerinde koku ve yosunlaşma yapmamaktadır. Fakat her ihtimale karşı temizlik ve hijyenik olması açısında 2-3 ay aralığında depoların tamamen boşaltılıp içlerinin temizlenmesini önermekteyiz. Ayrıca bu depolar özel bir bakım gerektirmez. Tazyikli su ile kolayca temizlenebilir.

Ürünlerin tek parça yani monoblok olarak üretilmesi darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ürün özelliklerine bakacak olursak; ağırlığı 11 kilogram, yüksekliği 145 santimetre, malzeme kalınlığı ise 5 milimetre, kapak ise santimetredir. Ayrıca bu deponun ve genel plastik depoların tamamının çalışma sıcaklığı  en soğuk -5 derece en sıcak +50 derecedir.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
300 Litre Plastik Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 815,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 100 Litre Plastik Dikey Depo 1.085,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 200 Litre Plastik Dikey Depo 1.515,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Depo 2.600,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo 2.600,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.565,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 5.040,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Depo 5.040,00 ₺ İncele
Loading...