Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 80 cm
  • Uzunluk 150 cm
  • Yükseklik 90 cm
  • Kalınlık 2 mm
  • Manşon 1 "
  • Kapak 33 cm
  • Kapasite 750 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

Son zamanlarda etrafımızına baktığımız zaman pek çok farklı depolama ürününün kullanıldığını görmekteyiz. Genellikle sanayilerde görmeye alışkın olduğumuz bu depolar, evlerimizde de işyerlerimizde de kullanılmaktadır. Toplamda 750 litre kullanım hacmine sahip bu modelimiz pek çok farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Günümüzde, toplumun ve teknolojinin de gelişmesi ile birlikte depolama ürünlerinin kullanımı artmıştır.

Polyester hammadde ile üretilen bu depo modelimiz, genellikle üretimin bir parçası olan üretim bantlarında veya hassas bir içeriğin bir yerden farklı bir yere sevkiyatı için kullanılmaktadır. Üretimin yanı sıra yatay bir tasarıma sahip olduğu için tır, karavan ve yat gibi seyyar araçlara da uyum sağladığı için bu alanda da oldukça fazla kullanımı mevcuttur. 750 litre kullanım hacmine sahip olan modelimizin genel manada kullanım amaçları, gıda veya kimyasal fark etmeden bir içeriğin muhafaza edilmesi amacıyla depolanması, istenirse depolanan içeriğin bir yerden farklı bir yere nakliye edilmesi ve içeriğe ihtiyaç duyulduğunda tahliye vanası aracılığıyla içeriğin tahliyesinin sağlanmasına imkan tanıyan araçlardır. Hassas içeriklerin sevk edilmesine uygun bir depolama ürünüdür.

1986 yılından bugüne kadar süregelen depolama ürünleri sektöründe edindiğimiz tecrübe, en kaliteli hammaddelerin seçilmesi ve son teknoloji üretim sistemleri kullandığımız için ürettiğimiz tüm depolama ürünleri dayanıklı ve uzun ömürlü olur. Bu doğrultuda baktığımızda tüm depolama ürünlerimizde olduğu gibi bu modeimiz de imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir.

750 Litre Yatay Polyester Depo Hammadde Özellikleri

Yatay bir tasarımı olan bu modelimiz polyester hammadde ile üretilmektedir. Polyester, kimyasal dayanıklılığı ile bilinen bir hammaddedir. Bu özelliğe sahip olduğu için sanayilerde genellikle polyester hammadde ile üretilen depolar kullanılmaktadır. Hammadde, temelinde polyester reçine ve cam elyafın birleştirilmesi ile elde edilir. Elde edilen malzeme polyester ana malzemesidir Söz konusu malzeme özel yapıştırıcılar ile, depo tasarımı özelinde birleştirilmektedir. Modelimize ve diğer polyester ile üretilen depolama ürünlerine kimyasal dayanıklılık katan mamül ise izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçinedir. Bu malzeme sayesinde depo tümünde kimyasal dayanıklılık sağlanır. Böyle bir üretim şekli sayesinde modelimiz kurulacağı alanda üretilebilir. 

Polyester hammaddesinin sahip olduğu bir diğer özelliği ise UV ışın yalıtımının bulunmasıdır. Dolayısı ile modelimizde polyester hammadde ile üretildiği için UV yalıtımı bulunmaktadır. Söz konusu yalıtım sayesinde modelimiz içerisinde içerik için temiz bir ortam oluşturulabilmektedir. Ayrıca üretmiş olduğumuz depolama ürünlerinde bulunan kapakların hepsi, deponun temizliğini kolaylaştırması için tasarlanmıştır. Temizlik yaparken ise temizliğin belirli bir periyotta yapılmasına, ağır kimyasal veya parfüm içeren temizleyiclerin kullanılmamasına özen gösterilmesi önerilir. Ayrıca kullanılan temizleyicinin içerisinde içerik ile tepkimeye girebilecek bir madde bulunmamasına dikkat ediniz. Ayrıca temizliği kolaylaştırması için tazyikli su ve fırça kullanılabilir. Böylece deponun dibinde kalan tortuların arındırılabilir. Temizliği düzenli yapılan depoların içerisinde kötü koku oluşumu görülmez. 

750 Litre Yatay Polyester Depo Teknik Özellikleri

Modelimizde göze çarpan ilk teknik detaylar 750 Litre hacme sahip olması ve yatay bir tasarıma sahip olmasıdır. Yatay tasarımı olduğu konumlandığı yere oturan bir yapısı bulunurken 750 litre hacmi ile çok fazla yer kaplamaz. Bu sebepten ötürü bu modelimiz, bir içeriğin nakliyesi ve seyyar araçlarda kullanıma uygundur. 

Modelimiz, polyester hammadde ile üretildiği içi çalışma sıcaklık oranı da en fazla +60 derecedir. Modelimizde bulunan diğer teknik detayları mercek altına alacak olursak; uzunluğu 150 santimetre, yüksekliği 90 santimetre, genişliği 80 santimetre, malzeme kalınlığı 2 milimetre ve kapak çapı 33 santimetre çapındadır. Son olarak modelimiz istenilen herhangi bir renkte veya orjinal polyester renginde üretilebilmektedir. Sizlerde toplamda 750 Litre kullanım hacmine sahip modelimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Yatay Depolar
750 Lt Yatay Polyester Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Polyester Yatay Su Deposu Polyester Yatay Depolar 400 Lt Yatay Polyester Depo 8.485,00 ₺ İncele
500 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 500 Lt Yatay Polyester Depo 9.530,00 ₺ İncele
1 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1000 Litre Yatay Polyester Depo 13.330,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1 Ton Elips Polyester Depo 13.330,00 ₺ İncele
1.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1.5 Ton Yatay Polyester Depo 17.665,00 ₺ İncele
2 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2000 Litre Yatay Polyester Depo 20.260,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2 Ton Elips Polyester Depo 20.260,00 ₺ İncele
2.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2.5 Ton Yatay Polyester Depo 21.810,00 ₺ İncele
Loading...