Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 45 kg
  • Genişlik / Çap 128 cm
  • Yükseklik 162 cm
  • Kalınlık 6 mm
  • Manşon 1 "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 2000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

2 Ton Plastik Dikey Depo

Su deposu tankları günümüzde hemen hemen pek çok amaç için kullanılmaktadır. Genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda bir sıvının veya gıdanın depolanıp ardından ihtiyaç olduğu anda tahliye edilip kullanılmasına imkan sağlayan araçlardır.

Bu tanklar polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir. Polietilen hammaddesinin uluslararası düzeyde gıda tüzüğüne uygunluğu bulunmaktadır. Bu sayede bu depoların içerisinde içilebilir sıvıları ve gıdaları depolayabilirsiniz. Ayrıca gıdaya uygunluğu Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmıştır. Ayrıca bu hammadde UV stabilizasyonludur. Bu hammadde kullanılarak üretilen bu tankların içerisine ultraviyole ışınlar girmez. 

Ayrıca üretim aşamasında bu modeldeki depolar monoblok yani tek parça şekilde üretilmektedir. Tek parça üretiliyor olmasının pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan birisi herhangi bir ek veya perçin olmaksızın üretiliyor olmasıdır. Ek ve perçin olmadan üretilen tanklar sızdırma yapmazlar. Tek parça üretildiği için iç tarafı kaygan bir zemine sahiptir. Bu sayede daha kolay temizlenebilmektedir. Düzenli temizliği yapılan tankların içerisinde kötü koku ve kir oluşumu görülmez. 

Üretilen tüm ürünlerimiz gibi bu model depolarımız da imalat hatalarına karşı garantimiz altındadır. Ayrıca kullanımdan kaynaklanan hasarlara karşı onarım ve bakım işlemleri yapılabilmektedir. Bunlara ek olarak son teknoloji üretim sistemleriyle üretim yapılan tesislerimizde asla geri dönüştürülmüş hammadde veya renklendirici kullanılmaz. 

2 Ton Plastik Dikey Depo Özellikleri

Bu tarz tankların kullanıcısına sunduğu pek çok özellik bulunmaktadır. Bu özelliklerin en önemlisi özellikle hammadde taşımacılığı yapan markalar için önemli olan kolay nakliye edilebilir olmasıdır. Tasarımı sayesinde yan yana pek çok depoyu istifleyebilirsiniz.

Bir diğer özelliği ise istediğiniz renk paletinde boyanabiliyor olmasıdır. Üretimde sadece mavi ve beyaz renk çeşidi sunulsa da kullanıcıların istediği renklerde üretim yapılabilmektedir. Renk çeşidinin fazla olması ise depo içerisindeki içeriğin kategorize edilebilmesini sağlamaktadır.

Bu tankların teknik özelliklerine bakacak olursak; ağırlığı 45 kilogram, yüksekliği 162 santimetre, malzeme kalınlığı ise 6 milimetredir. Kapak çapı ise 44 santimetredir. Çalışma sıcaklığı ise en soğuk -5 derece ile en sıcak +80 derece arasında değişmektedir. 5 tonluk su deposu ve 6 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
2 Ton Plastik Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 760,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 100 Litre Plastik Dikey Depo 995,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 200 Litre Plastik Dikey Depo 1.395,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Depolar 300 Litre Plastik Dikey Depo 1.835,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Depo 2.390,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo 2.390,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.305,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 4.655,00 ₺ İncele
Loading...