Standart
Ürün Özellikleri
 • Genişlik / Çap 140 cm
 • Uzunluk 210 cm
 • Yükseklik 155 cm
 • Kalınlık 3 mm
 • Manşon 1¼  "
 • Kapak 40 cm
 • Kapasite 3000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

3000 Litre Toprak Altı Depo

Üretilen bazı depolama ürünleri dışarıdan bakıldığında görülmezler çünkü toprak altına gömülmektedir. Teknoloji geliştikçe insanların depolama ürünlerine olan ihtiyacı da değişkenlik göstermekte ve artmaktadır. Başta su olmak üzere toprak altına gömülen modeller içerisinde kimyasal ve organik olan birçok içerik depolanmaktadır. Toprak altına konumlandırılan depolama ürünlerini üretmek için son teknoloji üretim sistemleri gerekmekte ve bu depoların varlığı ise dopalama ürünlerindeki teknolojinin geliştiğini göstermektedir. 3000 Litre kullanım hacmine sahip olan modelimiz ise her türlü depolama ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere çözüm sağlayabilir. 
 
Modelimiz içerisinde yalnızca organik içerikler değil maddi açıdan değerli olan içeriklerin depolanması da yapılmaktadır. Bu hususta modelimiz toprak altında olduğu için kullanıcıların güvenlik ihtiyacını karşıladığı görülmektedir. Bu ihtiyaç türüne baktığımızda kullanıcıların depolama ürünleri ihtiyaçlarının da geliştiğini görmekteyiz. Modelimiz, güvenliğin yanı sıra uygun fiyat garantisi de sunmaktadır. Bizler depolama ürünleri üretmeye 1986 yılında başladık ve o yıllardan bugüne kadar sürekli olarak ürünlerimizi inove etmekteyiz. Bu hususta kullandığımız hammaddeleri kaliteli, geliştirdiğimiz üretim sistemlerini son teknoloji sistemler olarak seçmekteyiz. 
 
3000 Litre kullanım hacmi sunan modelimizin genel kullanım amaçlarına baktığımızda; gıda veya kimyasal olan herhangi bir içeriğin muhafaza edilmesi amacıyla depolanması ve depolanmış olan içeriğe ihtiyaç duyulduğunda, depo üzerinde bulunan tahliye vanası aracılığı ile içeriğin tahliye edilmesini sağlayan araçlardır. Ayrıca ürettiğimiz tüm depolama ürünleri sağlam olduğu için imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garanti vermekteyiz. 

3000 Litre Toprak Altı Depo Hammadde Özellikleri

Toprak altına gömülen ve 3000 Litre kullanım hacmi bulanan modelimizin üretildiği hammadde polyester hammaddesidir. Bu hammeddenin en önemli özelliği kimyasal dayanıklılığıdır. Hammadde bu dayanıklılığı sağlaması için  izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine kullanılmaktadır.  Modelimizin üretim aşamalarına baktığımızda ise ilk önce ana hammaddeyi elde etmek gerekmektedir. Elde etmek için polyester reçine ve cam elyaf kullanılmaktadır. Elde edilen ana hammadde ise özel yapıştırıcılar kullanılarak depo tasarımı özelinde birleştirilir ve modelimizde bu şekilde ortaya çıkmaktadır. 
 
Bu hammaddenin bir diğer özelliği ise UV yalıtımdır. Bu yalıtım sayesinde tarım ve hayvancılık başta olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. Tarımın yanı sıra foseptik deposu olarak da bu depolarda yapılmaktadır. Üretim şekline sayesinde toprak altına konumlandırılabilen modelimiz kurulacağı konumda üretilebilmektedir. Modelimizde UV yalıtım olduğu için içerisine zararlı ışınlar girmez ve bu sayede depo içerisinde daha sağlıklı bir ortam oluşturulabilir. 

3000 Litre Toprak Altı Depo Teknik Özellikleri

Modelimizde bulunan ve göze çarpan ilk teknik detay, deponun 3000 Litre kullanım hacmine sahip olması ve toprak altına gömülebilmesidir. Toprak altına gömülme işlemi sırasında depoya herhangi bir zarar verilmez. Modelimiz toprak altına gömüldüğü için bazı kullanılar temizliği hususunda endişe eder fakat modelimizin kapak tasarımı ve kapak çapı ölçüleri deponun kolayca temizlenebilmesi için dizayn edilmiştir. Depoyu temizlemek için temizleyici seçimi yapaken kokusuz, ağır kimyasal içermeyen ve temizleyiciler seçmeniz önerilmektedir. Ayrıca temizlik yaparken tazyikli su ve fırça kullanılabilirsiniz. Modelimizin teknik detaylarına odaklanacak olursak; uzunluğu 210 santimetre, yüksekliği 155 santimetre, genişliği 140 santimetre, malzeme kalınlığı 3 milimetre ve kapak çapı 40 santimetredir ve çalışma ısı oranı +60 derecedir. Daha detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

 • Yüksek UV ve darbe dayanımına sahiptir.
 • Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 • Dik, yatay ve dört köşe olmak üzere farklı modeller mevcuttur.
 • Hem yer üstü, hem de yer altı deposu olarak kullanılabilir.
 • Temizliği ve bakımı çok kolay, uzun ömürlü, kokusuz, sağlıklı ve ekonomiktir.
 • 200 L’den 100000 L’ye değişen hacimlerde üretilmektedir.
 • Ürünlerimiz, imalat hatalarına karşı garantimiz altındadır.
 • Kullanımdan hasar gören depoların onarımı mümkündür.
 • - 5°C + 60°C arasında kullanılabilir.
 • Ölçülerimiz ± (%3) değişkenlik gösterebilir.
Değerlendirmeler
Polyester Toprak Altı Depolar
3000 Litre Toprak Altı Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 400 Lt Toprak Altı Depo 17.140,00 ₺ İncele
500 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 500 Lt Toprak Altı Depo 19.255,00 ₺ İncele
750 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 750 Lt Toprak Altı Depo 23.560,00 ₺ İncele
1 Ton Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 1000 Litre Toprak Altı Depo 26.925,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 26.925,00 ₺ İncele
1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu 35.690,00 ₺ İncele
2 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 2000 Litre Toprak Altı Depo 40.930,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 40.930,00 ₺ İncele
Loading...