Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 65 kg
  • Genişlik / Çap 145 cm
  • Yükseklik 197 cm
  • Kalınlık 7 mm
  • Manşon 1 "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 3000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

3000 Litre Plastik Dikey Depo

Günümüzde hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Keza hem bireysel hem de kurumsal alanda kullanılırlar. Bu tankların fiyatı oldukça uygun olduğu için sanayilerde hammadde depolanması, yağmur toplama sistemlerinden tutunda, ev içi kullanıma kadar istenilen her şekilde kullanılabilmektedir.

3000 Litre Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Bu modelimizi üretimi açısından ele alacak olursak, polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir. Polietilen halk arasında plastik olarak bilinir. Oldukça uygun olan su deposu fiyatları ile lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. Polietilenin hammadde olarak kullanılmasının sebebi, uluslararası düzeyde gıdaya uygunluğu bulunmaktadır.

Bu hammadde kullanılarak üretilen bu tanklar fiyatları ile dikkat çekerken içerisinde gıda ve içilebilir sıvılar gönül rahatlığı ile depolanabilmektedir. Hammadde açısından bir başka bilgi ise bu depoların UV stabilizasyonlu olmasıdır. Dolayısı ile bu hammadde kullanılarak üretilmiş olan bu depoların içerisine ultraviyole ışınlar giremez. Bu sayede hem fiyatı uygundur hem de  depo içerisinde herhangi bir şekilde yosun ve mantar oluşumu görülmez. Bu durumda gıdalarınız ve sıvılarınız için daha sağlıklı bir ortam oluşturur.

3000 Litre Plastik Dikey Depo Teknik Özellikleri

Bu tankların üretim aşamalarını anlatmaya devam edelim. Bu tanklar ve  4 Ton Plastik Dikey Depo modelleri son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak monoblok şekilde yani tek parça biçimde üretilirler. Bu durum da fiyatları önem arz ettiği gibi, üretim esnasında herhangi bir çatlak yaşanmadığı için sızdırma yapmaz. Monoblok üretilmesinin bir diğer faydası da kolay temizlenebilirlik sunmasıdır. Kapak boğazı ve kapak çapı sayesinde deponun içerisini kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca bu tankların temizliği düzenli yapılırsa içerisinde kötü koku veya kir oluşumu olmaz.

Bu tankların teknik özelliklerine bakacak olursak; ağırlığı 65 kilogram, yüksekliği 197 santimetre, malzeme kalınlığı ise 7 milimetredir. Kapak çapı ise 44 santimetre olan bu modelin çalışma sıcaklığı en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 dereceye kadar yükselebilmektedir. 

Tesislerimizde kesinlikle geri dönüştürülmüş hammadde veya renklendirici kullanılarak üretim yapılmamaktadır. Buna ek olarak bu fiyatı uygundur ayrıca  üretim standardında mavi ve beyaz renkte üretilmektedir. Fakat dileyen müşterilerimiz için istenilen herhangi bir renk paletinde üretim yapılabilmektedir.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
3000 Litre Plastik Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 815,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 100 Litre Plastik Dikey Depo 1.085,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 200 Litre Plastik Dikey Depo 1.515,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Depolar 300 Litre Plastik Dikey Depo 1.980,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Depo 2.600,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo 2.600,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.565,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 5.040,00 ₺ İncele
Loading...