Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 140 cm
  • Uzunluk 310 cm
  • Yükseklik 155 cm
  • Kalınlık 4 mm
  • Manşon 1½ "
  • Kapak 40 cm
  • Kapasite 4500 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

4.5 Ton Yatay Polyester Depo

Son zamanlarda çevremizde, sanayilerde hatta evlerimizde dahi depolama ürünlerini görmeye ve kullanmaya başladık. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte depolama ürünleri ve ihtiyaçlarımızda gelişmektedir. Bu hususta bizlerde bir üretici olarak üretmiş olduğumuz depolama ürünlerini, farklı alanda gelişen ihtiyaçları gidermesi amacıyla üretmeye başladık. 

Kullanıcısına toplamda 8 ton depolama hacmi sunan su deposu modelimizin genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda küçük olarak nitelendirdiğimiz kategoride yer alır. Bu depolarda çok kolay bir şekilde katı veya sıvı, kimyasal veya gıda fark etmeksizin bir içeriğin depolanarak muhafaza edilmesi, isteniyorsa içeriğin bir yerden farklı bir yere sevk edilmesini sağlayan, ihtiyaç olduğunda ise deponun tahliye vanasından içeriğin tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır. Bu modelin kimyasal dayanıklılığı yüksektir. Bu dayanıklılıktan ötürü genellikle sanayiler ve benzeri üretim endüstrisinin yoğun olduğu alanlarda çok fazla kullanılmaktadır.

Yatay bir tasarıma sahip olan modelimiz, tasarımı sayesinde karavanlar, tırlar ve yatlar gibi seyyar araçlarda oldukça fazla kullanılmaktadır. Bizler bir üretici olarak depolama üretim sektöründe 1986 yılından bugüne kadar bulunmaktayız. O yıllardan bugüne kadar gelen köklü tecrübemiz bizlere göstermiştir ki depolama ürünleri üretirken kaliteli hammadde kullanmak çok önemlidir. Özenle seçilen kaliteli hammaddelerin son teknoloji üretim sistemleri ile işlenmesinin ardından sizlere sunuyoruz. Son teknoloji ve kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilen tanklar haliyle daha sağlam ve dayanıklıdır. Dayanıklılığın yanı sıra bütün depolama ürünlerimiz imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

4.5 Ton Yatay Polyester Depo Hammadde Özellikleri

Toplamda kullanıcısına 8 ton kullanım hacmi sunan modelimiz, polyester hammadde kullanılarak üretilmektedir. Kullanılan polyester hammaddeyi elde etmek için son derece kaliteli polyester reçine ve cam elyaf kullanılır. Kullanılan bu iki kaliteli malzemenin birleştirilmesi sonucunda polyester adı verilen ana malzeme elde edilir. Elde etmiş olduğumuz ana malzeme, özel yapıştırıcıların yardımıyla depo tasarımı özelinde birleştirilir. Modelimiz sahip olduğu bu üretim şekli sayesinde, kullanılacağı veya kurulacağı konumda da üretilebilmektedir.

 Bu depoların üretimi bu işlemler sonucunda bitmez. Deponun reçete itibariyle kimyasal dayanıklılık göstermesi önemlidir. Bu dayanıklılığı sağlamak için reçeteye  izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine katılmaktadır. Polyester kullanılarak üretilen depoların, yüksek kimyasal dayanıklılık göstermesini sağlayan asıl hammaddedir. Bunların yanı sıra polyester UV yalıtımlı bir malzemedir. Bu özelliği sayesinde bu malzeme kullanılarak üretilen depolar içerisine zararlı ışınları iletmediği için depo içerisinde herhangi bir şekilde yosun veya türevi mantar oluşumu görülmez. 

4.5 Ton Yatay Polyester Depo Teknik Özellikleri

Modelimizin yatay bir tasarıma sahip olması, depoyu sevkiyata daha uygun olan bir depo niteliği kazandırmaktadır. Sevkiyat dışında modelimizin teknik detaylarını mercek altına aldığımızda ise kullanım hacmi ilk göze çarpan özelliğidir. Modelimiz kullanıcısına toplamda 4.5 ton depolama ve kullanım hacmi sunar. 

Modelimiz, depolar arasında küçük bir hacme sahip olduğu için kolayca temizlenebilmektedir. Temizlik sırasında parfüm ve ağır kimyasal içermeyen temizleyicilerin kullanılmasını önermekteyiz. Eğer isteniyorsa belirli seviyede tutulabilen tazyikli sular ve fırçalar kullanılabilir. Temizliği düzenli olarak yapılan tankların içerisinde kötü koku oluşumu görülmemiştir.

Modelimizin teknik detaylarına odaklanacak olursak; uzunluğu 310 santimetre, yüksekliği 155 santimetre, genişliği 140 santimetre, malzeme kalınlığı 4 milimetre, kapak çapı 40 santimetre çapındadır. ;Tüm polyester depolama ürünlerimiz orjinal polyester renginde üretilebildiği gibi istenilen herhangi bir renk paletinde de üretilebilir. Farklı renk seçenekleri sayesinde depolamış olduğunuz farklı içerikleri çok rahat bir şekilde kategorize edebilirsiniz. 4.5 ton modelimiz için fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 3 tonluk su deposu ve 5 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Yatay Depolar
4.5 Ton Yatay Polyester Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Polyester Yatay Su Deposu Polyester Yatay Depolar 400 Lt Yatay Polyester Depo 8.570,00 ₺ İncele
500 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 500 Lt Yatay Polyester Depo 9.630,00 ₺ İncele
750 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 750 Lt Yatay Polyester Depo 11.780,00 ₺ İncele
1 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1000 Litre Yatay Polyester Depo 13.465,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1 Ton Elips Polyester Depo 13.465,00 ₺ İncele
1.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1.5 Ton Yatay Polyester Depo 17.845,00 ₺ İncele
2 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2000 Litre Yatay Polyester Depo 20.465,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2 Ton Elips Polyester Depo 20.465,00 ₺ İncele
Loading...