Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 8 kg
  • Genişlik / Çap 52 cm
  • Yükseklik 108 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 32 cm
  • Kapasite 200 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

200 Litre Plastik Dikey Depo

Günümüzde hayatımızın hemen hemen her yerinde bulunmaktadır. Genel kullanım amacı içerisinde sıvı veya gıdanın depolanın ardından ihtiyaç anında tahliye edilmesini sağlamakdır. 

200 Litre Plastik Dikey Depo Hammadde Özellikleri

200 litre dikey tasarımlı depolar ve plastik dikey depo modelleri polietilen hammaddeden üretilmektedir. Kimyadaki kısaltması ise LLDPE’dir. Türkçe açılımı ise lineer düşük yoğunluklu polietilen demektir. Ayrıca bu hammadde UV stabilizanlıdır. UV stabilizanlı polietilen hammaddeden üretilen bu depoların içerisine Güneş’ten gelen UV ışınları depo içerisine almaz. Böylece depo içerisinde yosun, mantar ve küf oluşumu olmaz. 

Ayrıca bu depoların hammaddesi olan polietilenin uluslarası gıdaya uygunluğu vardır. Sağlıklı içme suyu ve gıda barındırılabilmesi konusunda FDA tarafından onaylanmış depolardır.

200 Litre Plastik Dikey Depo Teknik Özellikleri

Web sitemizdeki halihazırdaki modeller mavi ve beyaz seçenekleri ile sunulur. Fakat müşteri ihtiyaçları göz önünde bulundurularak naturel hammadde veya renkli hammadde kullanılarak üretimlerimiz yapılmaktadır. Siyah, sarı, yeşil, turuncu, mavi gibi istediğiniz her renkte 200 litre plastik tasarımlı ürünlerimizin imalatı yapılabilmektedir.

Hayatımızın her alanında ister sabit ister taşınabilir şekilde kullanmaktayız. İçerisinde bulundurularak sıvı türüne ve kullanım yerine göre depo tercih nedenlerimiz ortaya çıkmaktadır. 

Öte yandan bu depolar yağmur suyu toplama sistemlerinde de kullanılabilir. Daha çok evdeki yağmur suyu toplama sistemlerinde kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise ihtiyacın sınırlı olmasından kaynaklanmaktadır. Genellikle evlerde bu sistemlerin kurulmasının amacı, teras temizliği veya bitki sulamak yönünde oluyor. 

Yağmur toplama sistemi oldukça basit bir şekilde kurulabilir. Çatıya bağlanan tahliye borularını deponun giriş kısmına yönlendirmeniz yeterli olacaktır. Dikey yapısı sayesinde bu tarz sistemlere uyum sağlayabilir. Kapağın bulunduğu kısma filtre de takarsanız, çatıdaki yabancı materyaller deponuzun içerisine girmez.

200 litre ve 300 Litre Plastik Dikey Depolar gıdaya uygunluğu olduğu için içme suyu ve temiz su depolama çözümlerinde sıklıkla kullanılan, özellikle ev kullanıcıları düşünülerek üretilmiş depolardır. Üretim aşamasında insan sağlığına zarar verecek hiçbir materyal kullanılmadan üretilmektedir.  Ayrıca web sitemizdeki ürün ile ilgili videoyu izleyerek ürünün görünümü hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
200 Litre Plastik Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 760,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 100 Litre Plastik Dikey Depo 995,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Depolar 300 Litre Plastik Dikey Depo 1.835,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Depo 2.390,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo 2.390,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.305,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 4.655,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Depo 4.655,00 ₺ İncele
Loading...