Standart
Ürün Özellikleri

 

  • Genişlik / Çap 100 cm
  • Uzunluk 255 cm
  • Yükseklik 110 cm
  • Kalınlık 2,5 mm
  • Manşon 1 "
  • Kapak 33 cm
  • Kapasite 2000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

Gelişen teknoloji ile depolar pek çok amaç doğrultusunda kullanılmaya başlanmıştır. Toprak altında kullanılan tanklarda depo teknolojisinin geldiği son nokta olabilir. Toprak altından kullanılan depolar kullanıcıların hem güvenlik endişesini hemde depolama ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır.
Toprak altı tankların genel olarak kullanım amaçlarına odaklandığımızda; genel olarak yakıt depolaması yapılsa da herhangi bir içeriğin korunması için depolanması ve ihtiyaç olduğunda tahliye edilip kullanılmasını sağlayan araçlar olduğunu görmekteyiz. 1986 yılından bugüne kadar süregelen köklü tecrübemiz sayesinde daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü depolar üretebiliyoruz. Tüm depolama ürünlerimizde olduğu gibi toprak altı depo modelimiz de imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

2000 Litre Toprak Altı Depo Hammadde Özellikleri

Bütün depolama ürünlerimiz son teknoloji üretim sistemlerinin bulunduğu üretim tesislerimizde üretilmektedir. Bütün depolar kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Toprak altı depo modelimizde özünde polyester reçine ve cam elyaf kullanılarak üretilmektedir. Bu üretim şekli sayesinde yerinde üretimde yapılmaktadır.
Polyester hammaddesi kimyasal dayanıklılığı ile ünlüdür. Bu sebepten ötürü bu tankların en önemli özelliği kimyasal madde depolamaya uygunluğu diyebiliriz. Yüksek kimyasal mukavemet gerektiren bir durum olduğunda bu tankları kullanabilirsiniz. Modelin bir diğer önemli özelliği ise, yüksek ultraviyole ışınlara karşı dayanıklılığının bulunmasıdır. Bu sayede zararlı ışınları filtre eder ve depo içerisine zararlı ışınlar girmez. Bu sayede depo içerisinde daha sağlıklı bir ortam oluşturulmuş olur ve içerisinde yosun.mantar ve küf oluşumu olmaz.

2000 Litre Toprak Altı Depo Teknik Özellikleri

Toprak altı depo modelimiz kullanıcısına toplamda 2000 Litre kullanım hacmi sunmaktadır. Toprak altı tankların temizliği diğer modellere göre biraz zor yapılmaktadır. Fakat belirli bir oranda tazyikli su ve bir fırça ile kolayca temizlenebilmektedir. Temizliği düzenli yapılan tankların içerisinde kötü koku oluşumu görülmemektedir.
Toprak altı depo modelimizin teknik detaylarına odaklanacak olursak; uzunluğu 255 santimetre, yüksekliği 110 santimetredir. Malzeme kalınlığı 2,5 milimetredir. Ayrıca 1 inç büyüklüğünde paslanmaz pirinçten manşon kullanılmıştır. Buna ek olarak kapak 33 santimetre çapındadır. Toprağa gömüldükten sonra deponun sadece kapak kısmı dışarıda kalmaktadır.
Toprak altı depo modelimizin üretim standartlarına göre hem orjinal renginde üretilebildiği gibi herhangi bir renkte üretim yapabilmekteyiz. Deponun toprağa gömülme işlemi ve fiyatı ile ilgili detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Toprak Altı Depolar
2000 Litre Toprak Altı Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 400 Lt Toprak Altı Depo 17.140,00 ₺ İncele
500 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 500 Lt Toprak Altı Depo 19.255,00 ₺ İncele
750 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 750 Lt Toprak Altı Depo 23.560,00 ₺ İncele
1 Ton Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 1000 Litre Toprak Altı Depo 26.925,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 26.925,00 ₺ İncele
1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu 35.690,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 40.930,00 ₺ İncele
2.5 Ton Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 2.5 Ton Toprak Altı Su Deposu 44.060,00 ₺ İncele
Loading...