Standart
Ürün Özellikleri
 • Genişlik / Çap 80 cm
 • Uzunluk 150 cm
 • Yükseklik 90 cm
 • Kalınlık 2 mm
 • Manşon 1 "
 • Kapak 33 cm
 • Kapasite 750 Litre
 • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

750 Litre Toprak Altı Depo

Günümüzde depolama ürünleri, endüstriyel kullanım ve bireysel kullanım olarak ikiye ayrılmaktadır. Bazı depolama ürünleri genel olarak endüstriyel alanda kullanımı olsa da bireysel olarak kullanımı da mevcuttur. Söz konusu endüstriyel kullanımı çok olan depolama ürünleri toprak altı su deposu ürünleridir. Bu depolama ürünleri içerisinde genellikle petrol türevi içerikler depolanmakta ve dışarıdan bakıldığında görülmesi oldukça güçtür. Çünkü toprak altına gömüldüklerinde yalnızca kapak kısmı dışarıda kalmaktadır.
 
Toprak altına gömülen modelimizin içerisinde kimyasal ve organik fark etmeksizin pek çok içerik depolanabilir. Endüstriyel kullanımı oldukça fazla olan modelimizi, son teknoloji üretim sistemleri kullanarak üretmekteyiz. Teknolojinin gelişmesiyle depolama ürünleri kapsamında da ihtiyaçlar genişlemiş ve artış göstermiştir. Bu hususta toprak altına gömülen modelimizin bireysel kullanımı da artış göstermiştir. Kullanıcısına 750 litre iç hacim sunan modelimiz içerisinde her türlü kimyasal ve organik depolama yapabilirsiniz. 
 
Toprak altına gömülen modelimizin içerisinde depolanan bazı maddi açıdan değerli olabilmektedir. Bu hususta 750 litre kullanım alanına sahip modelimiz, kullanıcısının güvenlik kaygısını gidermekte olduğu görülmektedir. Maddi açıdan değerli olan içerikler ise benzin ve mazot gibi yakıt türevleri ürünlerdir. Bu sebepten ötürü her benzin istasyonunda bu depolama ürünlerinden görebilmeniz mümkündür. Hızlı üretilebildiği için acil ihtiyaçlarınızı da bu modelimiz karşılayabilmektedir. Bütçe dostu bir fiyat etiketi olan modelimiz kullanıcısına pek çok alanda avantaj sağlamktadır.
 
Bizler bir üretici olarak sektöre 1986 yılında girdik. O yıllardan bugüne kadar üretim sistemlerimizi ve ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmekte ve yenilemekteyiz. Kaliteli depolama ürünleri üretmek konusunda hammadde oldukça önemlidir. Bizlerde kullandığımız hammaddeleri özenle seçmekte ve kullanmaktayız. Hammaddenin yanı sıra 750 Litre kullanım hacmi sunan modelimizin genel manada amaçlarına baktığımızda; katı, sıvı, kimyasal, organik fark etmeksizin herhangi bir içeriğin dış çevre ve iklim koşullarından korunmasını sağlayan, depolanmış olan içeriğin, ihtiyaç duyulduğunda tahliye vanası aracılığı ile kullanılmasına imkan sağlayan araçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. 750 litre kullanım hacmine sahip modelimiz, imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamızın garantisi altındadır. 

750 Litre Toprak Altı Depo Hammadde Özellikleri

Toprak altına gömülebilen ve hem endüstriyel hem de bireysel olarak çok fazla alanda kullanılan modelimizin imal edildiği hammadde polyesterdir. Polyester, kimyasal dayanıklılığı ile öne çıkarken, bu özelliğini izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçineden almaktadır. Normal şartlarda modelimizin üretim reçetesi polyester reçine ve cam elyaf iken, ekstradan izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine katılır ve bu durum kimyasal olarak dayanıklılığını artırmaktadır. Elde edilen ve kimyasal dayanıklılığı olan ana malzeme özel yapıştırıcılar kullanılarak depo tasarımı ve ebatı gözetilerek birleştirilir.
 
Kimyasal dayanıklılığı yanında polyester UV yalıtımı bulunan bir hammaddedir. Zararlı UV ışın yalıtımı sayesinde pek çok organik ve kimyasal içerik için daha sağlıklı bir alan oluşturulmuş olur. Çünkü zararlı ışınların giremediği alanlarda yosun başta olmak üzere parazit, bakteri ve virüslerin oluşumu oldukça zordur. Modelimiz, farklı kullanım amaçları doğrultusunda kullanılabilir. Bazı içerikler, dışarıdaki tehlikelerden korunmak için depolama yapılırken, bazı içeriklerde bulunan tehlikelerden dışarıdakiler korunmak amaçlanmaktadır. Bu hususta foseptik deposu olarak kullanım oldukça iyi bir örnek olabilir. Foseptik deposu olarak kullanım kırsal alanlarda oldukça yaygındır çünkü bu tarz alanlara, kadastral altyapı sebebiyle foseptik kanalı iletilememektedir.

750 Litre Toprak Altı Depo Teknik Özellikleri

Modelimizde bulunan ve hemen göze çarpan teknik detayları, deponun toprak altına gömülmesi, hammaddesi ve 750 litre kullanım hacmine sahip olmasıdır. Toprakta bulunan parazitler, modelimize herhangi bir şekilde zarar veremezler. Böylece uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. 
 
Modelimiz toprak altına gömüldüğü için temizliği diğer depolara göre bir tık daha zor olabilir. Fakat modelimizin kapak boğazı tasarımı temizliğini oldukça kolaylaştırması için tasarlanmıştır. Sizlerde fırça ve tazyikli su gibi temizlik ekipmanlarınızı kolayca depo içerisinde dolaştırarak temizliğinizi yapabilirsiniz. Yalnız bu noktada temizleyici seçimi yaparken, seçtiğiniz temizleyicinin kokusuz ve organik içerikler içeren bir temizleyici olması önerilmektedir. Modelimizin teknik detaylarına odaklanacak olursak; uzunluğu 150 santimetre, yüksekliği 90 santimetre, genişliği 80 santimetre, malzeme kalınlığı 2 milimetre ve kapak çapı 33 santimetredir ve çalışma ısı oranı +60 derecedir. Modelimiz hakkında daha detaylı bilgi veya satın almak almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

 • Yüksek UV ve darbe dayanımına sahiptir.
 • Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
 • Dik, yatay ve dört köşe olmak üzere farklı modeller mevcuttur.
 • Hem yer üstü, hem de yer altı deposu olarak kullanılabilir.
 • Temizliği ve bakımı çok kolay, uzun ömürlü, kokusuz, sağlıklı ve ekonomiktir.
 • 200 L’den 100000 L’ye değişen hacimlerde üretilmektedir.
 • Ürünlerimiz, imalat hatalarına karşı garantimiz altındadır.
 • Kullanımdan hasar gören depoların onarımı mümkündür.
 • - 5°C + 60°C arasında kullanılabilir.
 • Ölçülerimiz ± (%3) değişkenlik gösterebilir.
Değerlendirmeler
Polyester Toprak Altı Depolar
750 Lt Toprak Altı Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 400 Lt Toprak Altı Depo 16.905,00 ₺ İncele
500 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 500 Lt Toprak Altı Depo 18.985,00 ₺ İncele
1 Ton Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 1000 Litre Toprak Altı Depo 26.550,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 26.550,00 ₺ İncele
1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu 35.195,00 ₺ İncele
2 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 2000 Litre Toprak Altı Depo 40.365,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 40.365,00 ₺ İncele
2.5 Ton Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 2.5 Ton Toprak Altı Su Deposu 43.450,00 ₺ İncele
Loading...