Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 46 kg
  • Genişlik / Çap 43 cm
  • Yükseklik 79 cm
  • Kalınlık 4 mm
  • Manşon ½ "
  • Kapak 12 cm
  • Kapasite 100 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

100 Litre Plastik Dikey Depo

Genel kullanım amaçları doğrultusunda bakıldığında sıvıların ve gıdaların depolanıp ihtiyaç anında tahliye edilmesine olanak sağlayan araçlardır. Plastik dikey depo modelleri ve bu tanklar iki farklı renk kategorisinde üretilmektedir. Bu iki farklı renk seçeneği beyaz ve mavi renkten oluşmaktadır. Farklı renk çeşidin de üretilen bu depolar iki farklı çeşitte depolanan sıvının kategorize edilmesine imkan tanımaktadır.

100 Litre Plastik Dikey Depo Teknik Özellikleri

Dikey yapısı ve az yer kaplayan ölçüleri ile 100 litre dikey plastik depomuzu farklı sıvı depolama ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Ayrıca dikey yapısı sayesinde düzgün yerleştirilirse yan yana ve üst üste istiflenmesine imkan tanımaktadır. Bu tanklar, mazot deposu, asit deposu, deterjan deposu, nakliye deposu, kimyasal ürün deposu vb. ürünlerin depolanması ve taşınması için depolarımız tercih edilmektedir. Ürünlerimiz; evleriniz, karavanlarınız, tekne ve yatlarınız, iş yerleriniz için özelleştirilebilir yapısı ile kullanım avantajı sunmaktadır.

100 Litre Plastik Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Polietilen UV stabilizanlıdır. Bu hammaddeden üretilen Bu depolarda UV stabilizanlı depo kategorisine girmektedir. Bu depolar güneşten gelen UV ışınları içeriye almazlar. İçeriye almadıkları için de depo içerisinde yosun, mantar oluşumunu engeller. Ayrıca polietilen hammaddenin uluslararası düzeyde gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Bu doğrultuda baktığımızda 100 litre plastik dikey tasarımlı olan bu depolarda gönül rahatlığı ile içilebilir sıvılar ve gıdaları depolayabilirsiniz.

Depolarımız esnek üretim mimarisi ve uzun ömürlü yapısıyla sıvı depolama ihtiyacınıza özel olarak farklı özelliklerde üretilebilmektedir. Güçlendirilebilir yapısı, farklı ebatta giriş ve çıkış manşonları ekleyebilme ve 3 katmana kadar üretilebilen gövde yapısı ile ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmektedir.

100 Litre Plastik Dikey Depo Nerelerde Kullanılır?

100 litre dikey plastik depolarımız ve 200 Litre Plastik Dikey Depo modellerimiz kolay taşınabilir yapısı ile karavan ve yatlarınız için ideal kullanım özelliklerini taşımaktadır. Kullanım yeri dar ve küçük olan yerlerde yüksek sıvı depolama çözümü sunan bu depo ürünlerimiz temiz depo veya atık depo olarak kullanılabilmektedir. 

İnsanlık olarak suya olan bağlılığımız her geçen gün artmakta ve bu bağlılık sonucunda depolama ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Ev kullanıcıları, karavan, deniz araçları ve küçük ebatlı işyerleri için 100 litre dikey tasarımlı depolarımız çözüm olabilir. 

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
100 Litre Plastik Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 815,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 200 Litre Plastik Dikey Depo 1.505,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Depolar 300 Litre Plastik Dikey Depo 1.970,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Depo 2.590,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo 2.590,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.555,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 5.020,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1 Ton Plastik Dikey Boru Tipi Depo 5.020,00 ₺ İncele
Loading...