Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 500 kg
  • Genişlik / Çap 310 cm
  • Yükseklik 355 cm
  • Kalınlık 12 mm
  • Manşon 2 "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 25.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

25 Ton Plastik Dikey Depo

Bu depolar çevremizdeki hemen hemen her yerde ve her alanda kullanılabilmektedir. Kullanıcısına ise pek çok avantajı sunan bu depoların genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda ise, bir sıvının veya gıdanın depolanıp, ardından depolanan içeriğin muhafaza edilmesini ve ihtiyaç anında tahliye edilmesini sağlayan araçlar olduklarını görmekteyiz. Bu depoların tasarımı sayesinde çevresine takılan apartlar aracılığı ile nakliyesini kolaylaştırmak mümkündür. 

Modern ve son teknoloji üretim tesislerimizde üretilen bu su deposu depoların üretim esnasında asla kalitesiz hammadde veya depoya zarar veren kimyasallar kullanılmamaktadır. Bu depolar, kaliteli hammadde ile üretildiği için daha uzun ömürlü ve darbelere karşı daha dayanıklıdır. Ayrıca ürünlerimiz imalat hatalarına karşı iki yıl firmamız garantisi altındadır. Ayrıca kullanmış olduğunuz depoların yüzeyinde darbelerden dolayı olan olan hasarların da üretim tesislerimizde tamiri yapılabilmektedir.

25 Ton Plastik Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Toplamda kullanıcısına 25 ton hacim kapasitesi sunan bu depolar, lineer düşük yoğunluklu polietilen hammadde yani bir diğer adı ile plastik kullanılarak üretilmektedir. Bu hammaddenin üreticiye ve kullanıcıya sunduğu pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları ele alacak olursak, polietilenin iki önemli özelliği bulunmaktadır.

Bu avantajlardan ilki, bu hammaddenin uluslararası gıda örgütleri tarafından kabul görmüş, gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan araştırmalar ve alınan numunelerin sonuçlarına göre sağlığa bir zararı bulunmadığı belgelenmiştir. Dolayısıyla, bu hammadde kullanılarak üretilen depoların içerisinde gönül rahatlığı ile gıda depolayabilirsiniz. 

Bu hammaddenin bir önemli avantajı ise UV stabilizasyonlu olmasıdır. Dolayısıyla bu hammadde kullanılarak üretilen tanklarda da yüksek ultraviyole dayanıklılığı olmaktadır. Bunun anlamıda bu tankların içerisine Güneş ışınları girmez ve tankların içerisinde yosun gibi parazitler oluşamaz. Böylece içilebilir sıvılar ve gıda depolaması için ortam oluşturulmuş olur.

25 Ton Plastik Dikey Depo Teknik Özellikleri

Bu tanklar, hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Kimyasal madde depolanmasından tutunda, tarım ilaçları, gıdalar gibi amaçlar içinde kullanılmaktadır. Bu depoların üretimine baktığımızda ise, monoblok şekilde yani yekpare bir biçimde üretildiğini görmekteyiz. Bu şekilde üretilen bu depolar, herhangi bir ek ve perçin olmaksızın üretildiği için sızdırma yapmazlar. Ayrıca darbelere dayanıklı dış yüzeyi pürüzsüz olduğu için temizliğide oldukça kolaydır. Temizliğini düzenli bir şekilde yapılan tankların içerisinde kötü koku oluşumu veya tortu görülmez.

Bu depoların teknik detaylarına bakacak olursak; ağırlığının 500 kilogram, yüksekliğinin 355 santimetre, genişliğinin 310 santimetre ve malzeme kalınlığının ise 12 milimetre olduğunu görmekteyiz. Manşon kısmında ise gıdaya uygunluğu tam olması açısından 2 inç boyutlarında pirinç manşon ve kapağı polietilen hammaddeden imal edilip kullanılmıştır. Çalışma sıcaklığı ise en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasında çalışmaktadır.

Bununla birlikte bu depolar üretim standardı gereği iki renk seçeneği ile üretilmektedirler. Bu renkler mavi ve beyazdır. Fakat eğer müşterilerimiz isterlerse bu renklerin dışına çıkarak, herhangi bir renkte üretim yapılabilir. Bu depolar ve diğer modellerimiz ile ilgili aklınıza takılan diğer sorular için uzman müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. 5 tonluk su deposu ve 6 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
25 Ton Plastik Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 760,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 100 Litre Plastik Dikey Depo 995,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 200 Litre Plastik Dikey Depo 1.395,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Depolar 300 Litre Plastik Dikey Depo 1.835,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Depo 2.390,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo 2.390,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.305,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 4.655,00 ₺ İncele
Loading...