Standart
Ürün Özellikleri
 • Genişlik / Çap 90 cm
 • Uzunluk 170 cm
 • Yükseklik 100 cm
 • Kalınlık 2 mm
 • Manşon 1 "
 • Kapak 33 cm
 • Kapasite 1000 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

1000 Litre Toprak Altı Depo

Günümüzde pek çok depolama ürününü etrafımızda görebilmekteyiz. Fakat bazı depolama ürünleri dışarıdan görülmezler çünkü toprak altına konumlandırılmaktadır. Üretim teknolojileri geliştikçe, insanların da farklı ürünlere olan ihtiyacı değişmekte ve genişlemektedir. Depolama ürünleri kapsamında da insanların ihtiyaçları değişkenlik göstermektedir. Başta su olmak üzere toprak altına konumlandırılan modelimizin içerisinde pek çok kimyasal ve organik içerikler depolanabilir ve saklanabilir. Modelimiz toprak altında bulunan mikroorganizmalardan etkilenmeyecek şekilde üretilmektedir. Bu hususta bu modeli üretmek için son teknoloji üretim sistemleri kullanmaktayız. Toplamda kullanıcısına 1000 Litre kullanım hacmi sunan modelimiz ise her türlü depolama ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere çözüm olabilmektedir. 
 
Toprak altına konumlandırılan modelimiz içerisinde genellikle maddi açıdan değerli olan yakıt gibi petrol türevi içeriklerin depolanması yapılmaktadır. Bu depolamanın temel talebi güvenlik kaygısı olup, modelimizin toprak altına gömüldüğü için kullanıcısının güvenlik kaygısını azalttığını söyleyebiliriz. 1000 Litre kullanım hacmi sunan modelimizin fiyatı da oldukça ekonomik olduğu için bütçe dostu bir üründür. Ayrıca üreticisi olan bizler depolama ürünleri sektöründe uzun yıllar tecrübemiz bulunmaktadır. Sektördeki tecrübemiz 1986 yılında başladı ve o yıllardan bugüne kadar sürekli olarak kendimizi ve ürünlerimizi geliştirmekte ve inove etmekteyiz. Ürünlerimizi inove ederken kullandığımız hammaddeleri kaliteli olarak seçmeye devam etmekteyiz. Bu hususta son teknoloji üretim sistemlerini kullanmak oldukça elzem olduğu için bu noktada yatırım yapmaya devam etmekteyiz. 
 
Toprak altına konumlandırılan modelimizin genel olarak kullanım amaçlarına baktığımızda; yakıt, mazot gibi içerikler başta olmak üzere, süt ve tarım ilacı gibi organik ve kimyasal fark etmeksizin herhangi bir içeriğin dış çevre koşullarından korunması amacıyla depolanması, depolanan içeriğin ihtiyaç duyulduğunda tahliye vanası aracılığı ile tahliye edilmesini sağlayan araçlar olduğu görülmektedir. Tüm depolama ürünlerimizde olduğu gibi, toprak altı modelimiz de imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garantilidir.

1000 Litre Toprak Altı Depo Hammadde Özellikleri

1000 Litre kullanım hacmi ile üretilen modelimizin imal edilmiş olduğu hammaddeye polyester adı verilmektedir. Bu hammeddenin bilenen ve öne çıkan önemli özelliği ise kimyasal dayanıklılığı olup kimyasal dayanıklılığı sağlaması izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine kullanılır. Üretim aşamasında ise polyester reçine ve cam elyaf kullanılarak elde edilen ana malzeme özel yapıştırıcılar kullanılarak üretilmektedir. Bu üretim şekli sayesinde, modelimiz yerinde montaj özelliği de kazanmaktadır.
 
Kimyasal dayanıklılığının yanı sıra polyesterin bir diğer özelliği ise UV yalıtımlı olmasıdır. Bu yalıtım doğrudan depoya nufüz etmektedir. UV yalıtım özelliği sayesinde açık alanlarda da rahatlıkla konumlandırılabilmektedir. Çünkü yalıtım sayesinde depo içerisine zararlı ışınlar giremez. Böylece depo içerisinde içerik için daha sağlıklı bir ortam oluşturulabilir. Ayrıca toprak yalıtımı olacağından ötürü mevsim şartlarından da minimum düzeyde etkilenmektedir. Modelimiz tarımdan hayvancılığa kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Modelimizin oldukça işlevsel kullanılan bir diğer kullanım amacı ise foseptik deposu olarak kullanılmasıdır. Bu kullanım amacı ile pis içerikler toplumdan ve topraktan uzak tutulmaktadır.

1000 Litre Toprak Altı Depo Teknik Özellikleri

Modelimize dışarıdan baktığımızda gözümüze çarpan ilk teknik detayı, 1000 Litre kullanım hacmine sahip olması ve toprak altına gömülebiliyor olmasıdır. Toprak altına gömülme işlemi için müşteri temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca gümülme işlemi esnasında depolama ürününe herhangi bir zarar verilmemektedir. Modelimiz toprak altına konumlandırıldığı için temizliği diğer depolara nazaran bir tık zor olabilir. Fakat deponun kapak kısmı dışarıda kalmaktadır ve kapak kısmını kullanarak temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü modelimizin kapak tasarımı deponun temizliğini kolaylaştırması için dizayn edilmiştir. Temizlik için temizleyici seçimi oldukça önem arz eder.

Deponuzu temizlemek üzere seçeceğiniz temizleyicinin kokusuz, ağır kimyasal içermeyen temizleyici olması önerilmektedir. Dilerseniz temizlik yaparken tazyikli su ve fırça kullanabilirsiniz. Modelimizin teknik detayları ise uzunluğu 170 santimetre, yüksekliği 100 santimetre, genişliği 90 santimetre, malzeme kalınlığı 2 milimetre ve kapak çapı 33 santimetre ve her polyester üründe olduğu gibi çalışma ısı oranı +60 derecedir. Modelimiz ile ilgili fiyat teklifi ve daha detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

 • Yüksek UV ve darbe dayanımına sahiptir.
 • Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 • Dik, yatay ve dört köşe olmak üzere farklı modeller mevcuttur.
 • Hem yer üstü, hem de yer altı deposu olarak kullanılabilir.
 • Temizliği ve bakımı çok kolay, uzun ömürlü, kokusuz, sağlıklı ve ekonomiktir.
 • 200 L’den 100000 L’ye değişen hacimlerde üretilmektedir.
 • Ürünlerimiz, imalat hatalarına karşı garantimiz altındadır.
 • Kullanımdan hasar gören depoların onarımı mümkündür.
 • - 5°C + 60°C arasında kullanılabilir.
 • Ölçülerimiz ± (%3) değişkenlik gösterebilir.
Değerlendirmeler
Polyester Toprak Altı Depolar
1000 Litre Toprak Altı Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 400 Lt Toprak Altı Depo 16.970,00 ₺ İncele
500 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 500 Lt Toprak Altı Depo 19.060,00 ₺ İncele
750 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 750 Lt Toprak Altı Depo 23.320,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 26.655,00 ₺ İncele
1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu 35.330,00 ₺ İncele
2 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 2000 Litre Toprak Altı Depo 40.520,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 40.520,00 ₺ İncele
2.5 Ton Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 2.5 Ton Toprak Altı Su Deposu 43.620,00 ₺ İncele
Loading...