Standart
Ürün Özellikleri
  • Genişlik / Çap 165 cm
  • Uzunluk 380 cm
  • Yükseklik 180 cm
  • Kalınlık 5 mm
  • Manşon 2 "
  • Kapak 40 cm
  • Kapasite 8.000 Litre
  • Çalışma Sıcaklığı -5°C +60°C

8 Ton Yatay Polyester Depo

Son zamanlarda sanayilerde, evlerimizde hatta kamyon ve tırların üzerinde depolama ürünlerini görmeye alıştık. Gelişen teknolojiyle depolama ürünleri, birçok farklı alanda farklı ihtiyaçları gidermek amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. Kullanıcısına toplamda 8 ton kullanım hacmi sunan bu depolar çok büyük sayılmaz fakat gıda veya kimyasal fark etmeksizin bir içeriğin depolanarak muhafaza edilmesi, isteniyorsa içeriğin sevk edilmesi amacıyla kullanılması, ihtiyaç anında tahliye vanasından içeriğin tahliye edilerek kullanılmasını sağlayan araçlardır. Bu sebepten ötürü genellikle sanayiler veya üretim endüstrisinin olduğu alanlarda çok fazla karşılaşırız.

Yatay tasarıma sahip modelimiz, tasarımı sayesinde seyyar araçlarda oldukça fazla kullanılmaktadır. Söz konusu bu seyyar araçları karavanlar, tırlar ve yatlar olarak kategorize edebiliriz. Bu tanklar polyester hammadde ile üretilmektedir. Bu hammadde ve üretim şekli sayesinde bu depoların yerinde montaj ile kurulabilme avantajı bulunmaktadır. Modelimizin bu avantajı sayesinde deponun kullanılacağı alana ekiplerimiz gelerek, depo tasarımı özelinde depoyu kurmaktadır.

Üretici olarak sektörde 1986 yılından bugüne kadar gelen köklü tecrübemiz bulunmaktadır. Bu tecrübeyi kazanmak için çok şey öğrendik. Bu tecrübe ile üretim yaparken son derece kaliteli hammaddeler seçmeye özen gösteriyoruz. Kaliteli hammaddeleri son teknoloji üretim sistemleri ile işleyerek sizlere sunuyoruz. Bu sayede ürettiğimiz depolama ürünleri daha dayanıklıdır. Ayrıca bütün depolama ürünlerimizde olduğu gibi bu modelimizde imalat hatalarına karşı iki yıl boyunca firmamız garantisi altındadır.

 8 Ton Yatay Polyester Depo Hammadde Özellikleri

Toplamda kullanıcısına 8 ton depolama hacmi sunan bu depolar, polyester hammadde ile üretilmektedir. Polyester hammaddeyi elde etmek için polyester reçine ve cam elyaf kullanılmaktadır. Bu iki malzemenin birleştirilmesi sonucunda elde edilen ana malzeme, özel yapıştırıcılar kullanılarak depo tasarımı özelinde birleştirilmektedir. Bu üretim şekli sayesinde modelimiz, kullanılacağı konumda da üretilebilmektedir. Yüksek kaliteden yapılan su deposu ürünleri dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 

Bu hammadde kimyasal dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Keza kimyasal dayanıklılık gerektiren bir içerik söz konusu ise üretim sırasında reçete içerisine izoftalik ile epoksi esaslı vinilester reçine de katılmaktadır. Bu hammaddenin bir diğer önemli özelliği ise UV yalıtımdır. UV yalıtımı sayesinde zararlı ışınları filtre edebilir. Bu doğrultuda bu hammadde kullanılarak üretilen depolar içerisinde zararlı ışınlar olmaz böylece depo içerisinde yosun ve küf benzeri oluşumlar görülmez. 

 8 Ton Yatay Polyester Depo Teknik Özellikleri

Yatay tasarıma sahip modelimizin teknik detaylarına baktığımızda ise kullanım hacmi ilk göze çarpan özelliğidir. Bu tank modeli kullanıcısına toplamda 30 ton depolama hacmi sunar. Depolama hacmi ortalama bir seviyede olduğu için temizliği diğer modellere göre biraz daha kolay yapılmaktadır. Temizlik sırasında belirli bir oranda tazyikli su ve fırça kullanılabilir. Kokulu temizleyiciler ve sert kimyasal içeren temizleyicilerin kullanılmaması önerilir. Temizlik tüm depolar için önemlidir. Eğer bir deponun temizliği düzenli olarak yapılırsa, içerisinde kötü koku oluşumu engellenmiş olur. 

Yatay tasarıma sahip bu depo modelimizin teknik detaylarına odaklanacak olursak; uzunluğu 380 santimetre, yüksekliği 180 santimetredir. Malzeme kalınlığı 5 milimetredir. Buna ek olarak kapak çapı 165 santimetre çapındadır. Modelimiz, orjinal polyester renginde üretilebildiği gibi istenilen herhangi bir renkte üretilebilmektedir. Böylece depolamış olduğunuz farklı içerikleri çok rahat kategorize edebilirsiniz. Model hakkında detaylı bilgi veya fiyat teklifi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 7 tonluk su deposu ve 8 tonluk su deposu özelliklerini ve detaylarını da incelemek isterseniz, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler
Polyester Yatay Depolar
8 Ton Yatay Polyester Depo
Adet
Diğer Ürünler
400 Lt Polyester Yatay Su Deposu Polyester Yatay Depolar 400 Lt Yatay Polyester Depo 8.485,00 ₺ İncele
500 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 500 Lt Yatay Polyester Depo 9.530,00 ₺ İncele
750 Lt Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 750 Lt Yatay Polyester Depo 11.660,00 ₺ İncele
1 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1000 Litre Yatay Polyester Depo 13.330,00 ₺ İncele
1 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1 Ton Elips Polyester Depo 13.330,00 ₺ İncele
1.5 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 1.5 Ton Yatay Polyester Depo 17.665,00 ₺ İncele
2 Ton Yatay Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2000 Litre Yatay Polyester Depo 20.260,00 ₺ İncele
2 Ton Elips Polyester Su Deposu Polyester Yatay Depolar 2 Ton Elips Polyester Depo 20.260,00 ₺ İncele
Loading...