Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 65 cm
  • Uzunluk 120 cm
  • Yükseklik 75 cm
  • Kalınlık 2 mm
  • Manşon ¾ "
  • Kapak 33 cm
  • Kapasite 400 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

400 Litre Yatay Polyester Depo

Depo teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte, depolama ihtiyaçlarımızda gelişmiş ve çoğalmıştır. Üretmiş olduğumuz depolar, pek çok farklı depolama ihtiyacını karşılamış ve bugün halen pek çok ülkede birçok ihtiyacı karşılamaktadır. Küçük hacme sahip depolar genellikle bireysel kullanım amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. 

 

Depo ölçüleri özelinde yatay tasarıma sahip modelimiz, kullanıcısına pek çok açıdan fayda sağladığını görmekteyiz. Bu tarz küçük hacimli depoların hafif olmasının yanında diğerlerine nazaran uygun bir fiyat etiketine sahiptir. Fiyatının yanı sıra modelin, polyester hammaddesi ile üretilmesi sayesinde yerinde montaj edilebilme avantajı bulunmaktadır. Bütün depoalama ürünlerimizde olduğu gibi bu modelimizde imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır. Bu sebepten dolayı satın alma sonrasında oluşabilecek sıkıntılarınızda dahi sizlere oldukça yardımcı olmaktayız.

 

400 Litre Yatay Polyester Depo Hammadde Özellikleri

Bir deponun, hacmi ve fiyatı kadar hammaddesi de önemlidir. Bu sebepten ötürü bu modelimizi de üretirken son derece kaliteli hammaddeler seçmekteyiz. Kaliteli hammaddeler son teknoloji üretim sistemleri ile işlenir ve sonucunda son derece kaliteli depolama ürünleri üretilmektedir. Yatay tasarıma sahip bu depo modelimiz polyester hammaddesi kullanılarak imal edilmektedir. Bu hammaddenin reçetesi polyester reçine ve cam elyaftan oluşmaktadır. Bu malzemelerin birleştirilmesi ile elde edilen ana malzeme özel yapıştırıcıların kullanılması ile birleştirilmektedir.

 

Bu hammaddeleri ve dolayısı ile bu depoları öne çıkaran en büyük özelliği kimyasal dayanıklılığıdır. Bu depoların imali sırasında eğer kimyasal dayanıklılık talep edilirse, üretim reçetesine ekstra olarak izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine katılmaktadır. Polyester hammaddesinin bir diğer önemli özelliği ise yüksek UV yalıtımıdır. Bu yalıtım sayesinde depo içerisine zararlı ışınlar giremez ve kimyasallar için depo içerisinde daha sağlıklı bir ortam oluşturulmuş olur.

 

400 Litre Yatay Polyester Depo Teknik Özellikleri

Teknik özellikleri kapsamında depoyu değerlendirdiğimize, deponun hacmi küçük olması sebebiyle pek çok seyyar araçta kullanılmaktadır. Söz konusu seyyar araçlar içerisinde tır, karavan ve yatlar bulunmaktadır. Yatay tasarımlı olması sayesinde bu araçlarda foseptik deposu olarakta kullanılmaktadır. Hacmi küçük olduğu için depoyu temizlemek oldukça kolay olabiliyor, tazyikli su ve fırça kullanılarak kolayca temizleyebilirsiniz. Sadece bu deponun değil bütün depolama ürünlerinin temizliği düzenli olarak yapıldığında içerisinde kötü koku ve yosun oluşumu görülmemektedir. Bütün polyester tankların çalışma ısı oranı en fazla +60 dereceye kadardır. Ayrıca istenilen herhangi bir renkte üretilebilmesi sayesinde farklı içerikler kolayca kategorize edilebilmektedir. Yatay tasarıma sahip, kullanıcısına toplamda 400 litre hacim sunan bu modelimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz uzman müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Yatay Depolar
400 Lt Yatay Polyester Depo
Adet
Diğer Ürünler
500 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 500 Lt Yatay Polyester Depo 9.630,00 ₺ İncele
750 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 750 Lt Yatay Polyester Depo 11.780,00 ₺ İncele
1 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1000 Litre Yatay Polyester Depo 13.465,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1 Ton Elips Polyester Depo 13.465,00 ₺ İncele
1.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1.5 Ton Yatay Polyester Depo 17.845,00 ₺ İncele
2 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2000 Litre Yatay Polyester Depo 20.465,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2 Ton Elips Polyester Depo 20.465,00 ₺ İncele
2.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2.5 Ton Yatay Polyester Depo 22.030,00 ₺ İncele
Loading...