Polyester Depolar

0 adet ürün listelendi.

Polyester su deposu üretildiği ham madde nedeniyle fiber su tankı veya fiberglas su deposu olarak da bilinmektedir. Fiberglas su deposu ürünlerimiz polyester ham maddenin kat kat takviye edilebilir özelliği ile yüksek mukavemet sağlayan depolama tanklarının üretimine imkan vermektedir. Kolayca şekil alabilmesi de tasarımda kolaylıklar sunmaktadır. Karmod Plastik silindir dik, silindir yatay, prizmatik yatay gibi özel ürün modellerinde polyester su depolarının üretimini gerçekleştirmektedir.

200 litrede standart model ile başlayan ürün portföyümüz, özel projelendirme ile 100.000 litreye (100 ton) kadar farklı ebatlarda devam etmektedir. Büyük tonajlı özel depolarımız Karmod Plastik teknolojisi ile toprak altı polyester depo veya toprak üstü polyester depo olarak farklı şartlarda kullanım özelliğine göre üretilmektedir. Girişi dar mekanlarda demonte (kurulu olmayan) parçalı ön üretimle hazırlanan polyester depolar, uzman ekiplerimizce yerinde birleştirilerek kullanıma hazır halde teslim edilmektedir.

Türkiye’nin en kaliteli ve en çok tercih edilen depo üreticisi olan Karmod Plastik ürünlerini incelemek için aşağıda yer alan depo modellerinden istediğinizi seçip, satış danışmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

fiberglas-su-deposu

fiberglas-su-tanki

polyester-su-deposu

polyester-su-tanki

fiber-su-deposu

fiber-su-tanki

 

Loading...