Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 300 kg
  • Genişlik / Çap 275 cm
  • Yükseklik 275 cm
  • Kalınlık 11 mm
  • Manşon 2 "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 15.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

15 Ton Plastik Dikey Depo

Su tankları günümüzde kullanıcısına sunduğu avantajlar ve uygun fiyatları sayesinde oldukça popüler olmuştur. Ayrıca hemen hemen her alanda kullanılabilmektedir. Öyleki bireysel kullanım açısından evlerde ve kırsal alanlarda kullanılırken, kurumsal kullanım alanında da sanayilerde ve tarım alanında kullanılmaktadır. Genel kullanım amaçlarını detaylandıracak olursak; bu depolar içerisine bir sıvının veya gıdanın depolanıp, muhafaza edilmesi ve ihtiyaç anında tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır.

Kullanıcısına sunduğu 15 ton hacmi dolayısı ile genel olarak sanayilerde kullanılıyor fakat aslında evlerde de kullanılabilir. Avrupa’da ve çoğu metropolde yaygın olarak kullanılan yağmur toplama sistemlerinde de kullanılmaktadır. Son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak üretilen bu depo, sızdırma yapmaz ve uzun ömürlüdür. Tüm ürünlerimize güvendiğimiz için bütün depolarımız iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

15 Ton Plastik Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Bu depolar, LLDPE yani düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmiştir. Bu hammaddenin iki önemli özelliği bulunmaktadır.

Bu önemli özelliklerinden bir tanesi bu depoların UV stabilizasyon özelliğine sahip olmasıdır. Dolayısıyla bu hammadde kullanılarak üretilen su depolar içerisine Güneş ışığını almaz. Bu sayede depo içerisinde yosun oluşumu görülmez. Yüksek kaliteden yapılan su deposu ürünleri dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 

Polietilenin hammaddenin ikinci önemli özelliği ise, uluslararası düzeyde kabul görmüş gıdaya uygunluğu bulunmaktadır.

Dolayısıyla bu depoların içerisinde içilebilir sıvılar ve gıdalarınızı gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz. Ayrıca tesislerimizde kesinlikle geri dönüştürülmüş hammaddeden veya renklendirici kullanılarak üretim yapılmamaktadır. Bu yüzden imalattan kaynaklanan problemleriniz için ürünlerimiz firmamız garantisi altındadır. Kullanımdan kaynaklanan hasarların bakım ve onarımı bizim tarafımızdan yapılabilmektedir.

15 Ton Plastik Dikey Depo Teknik Özellikleri

Bu depolar sadece gıda değil, ayrıca içerisinde kimyasal madde veya kimyasal karışımlarınızı da depolayabilirsiniz. Deterjandan tutun da pek çok kimyasal maddeyi depolayabilirsiniz. Fakat bazı kimyasal maddeler karıştığında veya öylece açığa ısı çıkarmaktadır. Polietilen hammadde ile üretilen bu depoların çalışma sıcaklığı, en sıcak +50 derece ile en soğuk -5 derece arasındadır.

Bu depoların teknik özelliklerine baktığımız zaman; 400 kilogram ağırlığında, 320 santimetre yüksekliğinde, malzeme kalınlığı ise 12 milimetredir. Kapak çapı 44 santimetre olup, 1 inç manşona sahiptir. Ayrıca bu modele istediğiniz modelde çeşmeyi monte edilebildiği gibi gıdaya uygun pirinç manşon kullanılmıştır. 

Bu depoların üretim standartları gereği beyaz ve mavi olmak üzere iki farklı renkte üretimi yapılmaktadır. Fakat müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, istenilen herhangi bir renkte üretim yapılabilmektedir. Kafanıza takılan diğer sorular için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 3 tonluk su deposu ve 8 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
15 Ton Plastik Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 825,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 100 Litre Plastik Dikey Depo 1.100,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 200 Litre Plastik Dikey Depo 1.530,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Depolar 300 Litre Plastik Dikey Depo 2.000,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Depo 2.625,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo 2.625,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.600,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 5.090,00 ₺ İncele
Loading...