Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 88 kg
  • Genişlik / Çap 160 cm
  • Yükseklik 213 cm
  • Kalınlık 8 mm
  • Manşon 1 ½ "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 4000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

4 Ton Plastik Dikey Depo

Bu tanklar günümüzde hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Sanayilerde nakliyesi kolay olduğu için hammadde taşımacılığında, evlerde yan yana istiflemesi kolay olduğu ve fazla yer kaplamadığı için çokça tercih edilmektedir.

Üretim tesislerimizde asla geri hurda, dönüştürülmüş hammadde veya renklendirici kullanılmamaktadır. Ürünlerimize o kadar güveniyoruz ki imalat hatalarına karşı garantimiz altındadır. Ayrıca kullanımdan dolayı yıpranmış veya hasar görmüş depolarınız ise tarafımızca tamiri yapılabilmektedir.

4 Ton Plastik Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Bu su deposu model depolar polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir. Polietilen halk arasında plastik olarak bilinir fakat bu depoları üretirken kullandığımız polietilen, lineer düşük yoğunluklu polietilendir.

Bu hammaddenin pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi uluslararası seviyede gıdaya uygunluğu bulunmaktadır. Bu da demek oluyor ki bu hammadde kullanılarak üretilen depolarımızda gönül rahatlığı ile gıda ve içilebilir sıvıları depolayabilirsiniz. 

Bu hammaddenin bir başka avantajı ise UV stabilizasyonlu olmasıdır. Bu sayede bu depolar yüksek ultraviyole dayanıklılığı bulunmaktadır. Bu da demek oluyor ki bu depolar içerisine güneş ışınlarını almazlar. Bu doğrultuda bu tankların içerisinde yosun ve türevi mantarlar oluşamaz ve gıdalarınız için daha sağlıklı bir ortam oluşmuş olur.

4 Ton Plastik Dikey Depo Teknik Özellikleri

Bu tanklar, tesislerimizde son teknoloji üretim sistemleri ile üretilmektedir. Bu sayede polietilen depolar monoblok şekilde, bir başka deyişle yekpare bir biçimde üretilmektedir. Bu şekilde üretilen bu depolar ise eksik ve perçinsiz olduğu için sızdırma yapmazlar. Ayrıca iç ve dış yüzeyi pürüzsüz olduğu için temizlenmesi kolaylaşır. Ayrıca temizliği kolaylaştıran boğaz çapı sayesinde tazyikli suyla kolayca temizleyebilirsiniz. Bu arada temizliği düzenli olarak yapılan depoların içerisinde kötü koku oluşumu ve kir olmaz.

Bazı kimyasal hammadde ve kimyasal karışımlar açığa sıcaklık çıkarırlar. Bazı gıdaları da pişirildikten sonra sıcak haliyle depolamak gerekebilir. Bu yüzden bu depolarında belirli bir sıcaklıkta veya soğuklukta çalışma sıcaklıkları olmaktadır. Bu depolar en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasında çalışabilmektedir. Daha sıcak olan sıvı ve gıdalar için paslanmaz çelikten üretilen depolarımız dahi idealdir onlarda +80 dereceye kadar çalışabilmektedir. Bunlara ek olarak bu depolar üretim standardı gereği iki renk seçeneği ile üretilmektedirler. Bu renkler mavi ve beyaz renklerdir. Fakat bu renklerin dışında bir renk ile üretilmesini isteyen müşterilerimiz için herhangi bir renk paletinde üretim yapabilmekteyiz. Bu ve diğer bilgiler için uzman personelimizden bilgi alabilirsiniz. 7 tonluk su deposu ve 8 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
4 Ton Plastik Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 815,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 100 Litre Plastik Dikey Depo 1.085,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 200 Litre Plastik Dikey Depo 1.505,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Depolar 300 Litre Plastik Dikey Depo 1.970,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Depo 2.590,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo 2.590,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.555,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 5.020,00 ₺ İncele
Loading...