Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 140 cm
  • Uzunluk 155 cm
  • Yükseklik 75 cm
  • Kalınlık 3 mm
  • Manşon 1¼ "
  • Kapak 40 cm
  • Kapasite 3500 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

Günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde pek çok depolama ürünün farklı amaçlar doğrultusunda kullanıldığını görebiliriz. Fakat toprak altına gömülen depolama ürünleri dışarıdan bakıldığı zaman görülemezler. Toprak altına gömülen modeller ise her geçen gün depolama ürünlerindeki teknolojinin geliştiğini göstermektedir. 3.5 ton kullanım hacmine sahip olan modelimiz, her türlü ihtiyacınız için çözüm sağlayabilir. 

Bazı markalar değerli içeriklerin depolanması için bu depolardan satın almaktadır. Bu hususta kullanıcıların  ihtiyaçlarınında geliştiğini görmekteyiz. Bu tarz depolar, toprak altına gömüldüklerinden dolayı öyle kolayca çalınamaz. Bu doğrultuda bakıldığında bu depoların güvenlik kaygısı olan kullanıcılar için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Deponuzun etrafını çit ile kapatarak güvenliği maksimuma çıkarabilirsiniz. Güvenliğin yanı sıra modelimiz uygun fiyatlarıyla da  ön plana çıkar. Bizler bir üretici olarak depolama ürünlerimizi sürekli olarak inove etmekteyiz. Kullandığımız malzemeler ve geliştirdiğimiz üretim sistemleri ile üretmiş olduğumuz depolama ürünleri çok farklı ihtiyaçlara da çözüm olabilmektedir. 

Toprak altına gömülebilen modelimizin genel kullanım amaçlarına baktığımızda; gıda veya fark etmeden depolanan herhangi bir içeriğin muhafaza edilmesi, depolanmış olan içeriğe ihtiyaç duyulduğunda depodan dışarıya uzatılan tahliye vanası aracılığı ile içeriğin tahliye edilmesini sağlayan araçlardır. Bizler ürettiğimiz tüm depolama ürünlerine, imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca garanti vermekteyiz. Çünkü bizler depolama ürünlerini modellemeden önce uzun süre ÜR-GE çalışmaları yürüttük. 1986 yılından bugüne kadar süregelen tecrübemiz, geliştirmiş olduğmuz üretim sistemleri ve seçtiğimiz kaliteli hammaddeler sayesinde üretmiş olduğumuz tüm depolama ürünler dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. 

3.5 Ton Toprak Altı Su Deposu Hammadde Özellikleri

Toprak altına gömülen modelimizin üretildiği hammadde olan polyester sayesinde kimyasal dayanıklılığı da oldukça yüksektir. Bu dayanıklılığı sayesinde pek çok alanda kullanılabilir. Tarım ve hayvancılık yapan pek çok alanda tarım ilaçları gibi depolamalarda bu depolarda yapılmaktadır. Bunların yanı sıra foseptik ve organik içeriklerin depolaması da bu depolarda yapılmaktadır. Kullanılan hammaddeyi elde etmek için polyester reçine ve cam elyaf kullanılmaktadır. Elde edilen polyester, özel yapıştırıcılar ile birleştirilir ve sonucunda toprak altına gömülebilen bu modeli üretmekteyiz. Üretim şekline sayesinde modelimiz kurulacağı konumda üretilebilmektedir. Eğer ekstra olarak kimyasal dayanıklılık talep edilirse üretim reçetesine ek olarak izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine katılmaktadır. 

Toplamda 3.5 ton kullanım hacmine sahip olan modelimiz de UV yalıtımı bulunmaktadır. UV yalıtım hammaddesinden geldiği için dolayısı ile modelimizde bu yalıtıma sahip olur gelir. Söz konusu yalıtım sayesinde modelimizin içerisine zararlı ışınlar girmez ve bu sayede depo içerisinde daha sağlıklı bir ortam oluşturulabilir. 

3.5 Ton Toprak Altı Su Deposu Teknik Özellikleri

Modelimizde bulunan ve göze çarpan ilk teknik detay, deponun hacmi ve toprak altına gömülebilmesidir. Toprak altına gömülme işlemi sırasında depoya zarar verilmemelidir. Bu hususta detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz. Modelimiz toprak altına gömüldüğü için temizliği hususunda kullanıcılar endişe etmektedir. Kapak tasarımı sayesinde modelimiz kolayca temizlenebilir. Temizleyici seçimi yapaken kokusuz, ağır kimyasal içermeyen ve temizleyiciler kullanılmalıdır. Temizlik yaparken tazyikli su ve fırça kullanılabilir. Modelimizin teknik detaylarına odaklanacak olursak; uzunluğu 155 santimetre, yüksekliği 75 santimetre, genişliği 140 santimetre, malzeme kalınlığı 3 milimetre ve kapak çapı 40 santimetredir ve çalışma ısı oranı +60 derecedir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Toprak Altı Depolar
3.5 Ton Toprak Altı Su Deposu
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 400 Lt Toprak Altı Depo 16.555,00 ₺ İncele
500 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 500 Lt Toprak Altı Depo 18.580,00 ₺ İncele
750 Lt Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 750 Lt Toprak Altı Depo 22.760,00 ₺ İncele
1 Ton Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 1000 Litre Toprak Altı Depo 26.020,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 26.020,00 ₺ İncele
1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 1.5 Ton Toprak Altı Su Deposu 34.455,00 ₺ İncele
2 Ton Toprak Altı Su Deposu Polyester Toprak Altı Depolar 2000 Litre Toprak Altı Depo 39.550,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu K Polyester Toprak Altı Depolar 2 Ton Elips Toprak Altı Su Deposu 39.550,00 ₺ İncele
Loading...