Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 15 kg
  • Genişlik / Çap 77 cm
  • Yükseklik 126 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 500 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

500 Litre Plastik Dikey Depo

Su depoları günümüzde aklımıza gelen hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Genel kullanım amacı doğrultusunda bir sıvının veya gıdanın depolanıp, ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır. 

500 Litre Plastik Dikey Depo Hammadde Özellikleri

plastik dikey depo polietilen hammaddeden üretilmektedir. Kimya bilimindeki kısaltması LLDPE’dir. Türçke açılımı da lineer düşük yoğunluklu polietilendir. Bu hammadde UV stabilizanlıdır. Yüksek UV (ultraviyole ışın) dayanıklılığı vardır. Ayrıca polietilen hammaddesi uluslararası gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Son teknolojiye sahip modern tesislerimizde üretim gıdaya uygun UV stabilizanlı lineer polietilen ile gerçekleştirilmektedir. Böyle bu depoların içerisinde içilebilir sıvılarınızı ve gıdaları depolama imkanı sağlamaktadır.

500 Litre Plastik Dikey Depo Teknik Özellikleri

Ayrıca bu depolar monoblok yani tek parça şekilde üretilirler. Bu durum dış darbelere karşı daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca tek parçadan üretilmesi temizliğini de kolaylaştırmaktadır. Tazyikli su ile kolayca temizleyebilirsiniz. Temizliği ve bakımları düzenli olarak yapılırsa,  500 litre plastik dikey depo koku yapmaz, kir ve yosun tutmaz.

500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo modeli birden fazla deponun arasında bağlantı kurulabilir. İstediğiniz kadar depoyu bir arada kullanmanız mümkündür. Bu depo içerisinde pek çok hammadde taşınmaktadır. Bu sayede bu depolar kolay nakliye avantajına sahiptir. Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı garantimiz altındadır. Kullanımdan dolayı hasar gören depolarınızın onarım ve bakım işlemleri firmamız tarafından yapılabilmektedir.

500 litre plastik dikey depo özelliklerine bakacak olursak; ağırlığı 15 kilogram, yüksekliği 126 santimetre, malzeme kalınlığı ise 5 milimetredir. Kapak 32 santimetredir. Ayrıca bütün plastik ürünlerde çalışma ısısı en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasındadır.  Ayrıca bu modelde ½ inç manşon bulunmaktadır.  Buna ek olarak bu modele istenen bütün musluk modelleri takılmaktadır. 

Beyaz, mavi ve çift renk (içi mavi - dışı beyaz) olmak üzere farklı renk seçeneklerinde üretim sağlamaktayız. İstediğiniz farklı renklerde üretim yaptırmak için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Farklı renklerdeki su depoları içeriğindeki sıvıları veya gıdaları kategorize etmenize imkan tanımaktadır. 

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
500 Litre Plastik Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 815,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 100 Litre Plastik Dikey Depo 1.085,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 200 Litre Plastik Dikey Depo 1.515,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Depolar 300 Litre Plastik Dikey Depo 1.980,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo 2.600,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.565,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 5.040,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Depo 5.040,00 ₺ İncele
Loading...