Beyaz
Mavi
Ürün Özellikleri
  • Ağırlık 160 kg
  • Genişlik / Çap 208 cm
  • Yükseklik 268 cm
  • Kalınlık 9 mm
  • Manşon 1 ½ "
  • Kapak 44 cm
  • Kapasite 8000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +50°C

8 Ton Plastik Dikey Depo

Bu su deposu tanklar son yıllarda gerek uygun fiyatlarıyla gerekse ürün çeşitliliği ile oldukça dikkat çekmektedir. Öyle ki kullanıcısına sunduğu avantajlar sayesinde kurumsal kullanım açısından sanayilerde hammadde depolanması gibi durumlarda kullanılmaktadır. Ayrıca nakliyesi kolay olduğu için üretilen sıvı ve gıdaların bir yerden başka bir yere taşınmasını kolaylaştırmaktadır. 

Üretim tesislerimizde asla kalitesiz hammadde kullanımı veya renklendirici gibi depoya zarar veren maddeler kullanılmaz. Bu durum 1986 yılından bugüne kadar gelen tecrübemizle birleşinde bu depolarımız oldukça dayanıklı hale gelmektedir. Bu depolara, imalattan doğan hatalara karşı 2 yıl firmamız tarafından garanti verilmektedir. Bunlara ek olarak depolarınızın kullanıma bağlı deformasyonlarını tamir edebilmekteyiz.

8 Ton Plastik Dikey Depo Hammadde Özellikleri

Her ne kadar halk arasında plastik adıyla bilinse de bu depolar lineer düşük yoğunluklu polietilen kullanılarak üretilmektedir. Bu hammaddenin uluslararası gıda tüzüğüne uygunluğu bulunmaktadır. 

Tabii bununla da bitmiyor. Ayrıca bu hammadde UV stabilizasyonludur. Bu sayede polietilen hammadde kullanılarak üretilen bu depolarda gönül rahatlığı ile gıdalarınızı depolayabilirsiniz. Bunlara ek olarak bu depoların içerisine ultraviyole ışınlar girmediği için yosun oluşumu görülmez.

8 Ton Plastik Dikey Depo Teknik Özellikleri

Bu model depoların özelliklerini saymakla bitmez. Keza bu depoların en önemli özelliği monoblok şekilde yani hiç bir şekilde ek veya perçin olmadan üretilmektedir. Bu sayede kullanım sırasında herhangi bir şekilde sızdırma yapmazlar. 

Monoblok bir biçimde üretildiği için iç ve dış yüzeyi pürüzsüz bir biçimdedir. Bu durum deponun temizliğini de kolaylaştırmaktadır. Temizliği kolaylaştıran bir diğer komponent ise kapak boğazıdır. Kapak boğazının çapı temizliği kolaylaştırması için uygun ölçüde tasarlanmıştır.

Bu depoların teknik özelliklerine odaklanacak olursak; ağırlığı 160 kilogram, 268 santimetre yüksekliğindedir. Malzeme kalındığı ise 9 milimetre olup, kapak çapı 44 santimetredir. Manşon olarak  ½ inç ebatlarında olup, gıdaya uygun, paslanmaz pirinçten manşon kullanılmıştır.

Bazı kimyasal maddeler açığa sıcaklık çıkarırlar. Bazı gıdalar da pişirildiği için depoya sıcak bir biçimde konuluyor. İşte bu aşamada devreye çalışma sıcaklığı giriyor. Bu deponun çalışma sıcaklığı da en soğuk -5 derece ile en sıcak +50 derece arasındadır. Bu depolar üretim standardında bu depolar mavi ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile üretilir. Fakat istenilen herhangi bir renk paletinde bu depolar üretilmektedir. 1 tonluk su deposu ve 10 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Plastik Dikey Depolar
8 Ton Plastik Dikey Depo
Adet
Diğer Ürünler
50 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 50 Litre Plastik Dikey Depo 815,00 ₺ İncele
100 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 100 Litre Plastik Dikey Depo 1.085,00 ₺ İncele
200 Litre Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 200 Litre Plastik Dikey Depo 1.505,00 ₺ İncele
300 Litre Plastik Dikey Su Deposu Plastik Dikey Depolar 300 Litre Plastik Dikey Depo 1.970,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Depo 2.590,00 ₺ İncele
500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 500 Litre Plastik Dikey Boru Tipi Depo 2.590,00 ₺ İncele
750 Litre Plastik Dikey Su Deposu Renkli Plastik Dikey Depolar 750 Litre Plastik Dikey Depo 3.555,00 ₺ İncele
1 Ton Plastik Dikey Su Deposu Beyaz Plastik Dikey Depolar 1000 Litre Plastik Dikey Depo 5.020,00 ₺ İncele
Loading...