Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 180 kg
  • Genişlik / Çap 245 cm
  • Yükseklik 240 cm
  • Kalınlık 10 mm
  • Manşon 1 "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 10.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

10 Ton Plastik Dikey Depo

Bu depolar günümüzde çevremizde gördüğümüz hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Kullanıcısına ise pek çok avantajı bulunmaktadır. Öyle ki sanayilerde nakliyesi kolay olduğu için hammadde taşımacılığında kullanılmaktadır. Çünkü bu depoların çevresine nakliyesini kolaylaştırmak için aparatlar takılabilmektedir. Ev kullanımı kapsamında ise, dikey tasarımından dolayı yan yana istiflemesi kolaydır ve fazla yer kaplamadığı için çokça tercih sebebidir.

Son teknoloji üretim tesislerimizde asla geri hurdadan geri dönüştürülmüş hammadde veya depoya zarar veren renklendirici kullanılmamaktadır. Kaliteli hammadde ile üretilen bu depolar daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı olmaktadır. Bu sayede tüm ürünlerimize kalitelidir ve imalat hatalarına karşı iki yıl firmamız garantisi altındadır. Ayrıca halıhazırda kullandığınız depoların kullanımdan dolayı yıpranmış veya hasar görmüş depolarınızın da üretim tesislerimizde tamiri yapılabilmektedir.

10 Ton Plastik Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Bu depolar, polietilen hammadde yani halk dilindeki adı ile plastik kullanılarak üretilmektedir. Bu depoların kimya dilindeki adı ise lineer düşük yoğunluklu polietilendir. Bu hammadde kullanılarak üretilen depoların kullanıcısına sunduğu pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu kapsamda, polietilenin iki önemli özelliği bulunmaktadır. Yüksek kaliteden yapılan su deposu ürünleri dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 

Bu önemli özelliklerinden ilki, polietilenin uluslararası seviyede kabul görmüş gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Gıdaya uygunluk demekte, bu hammadde kullanılarak üretilen tankların içerisinde gönül rahatlığı ile gıda ve içilebilir sıvıları depolayabilirsiniz. 

Bu hammaddenin bir önemli özelliği yüksek ultraviyole dayanıklılığının olmasıdır. Bu sayede bu tankların içerisine Güneş ışınları girmez. Böylece tankların içerisinde yosun,mantar ve türevi parazitler oluşamaz ve gıda depolaması için daha sağlıklı bir ortam oluşturulmuş olur.

10 Ton Plastik Dikey Depo Teknik Özellikleri

Bu tanklar, hemen hemen her ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir. Bu doğrultuda baktığımız zaman, polietilen kullanılarak üretilen depolar, monoblok şekilde üretilmektedir. Bir başka deyişle tek parça halinde üretilmektedir. Tek parça üretildiği için de bu depolar, eksiz ve perçinsiz olduğu için sızdırma yapmazlar. Bu sayede daha dayanıklı ve dış yüzeyi de pürüzsüz olmaktadır. Bu şekilde üretilen depoların temizliği oldukça kolaydır. Bu tankların temizliğini düzenli bir şekilde yaparsanız, içerisinde kötü koku oluşumu ve kir görülmez.

Bu depoların teknik detaylarına bakacak olursak; ağırlığının 180 kilogram, yüksekliğinin 240 santimetre, malzeme kalınlığının ise 10 milimetre olduğunu görmekteyiz. Manşon kısmında ise gıdaya uygunluğu tam olması açısından pirinç manşon kullanılmıştır. Boyutu da 1 inçtir. Çalışma sıcaklığı oranları ise en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasındadır. Ayrıca kapak kısmı da yine gıdaya uygunluğu açısından polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak bu depolar üretim standardı gereği mavi ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile üretilirler. Fakat müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bu renklerin dışında herhangi bir renkte üretim yapılabilmektedir. Bu tanklar ile ilgili aklınıza takılan diğer sorular için uzman müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. 2 tonluk su deposu ve 9 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
10 Ton Plastik Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 760,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 100 Litre Plastik Dikey Depo 995,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 200 Litre Plastik Dikey Depo 1.395,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Depolar 300 Litre Plastik Dikey Depo 1.835,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Depo 2.390,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo 2.390,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.305,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 4.655,00 ₺ İncele
Loading...